Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 12.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: нoнa]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано23.04.05 16:37



А ако не си забелязала клуба се казва "Вашето мнение", т.е. никой не е длъжен да споделя чуждото мнение, а да изрази своето!



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: nikol78]  
Авторнoнa (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 17:49



за твоя изненада го забелязах и именно за това не мога да си обясня защо тогава го нападате така зверски!



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: нoнa]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано24.04.05 18:01



Защото изразяваме нашето мнение, защото ни тревожат други проблеми и този смятаме /да не говоря от името на другите - смятам/ за каприз!



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: нoнa]  
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 09:28



не се оправдавам, нито се заяжадм. по-скоро се заяжда и напада пусналия темата. нито пък изпоачавам. по-скоро и мисля, че непушачите изопачават нещата, като определят цигарения дим едва ли не за най-големия вредител, което е за мен абсурдно.
и за каква чужда вина говориш в случая, зашото нещо не схванах тази част?



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: nikol78]  
Автор piratko (играч)
Публикувано28.04.05 01:51



Една клизма ще му подейства успокояващо на манекена :)



Всички кучета отиват в рая

Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: нoнa]  
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 09:05



неодобрение ли споделя?! защото на мен ми звучи като нападка и обида. има разлика между това да изказваш мнение и да нападаш другите просто защото са на друго мнение.



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: Bambi*]  
АвторSoti (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 15:29



Tineigurite se opitvat da pushat, za da prilichat po neshto na vuzrastnite, a kogato ostareiat s cigara v ruka, si spomniat s umilenie za nevinnite detski godini.
Slabosta e prisuchta na horata.
Mislia si,che vseki koito ima samochuvstvie triabva da se zashtitava ot pushacite.



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: gabanka]  
Авторнoнa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 12:03



по метода на най-добрата защита е нападението вие, но не всички, яростно почвате да затрупвате с обвинения-аз пуша ма ти пък тъй и тъй, колата ти замърсява и едикакво си още; каквото ви дойде на ум е добре дошло и опищявате чак до небето как е възможно да раздухваме подобен толкова изключително дребен, маловажен и незначителен проблем за вас, че чак чета сякаш за някаква заслужена привилегия и за нарушаване на човешки права с нейната забрана или по-точно ограничение; и защо реши, че го определят като най-големия вредител? къде го съпоставят или сравняват и окачествяват като №1 сред всички отрицателни явления? просто темата е за цигарите и е съвсем логично тя да е централна, водеща и по- често споменавана от тази за колорадския бръмбар да речем; излиза, че всеки проблем, който не е от значение за оцеляването на планетата и нейното население е табу и е строго забранено неговото споменаване и недай си, Боже, коментиране;



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Автор herelina ()
Публикувано17.05.05 12:41



не, не мисля. като тинейджър всеки иска да е интересен с нещо. освен това, познавам много НЕпушачи, които са пълни комплексари. не е задължително да пушиш, за да се правиш на интересен, можеш да пушиш просто защото наистина ти харесва. все пак, обаче, не е зле да се съобразяват повече с непушачите. мен лично ме дразни това, че повечето пушачи считат, че другите трябва да им дишат пушилката.




Тема Спецялно за Ядосан !!!нови [re: Ядocaн]  
АвторPeshexodec (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 11:25



Аз нямам кола. Имам велосипед. Карам го лятото. През зимата се возя на градски транспорт или ходя пеша. И още нещо - не съм само аз в това положение. Има още много пешеходци непушачи.
СЕГА ЩЕ СЕ ОТКАЖЕШ ЛИ ОТ ЦИГАРИТЕ ???
Да - не ми е приятно да дишам пушека на автобусите или да дишам смога на София, НО АДСКИ МЕ ДРАЗНЯТ ПУШАЧИТЕ И ТЯХНАТА ВСЕЛЕНСКА НАГЛОСТ.
Нямам против да пушат и да се тровят - техен личен избор, но когато личният им избор ме кара АЗ да дишам отровата от запалената им цигара ... е тогава вече имам МНОГО ПРОТИВ !!!!
Много ме дразнят всички нагли пушачи (в интерес на истината познавам много хора пушачи които се съобразяват с обстановакта и не стават нагли с тъпия си въпрос "Ще ви преча ли, ако запаля цигара???" - БОГА МИ, РАЗБИРА СЕ ЧЕ МИ ПРЕЧИШ !!!) , които не разбират, че техния навик трови не само тях, но и хората ОКОЛО ТЯХ.
Бях свидетел на следната сцена на една автобусната спирка на 280 на кръстовището на Онкологията:
Една накипрена баба на около 55-60 год. с жълтеникав отенак на кожата и с покафенели пръсти в които държеше запалена еФтинка папироска се беше надвесила над една бебешка количка в която неистово плачеше едно безпомощно бебе. Аз бях на разстояние около 1/2 - 1 метър от нея и ме лъхаше отвратителната воня на цигарата, а представяте ли си какво му е било на бебето. Как му е смърдяло и се е тровило в този момент. Какво може да направи това бебе с този момент освен да плаче - стараеше се дребосъчето, но с това само влошаваше нещата, защото тъпата патка си дръпна от цигарата и пак се надвеси над него да го успокоява с което издиша цигарения дим в лицето на бебето. Е тогава не издържах - развиках и се, казах и, че е тъпа патка и е абсолютно малоумна. Издърпах и цигарата от ръката и е смачках злобно. Оназ кокошка остана абсолютно изненадана от поведението ми и ме попита как съм си позволявал да и държа такъв тон и как съм могъл да върша такива своеволия да и взимам цигарата!!!
Едва се сдържах да не я ударя.
Дотогава бях просто непушач, но ОТ ТОЗИ МОМЕНТ СТАНАХ АГРЕСИВЕН НЕПУШАЧ !!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.