Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 13.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: blood_drop]  
Авторmatri (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 23:43



eto zatova jenite ve4no shte badete tretirani kato poluxora ,gazeni i ma4kani ot
majete .shot ste tapi ptosti a i otvorini , i nikoga ne razbirate za kakvo stava kakvo se opitvame da vi kajem.
s takova pisniq samo si navli4ate gneva na nqkoi hora i utre se 4udite shto ste
biti.mnogo qsno 4e pu6a4a trqbva da se saobrazqva s nepusha4a sledkato vredniq efekt idva ot nego da vi eba maikata prosta.
kolkoto tva 4e nikoi ne moje da ti kaje kakvo da pravish i da ti otneme pravoto na li4en izbor, ela nekade v moq obseg i shti dam edno pravo na izbor.
shsi xodish s puknat 4erep i sled nqkolko xubavi naplqskvaniq she te vkaram v praviq pat samo shestici she mi nosish she miesh she 4isti6
ti pripomnq nai setne kvo e da si jena



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 16:54



Манекене, имаш ли кола? Сигурно имаш, защото в БГ и най-големите измушлеци и убитаци търкалят по пътищата някакви автогробници, които, за твое сведение, са много по-гнусни, вредни и убиват и осакатяват много повече хора от цигарите!
Ето какво ще ти кажа - щом си против цигарите, слез от колата си и тръгни пеш, за да пазиш моето здраве и комфорт! Тогава (но само тогава) аз с удоволствие ще изгася последната в живота си цигара, за да пазя твоето здраве и комфорт!
Междувременно (докато още си караш колата) - ако цигарата ми ти пречи - не дишай! А ако не можеш да живееш, без да дишаш - пукни, идиот!!!



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: Ядocaн]  
АвторMAHEKEH (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 20:31



Ядосам първо се радвам че си ядосан.Незнам за кво ми говориш за коли и за вредата от тях и от цигарите.аз не казвам че цигарите са вредни а че не ми е приятно да ти дишам смърдочите по улиците.ти що реши че са вредни нема такова нещо къде сАм написал така?Оня дет е писал по-горе е прав ела в моя обсег па щи дам едно право на личен избор



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: Ядocaн]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано02.04.05 08:50



В отговор на:

ако цигарата ми ти пречи - не дишай! А ако не можеш да живееш, без да дишаш - пукни, идиот!!!



Ето това олицетворява манталитета на по-голямата част от пушачите. А какво може да бъде мнението за такива, мисля, че е ясно (И вече беше казано от други участници в темата - както отново се доказа, с пълно основание)



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Автор zodia_virgo (стар ник virgo)
Публикувано02.04.05 09:51



Теб май проблема ти не е в цигарите, а в обществото. Да не си социопат?

Поради бързо писане ми баннаха стария ник и временно ползвам този. Virgo


Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: минaвaщ]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 21:51



Дай си труда да копи/пейстнеш целия ми постинг, а не само една от фразите му! Може пък да разбереш какво съм имал предвид, малоумнико! Да извадиш нечия фраза от контекста на цялото и да се хващаш само за нея - това е типичен метод за водене на спор на умствено изостаналите. Ако не можеш да възразиш по същество на всичко, което казвам, по-добре си трай. Това, което правиш, превръща съдържанието на клуба в долнопробен махленски скандал!



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: zodia_virgo]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 21:58



Разбира се, че проблемът ми е в обществото!!! И това, представи си, ни най-малко не ме прави социопат. Напротив, смятам, че човек, който се чувствува добре в българското общество на абсурдите, парадоксите и извращенията, трябва да бъде наричан социопат! Явно ти е убегнало, че "у нас свестните считат за луди", и то далеч не от вчера. И никак не случайно цивилизованият свят отдавна си знае, че българите са нация от социопати и ни гледа в най-добрия случай с насмешка и презрение.
P.S. Сега да не вземеш и да ме попиташ защо считам българското общество за сбъркано?



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: Ядocaн]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано03.04.05 08:04



Правил съм го много пъти, и ми е омръзнало да отговарям на едни и същи манипулативни аргументи, още повече като знам, че срещу мен имам фанатичен егоист, с какъвто е напълно излишно да се спори.



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: Ядocaн]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано07.04.05 11:00



Ти да не работиш като рекламен агент на фирма подпомагаща емиграцията?

Всяко общество има плюсове и минуси и като те чета тука си мисля, че проблемът ти е далеч преди цигарения дим и май стига чак до детските години (някой да ти е насаждал колко велики са на запад/изток/север/юг и колко отвратителни са българите?)

Според мен имаш нужда от психолог, ако не и от психиатър. Специализирана намеса ще ти помогне да намалиш отрицателните емоции, които те дерзаят.
Явно и годините ти са около 20. Споко - тогава много от нас търсеха идеала, но след доста лутане успяхме да намерим своето място в обществото (лудо, щуро, сбъркано - това е нашия ДОМ и това всъщност сме самите НИЕ)

Единствено "сбъркано" в нашето общество виждам в това да издига в култ псевдо идеалистични общества и да не цени, това което има, а повярвай ми има с какво да се гордее.

Другото което е, че толерантността е доминираща при общуването и като те чета (може би в действителност не си такъв човек, а това са някакви твои душевни терзания, които искаш да споделиш тук) трябва да наблегнеш на това иначе и в Сергенезия да идеш пак няма да се адаптираш.

ПП Един виц по темата: Евреите се заселили на северния полюс и започнали да обвиняват белите мечки в антисемитизъм...



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: gabaka]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 19:17



za6toto tvoq e vreden za men, a moq za teb ne e..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.