Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 24.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спецялно за Ядосан !!!нови [re: Peshexodec]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано20.05.05 12:11



С това само доказваш, че има невъзпитани хора, но все пак смятам, че това не е присъщо само на пушачите и от там и спора, който се заформи тук. Този, който е нагъл си е нагъл - пушач, непушач, няма значение. И обратно - свестния си е такъв, независимо дали пали цигара или не.



Тема Re: Спецялно за Ядосан !!!нови [re: nikol78]  
АвторPeshexodec (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 13:12



Не съм съгласен с теб !!!!
Това, че нагли могат да бъдат всички е вярно, но един нагъл пушач тровещ ме не по мое желание с цигарения си дим е по-малко вреден от един нагъл непушач, които може да ме издразни, но това няма да влоши състоянието на здравето ми или на белите ми доробове.
Пресен пример от преди 15 мин:
Отиваме с колегите на обяд. Купих си яденето, оставям си го на масата и отивам до тоалетната да си измия ръцете. Приближавам до вратата и от там излиза един токмак захапал запалена цигара. Е, нали се сещаш на какво миришеше в тоалетната (която е 2.5 на 1,5 метра и това нещо разделено на две - помещение с мивка и помещението с тоалетната).
НА ПЪРЧ МИРИШЕШЕ !!! ГАДНО И ГНУСНО !!!
Излязох от мъжката тоалетна и влязох в женската. После отидох и се оплаках на управителя !!!
Разбираш ли тънката разлика между наглия пушач и наглия непушач ????
На теб приятно ли ще ти бъде, ако ти се наложи да влезеш с детенцето си (да ти е живо и здраво и да те радва!!!) в помещение в което преди това някой е изпушил някоя миризлива цигара ???



Тема Re: Спецялно за Ядосан !!!нови [re: Peshexodec]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано20.05.05 13:24



Случвало ми се е да влизам в асансьора след пушач, както и след човек, некъпал се от 2 седмици /най-вероятно като съдя по миризмата/. Честно казано предпочитам да вляза след изкъпан пушач, във втория случай ще повърна А детето си водя на открито, не съм имала проблем до сега .....



Тема Re:нови [re: nikol78]  
АвторPeshexodec (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 14:25



Колко пъти си влизала в асансьор след пушач и колко пъти след човек който не се е къпъл две седмици ????
Ключовата думичка е ИЗКЪПАН пушач, а не за изкъпан пушач ЗАПАЛИЛ цигара в асансьора. Така ли е ?
Тук мога да кажа същото, което казват доста от пушачите когато някой непушач почне да се дразни от цигарения им дим, а именно:
"Ами щом ти пречи се махни !!! "
Щом ти е неприятно да влизаш в асансьора след човек които не се е къпъл две седмици, ами качи се пеша.
По същия начин се чувства и непушача когато влезе в асансьора след пушач, които е ПУШИЛ в асансоьора !!! СМРАД ТА ЧАК ТИ СЕ ПОВРЪЩА !!!
Да уточня, че говоря за пушачи, които пушат в асансьора, а не за пушачите в общия смисъл на думата ! Всеки има право да ползва асансьор, стига да спазва приетите правила и не пали цигара вътре.



Тема Re:нови [re: Peshexodec]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано20.05.05 14:28



Прав си, не се качвам, ако мирише на пот, нито тичам след мръсния да го вкарам в правия път - това е неговия избор ..
Последната една година не ми се е случвало да мирише на цигари в ас-ра, но явно съседите ми са достатъчно възпитани ... на пот - 3-4 пъти



Тема Re:нови [re: nikol78]  
АвторПeшexoдeц (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 15:26



Радвам се за теб, обаче моите съседи явно не са чак толкова възпитани.
Влизане в асансьор след пушач палил цигара вътре - 5-6 пъти за близо година и половина !
Влизане в асансьор миришещ на пот и т.н. - нула пъти !!!
Лична статистика.
Говоря за асансьора в блока в който живея.

Не знам на кои етаж живееш, но едва ли ще се качваш пеша, например до 8 етаж, ако си с малко дете с количка (актуално за теб ) или със счупен крак или някоя баба на 70 години и т.н.
Ползвал някой асансьора и си кадил вътре. Влизаш ти след това - СМРАД !!!
Тогава какво да правим ??? Зарязваш асансьора и влачиш количка или куцукаш до 8-ия етаж (примерно) , или си запушваш носа, псуваш и подканваш асансьора да върви по-бързо за да може да излезеш колкото се може по скоро ????
Както споменах преди, аз съм АГРЕСИВЕН НЕПУШАЧ и не искам да дишам отровите с които се убиват някой !!!!
Никого не искам да вкарвам в правия или какъвто и да е път, просто искам едно:
НЕ ИСКАМ ДА МИ ТРОВЯТ ВЪЗДУХА, КОЙТО ДИШАМ С НИКОТИН И РАЗНИ ДРУГИ КАНЦЕРОГЕННИ РАДИКАЛИ, КОГАТО ОБЯДВАМ, ЧАКАМ НА СПИРКАТА И Т.Н. !!!




Тема Re:нови [re: Пeшexoдeц]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано20.05.05 15:43



Независимо от какво е смрадта - отваряш вратата за 1-2 минути и после се качаш
На 6-я съм



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Авторfm (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 01:58



palni narkomani no ne si go priznavat



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: fm]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 16:19



и гадно миришат, но тяхната слабост пред никотина буди в мен съжаление



Тема Re:нови [re: nikol78]  
АвторФифи (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 17:09



харесва ли ти тази пушачка!?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.