Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 26.09.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: nikol78]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 19:36



dragi mi smexyrko,
tvoq li4en izbor da vredi6 na zdraveto na drygite nqma ,ama ni6to ob6to, sli4niq izbor na nqkoi da pi6e kudeto i kakvoto si iska,bez da vredi na zdraveto na kogoto i da bilo!ti me drazni6!ti py6i6!ti mi miri6e6 gadno!moq li4en izbor:da te prebiq da te....vse takiva raboti.po TVOQTA logika ti trqbva da se suobrazi6 s moq LI4EN izbor...s toq samo primer iskam da pokaja kolko ste nagli i protivni i kak vseki moje da izkrivqva ne6tatta kakto my e ygodno...az ne obi4am ystata mi da miri6e nna pepelnik,o6te po mako ti da si pri4inata za tova!

instead of suck cigarettes, you can suck my....



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: matri]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 19:41



cool



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: Ядocaн]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 19:48



smislov,
ti da ne si pe6exodec?a?ili tvoqta kola e ekologi4na?6tot si4ki nepy6a4i karat koli i trovqt py6a4ite?ne stiga 4e ma trovqt gazovete na ko4inite mi 6e trqba i tebe da turpq,ei!mnogo vi e prazna 4erepnata kytiq na vas.da ti sera v ystata,ako ti pre4i ne di6ai!a ako ne moje6 da jivee6 bez da di6a6-gultai,smotanqk!



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
АвторГaнka (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 22:03



Ей,да ти кажа с пушач трудно се излиза на глава.В службата нали ги гледам две смрадливи циганки. Хем забраниха пушенето в офиса,а те три дни се скатаваха в кенефа и после пак тюрлявят в коридора,като невиждали.
Ужас!



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: nqkoi]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано10.04.05 01:56



А ти как разбра, че пуша? Аз съм непушач , но това не ми пречи да уважавам правото на избор на останалите.



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: nqkoi]  
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 16:11



и на мен ми пречат миризливите изпарения от ауспусите. или те са по малко вредни от моя цигарен дим?!



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано15.04.05 16:55



Аз не съм пушачка, но е повече от елементарно така да генерализираш...

Dolce vita!


Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: eв]  
Авторнoнa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.05 16:05



именно! инъче нищо няма да стане-някой посочва проблем и вие почвате да му изброявате още такива; да не мислите, че не ги знае; вместо с обединени усилия да се опитаме да ги преодолеем с вашата реакция само се забатачваме повече и няма никакъв ефект;



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: gabanka]  
Авторнoнa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.05 16:11



той не казва, че те са най-вредните сред всичко по света, а просто споделя неодобрение именно спрямо тях; толкова ли е трудно да го разберете!?



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: gabanka]  
Авторнoнa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.05 16:31



толкова ли ви е трудно да го разберете-тук говорим за цигарите да ви се незнае; като няма с какво да се оправдаете или гледате да се заядете за нещо или почвате да съпоставяте цигарите с каквото ви дойде; това е повече от абсурдно; най е лесно да изопачите нещата и да зачовъркате в търсене на чуждата вина;




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.