Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 24.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Авторgabaka (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 17:13



винаги съм си мислела, че съм пушач, но тъй като понякога пуша, а понякога не - приятелите не ме броят за таква:) въпреки това сега ще вляза в ролята на ПУШАЧ, за да отговоря на написаното от теб:
не съм комплексирана, не съм нахална, не съм нагла, не съм невъзпитана. Има много НЕпушачи, които са точно такива и извинявай, но тези качества са качества на ЧОВЕК, а не на пушач или непушач.
да, запалила съм цигара на 14, а може и по-рано, но не за да правя впечатлвние, а просто така - за емоцията.
ако искам да пуша - да, ще го правя когато ми се прииска и никой няма право да ми забрани това, защото е въпрос на личен избор.
не пуша на места, където това е забранено и не си губя времето да се чудя защо е забранено, а просто се СЪОБРАЗЯВАМ, както с местата, така и с хората около мен.
и защо аз се съборазявам с твоя личен избора да си непушач, а ти не се съобразяваш с моя личен избор?



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: gabaka]  
АвторMAHEKEH (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 17:53



и като не си запалила за да правиш впечатление с цигарата за какво тогава?каква емоциа намираш в това да запалиш една цигара от тютюн не второ а десето качество събирано от цигани и турци?хората които търсят емоции я намират в... как да се изразя малко по емоционални занимания.
Аз нито искам да влияя на твоя нито на който и да е личен избор нито пък ме интересува дали пушиш или не.мисълта ми е че не ми е приятно да дишам смърдочите на който и да било.не съм тръгнал да ти забранявам,но виж ако сме някъде и си близо до мен и ми задимиш определено ше ти забрана.
и не се съобразявам с твоя личен избор просто защото той ми пречи а аз с моя избор да сам не пушач определено не ти преча.



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано29.03.05 18:02



И ти ме дразниш, но се съобразявам с твоя личен избор да пишеш тук
Боли ме главата от теб, ще глътна едно болкоуспокояващо и ще си мълча



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано30.03.05 08:51



От написаното до тук виждам само един, който е комплексиран, нагъл и какво там беше, който се опитва да ни навре собственото си мнение и не ни разрешава да го оспорим.
За твое сведение не съм пушач, но някога съм била (не поради това, че съм се правила на интересна - имаше други предимства в онези детски години, но въобще нямам намерение да ти ги обяснявам, защото никога не правя това на нелоялни и нетолерантни хора)

По-кротко с епитетите.
Относно пък цигани и турци дето събират тютюна не забравяй господинчо, че и те са хора и благодарение на ТРУДА си (знаеш ли какъв труд е това???) се ПРЕПИТАВАТ! Никой няма право да говори по този начин за тях!



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 09:13



за да не се повтарям с nikol78 и virgo - няма да коментирам изцяло казаното от теб.
само искам да кажа: е защо аз да се съобразя с твоя личен избор, а ти с моя не??? не разбирам защо ти да си по важен от мен, че да пренебрегна собствените си нужди и желания, когато ти си около мен, само и само за да уважа твоя личен избор?
и пак ще отбележа - когато около мен има непушачи винаги съм се съобразявала с това. изнервям се само когато някой започне да ми казва как неговия личен избор трябва да е по-важен за мен от моя собствен.



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Автор Чepвeнyшka (п(т)ичка)
Публикувано30.03.05 09:31



Е момче или квото си там, много те щадихме до тука. Така нахъсан и добре изпилил ноктите, мога само ти препоръчам да проучиш колко племена има подобни на циганите и други подобни езически групи, обрисувани като негодяи според теб и да станеш един проповедник. Много щи тича сигура ти казвам. И знаеш ли по закона на всемирната гадост най-малко ще те прелъсти знойна кубинка която свива пури на ръка на лъскавото си бедро. И като вземе и да ти хареса съвсем друга песен ще запееш на колко годишна възраст трябва се опитват разни "гъзарии" за впечатляване на околните
Между другото имам връзки и в Гражданска защита, че ти уредим един противогаз, ко речеш и за коня ти, да се правите на рицари така добре оборудвани, в новото поприще на ограмотяване на племената

Човек, който е грешил много, винаги бива умен.


Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Автор blood_drop (oblivious)
Публикувано30.03.05 13:45



А какво ще кажеш за хората които ядат чесън и не си мият зъбите после.
Аз сущо не ща от всяка сергия да ми се натрапва чалгата ама търпя нали?
бай дъ уей:
'A cigarette is the perfect type of a perfect pleasure' / O. Wilde/


[image] http://www.bible-codes.org/images/river-blood-dolphin.jpg [image]


Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: blood_drop]  
АвторMAHEKEH (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 19:07



И как по-точно един пушач се съобразява с моя личен избор да не пуша?като неми навира цигарата в устата ли?Аз не съм казал да не се пуши-пуши си стига кайметата ти да не ми отиват в устата в противен случай определено аз няма да се съобразя с личния ти избор.
а колкото до това кой как и защо е пропушил 90 % са точно от нямаето на друг начин да се истъкнеш пред обекта на желание както и глупоста да не можеш да си намериш по-подходящ и правилен начин!Колкото и да си кривите душичките си е така-пушачите след 6-тата година на пушенето си кожите им придобиват един жълт цвят подобно на стар вестник "Дума" порите им се расширяват така че като вали се образуват локви вътре да не говорим че зъбките стават като оцветени с жълт фулмастер.Е право на личен избор все пак кво ме интересува мене тва



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано30.03.05 19:12



Ти нали си красив, нас ни зарежи, иди на няколко козметични процедури да се успокоиш



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Автор blood_drop (oblivious)
Публикувано30.03.05 22:48



E та прав си - какво те интересува тебе та си се развилнял толкова. Само недей си отваря много устата и няма да ти влиза пушек




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.