Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 19.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема за помяритенови  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 21:25



защо така мислите бе хора?кучета,котки-нали и те душа носят!а колкото до това,че хапят и налитат бездомните кучета-повярвайте ми БЕЗ ВИДИМА ПРИЧИНА НИТО ЕДНО КУЧЕ НЯМА ДА ТЕ НАПАДНЕ БЕЗ ДА ИМА ЗАЩО! ПОМИСЛЕТЕ ПО ВЪПРОСА!!!!!!!!



Тема Re: за помяритенови [re: didi]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 23:15



Вервай ми нападат. Преди една седмица през вечерта едвам отървах една жена от глудница помияри. Та ти пожелавам да не ти се случва да пищиш както жената. А как ги намразих ли? След като един ден в 12.00 на обед една глудница ме нападна в Борисовата градина БЕЗ НИКАКВА ПРИЧИНА. Добре, че имаше дебели сопи наоколо та ги изгоних.



Тема Re: Пак ли тази тема:(нови [re: didi]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано01.03.05 10:39



Ясно е на всички, че трябва да се ликвидират по какъвто и да е начин.След като са дадени досега "луди" пари за да се събират, обработват и със всички медицински споби да се намали популациата им в далечно бъдаще е време да се избере най- радикалния , най- евтиния и най- бързия метод!!!!!!


Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит


Тема Re: Пак ли тази тема:(нови [re: farmer]  
Авторmarta (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 12:53



I ponege dosega prilagaha naj-radikalniq, naj-evtiniq i naj-burziq metod, strihnina, rezultatite sa plachevni .



Тема Re: за помяритенови [re: didi]  
Автор Genius Loci (просто минавам)
Публикувано01.03.05 13:19



И какво им направих аз докато отивах на работа. Нито ги закачах нищо. Подминх ги и едното почти ми захапа врата. Нападна ме подло в гръб. Едва ме отърваха - около мен 8 кучета едно ми виси на якето.....

Или друго: Рови поредния помияр в кофата. Бутам си аз детската количка. Изведнъж хоп и на бегом дойде да си навира мръсната муцуна в бебето ми.... Е малко .... много ми дойде.

Не споменавам окупираните и минирани детски площадки, на които детето ми няма къде да играе, за да не пречи на 'горките кученца без дом'



Тема Re: Кой е този най-евтиннови [re: marta]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано01.03.05 13:26



метод?
Май нещо не си в час, вземи прегледай пресата по "кучешките "въпроси за 5 години назад.
незнам откъде си но нема начин Общинският Ви съвет да не се е занимавал с подобен проблем-вземи материалите и прочети!Сигурен съм, че записаните там методи и тяхната реализация, подкрепена от кучезащитниците са довели до такава свръх популация на кучетата.
P.S. Смятам , че кучезащитници е по-подходящата дума , природозащитниците би трябвало да са на по-различно мнение...макар, че и някои от тях са твърде крайни ..

Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит


Тема Mortal Kombatнови [re: didi]  
АвторЧepвeнyшka (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 09:59



Адски тъпа тема, и аз изтъпявам още повече с това, че ще коментирам. Ама да дам по същество. Общо взето навсякъде едно и също положението с бездомните кучета. Всеки вика няма пари за кучкарниците, където животинките бездомните, един вид онези с душата, развъдени волно или неволно, да бъдат обгрижени, обезпаразитени, да се почака някой мил загубил ги стопанин да си ги вземе до 72 часа, пък ако никой ги не търси да бъдат приспани културно и хигиенично. За да не се накърни душицата им милата. Излиза, че крайният резултат, така или иначе е морталити. И се получава един порочен кръг, в който те си щъкат, сеят наляво и надясно "най-малкото" кучешка тения, за която искам да отбележа, че не се открива по външни симптоми освен безпричинното слабеене на човешкия индивид, който също душа носи, и дори се грижи за други души. И само ако недай си боже се натровиш в същото време с нещо, и ти вземат кръвна проба ще ти забележат повишените бели червени и там други кръвни телца, ще те пратят(ако лекаря е дигностик велик) да се изръсиш 250лв. за скенер за да и фанат на тенията опашката на картинка. После да не давам поробни указания, колко процентово успешна е една операция от раз на тая гадост, в зависимост от развитието и в милият ти душевно извисен организъм, щото си бил така добър да съжалиш бездомните живинки. Няма нищо лошо да се отдаваме на източни, западни и квито там религии ни харесват, където котките и кучетата са едни свещенни животни, но най-ефикасния, евтин, и по моему безпогрешен метод е разстрел и изгаряне на труповете някъде в къра, при това положение на безпаричие. И сега очаквам природозащитниците да кажат - сакън недей така те душа носят. Като толкова ви пука за тия живинки, за които явно няма кой да се погрижи с пари, вместо да ми леете мозъци и да издигате лозунги, ми приберете ги бе. Обезпаразитете ги, направете им едно домче с техни детски площадки, дайте им кофички и лопатки, за да не ни нападат безпричинно по улиците. И вие доволни, и ние (каквито и да сме). Щото незнам диди ти къде живееш, но едно бездомно бясно куче(то пък само те да нападаха безпричинно, ама айде тва друга тема), ама никак няма да те пита гледаш ли го лошо, закачаш ли го, или му вземаш лопатката, която всъщност е на детето ти, да си играе, че то да се обиди тогава и да те нападне, един вид в знак на самозащита. Просто няма такъв филм. Има закон на джунглата - по-силния "изяжда" по-слабия! И за това в природата винаги има равновесие:))
Алилуя



Тема Re: Браво Червенушке, [re: Чepвeнyшka]  
Автор farmer (същия:))
Публикувано02.03.05 12:10



Компетентно и задълбочено!


Доматите не се ядат с коловете,на тиквите не се ядат листата-личен опит


Тема Re: Браво Янови [re: farmer]  
АвторЧepвeнyшka (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 12:15



Умното си е умно :))



Тема Re: за помяритенови [re: didi]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано02.03.05 13:40



не знам защо си останал/а с такова мнение, но аз лично мога да цитирам поне 10-тина случая, на които съм бил свидетел, на абсолютно безпричинно нападение... едното от тях над бременната ми в 4-ти месец жена, погрешно решила да се прибере във входа, минавайки на 3 метра от местните помиярчета... другия случай - майка с количка, върви си по улицата и изведнъж беше абсолютно безпричинно нападната от 4 (четири) помияра... и т.н. и т.н. коментара е излишен...

Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.