Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Убии педал и спаси дете.нови  
Авторлeпpиkoн (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 00:04



Щом е педофил или педал значи трябва да бъде пребит с камъни според мен. Преди да е станало късно, защото децата не могат да се защитят.



Тема Re: Убии педал и спаси дете.нови [re: лeпpиkoн]  
Автордиджeй (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 03:18



Добре, къде да те намеря, та да приключа бързо с теб?



Тема Re: Убии педал и спаси дете.нови [re: диджeй]  
Автор.em,rufk (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 10:20



първо тебе требе да пребият.



Тема Re: Убии педал и спаси дете.нови [re: .em,rufk]  
Автордиджeй (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 16:23



Защо мен? Не призовавам към агресия към социални прослойки? Само теб предизвиквам, щото налиташ нещо. Айде да видим дали не си латентен педал, дето само провокира. Щото аз съм истински мъж и веднага ще те разбера. Един в мутрата и един провокатор по-малко на този свят.



Тема Re: Убии педал и спаси дете.нови [re: лeпpиkoн]  
Авторлeпpиkoн (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 11:48



Браво на твоя птичи мозък. По горе си писал че си джентъл мен със изнасилваческа наклонност. Точно за такива като теб трябва смъртна присъда, копеле грозно. Дано познатите ти не те познават какъв си че иначе ще пукнеш от скука. ГРОЗНИКО!



Тема Re: Убии педал и спаси дете.нови [re: лeпpиkoн]  
Автор TheDude (непознат )
Публикувано26.01.05 13:17



я стига, бе. не можеш да кажеш: убийте педала. защото такава крещяща нетолерантност означава, че ти пък си социопат и си за убиване с камъни.
отношението на нормалния човек (моето, напр.) към педалите е: майната им, да правят каквото си щат, стига да не ми пречат.
педофилите са различно нещо. аз бих предложил кастрация + дълъг, дълъг престой в хасковския или врачанския затвор.



Тема Re: Убии педал и спаси дете.нови [re: TheDude]  
АвторAndy (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 15:41



Правилно, theDude! И моето отношение към педалите е същото! А ти, леприкорне, вземи се поосведоми малко преди да се нахвърляш така- педал е сексуална ориентация, а педофил е сексуално извращение. Разликата е ОГРОМНА!! И вземи си пооправи малко тесногръдието, предразсъдъците и хомофобията, а?



Тема Re: Убии педал и спаси дете.нови [re: Andy]  
АвторЛeпpиkoн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 19:33



Анди земята вече се пренасели с прекалено много измет. И аз не съм цвете за мирисане ама тия са за разтрел.



Тема Re: Убии педал и спаси дете.нови [re: Лeпpиkoн]  
АвторAndy (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 19:58



Ако под тия имаш предвид педофилите- съгласен съм! Обаче за гейовете не съм- това е все едно да избием всички негри или пък бели (зависи от гледната точка), руси или брюнети.....тоест различните от нас. То всъщност всички сме различни и в това няма нищо лошо, стига да е в рамките на нормалното. А за това, че не си цвете за мирисане- да ти кажа малко са цветята за мирисане по принцип



Тема Re: Убии педал и спаси дете.нови [re: лeпpиkoн]  
Авторбибити (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 17:36



я по-кротко, така ще затриеш цяла една телевизия!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.