Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 16.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: В тая идиотска държава...нови [re: Blake]  
Авторha-ha-ha (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 14:11



Ami idi pri naj-blizkiq veterinar i mu plati da gi prispi ! Ili ti e skupo i predpochitash s toqgata i kabarchetata? Obache sas sigurnost mogesh da se dogovorish s veta!
Pri dobro gelanie, razbira se!!!

Eto za tova stava duma, a ne da dudnesh za evropejci, americanci , marsianci i t.n.



Тема Re: В тая идиотска държава...нови [re: ha-ha-ha]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано25.02.05 16:22



не се притеснявай, мога да прежаля 100-200-300 лева и да ги платя от джоба си... и кво ше стане? изброявам:

1. Таа крава от входа (дето ги храни) ще ми взриви колата, апартамента, абе всичко (щото незнам дали си забелязал, ама кучелюбците са безкрайно агресивни хора)

2. Ще си спестя нервите с кучетата пред нашия вход или блок, ама кво става като реша да мина покрай съседния???

3. Ако някой разбере какво съм направил, веднага ще бъда обявен за новия Хитлер или нещо такова (аууу, тоя простак кво направи с бедните кученца), което неминуемо ще доведе до проблеми с личния и обществения ми живот... не знам дали си обърнал внимание, но преди 1-2 години имаше случаи на запалени и взривени коли на "Екоравновесие" или както се казваше тогава, заплахи с побои, преследване на оперативните екипи с автомобили по улиците, обстрелване с камъни и т.н. - все неща, свършени от хора, които претендират да са хуманисти, грижовни и любящи граждани и т.н.

Точно този риск не мога да поема, иначе, повярвай ми, досега да съм дал и повече пари за целта... просто не искам да подложа на опасност моя живот и този на семейството ми...

между другото, въпроса с европейците не го ли повдигна ти???

Just a genius



Тема Re: В тая идиотска държава...нови [re: Blake]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 17:55



Абе ти нещо съвсем се замота. Нали ако ги убиеш по друг начин пак ще си убиец? Само че така ще си чист пред собствената си съвест и няма да се срамуваш след 10-15 год.
А таа крава дето ги храни ако можеше да ти взриви апартамента нямаше да се занимава с кучетата, вервай ми !!! Впрочем на мой приятел му запалиха входната врата в 12 ч. през нощта, защото преди това видял крадци да влизат при съседа и се развикал. Така че ГАРАНЦИЯ ФРАНЦИЯ!
И вероятността да жулнеш някое ново БМВ-енце и да изкараш боя е много по- голяма отколкото бабичка кучезащитничка да ти запали колата.


Който иска да направи нещо винаги си намира причина!

А по въпроса за европейците.... това си е друга цивилизация, няма какво да се лъжем!!!



Тема Re: В тая идиотска държава...нови [re: xa-xa-xa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано25.02.05 18:54



по въпроса за съвестта - повярвай ми, дори и да убия Н на брой помияри, съвестта ми ще е чиста винаги...

колкото до Европа... вярно, друга цивилизация е, но не във всичко е по-добра... просто е различна... и няма начин ценностите от една цивилизация да се пренесат автоматично в друга - резултата е най-често плачевен... така че, както вече казах, господа европейците (холандци, лапландци и прочее) нямат много основателни причини да ми дават наклон на х*я по отношение на проблеми, които просто ги няма при тях... а дори и да ги има, се решават по коренно различен начин, с коренно различни средства и прочее...

а за "кравата" - може да не ми запали колата, но със сигурност може да ми вгорчи живота по много параграфи, което аз не желая да се случи... и ако зависи от мене - няма да се случи, щото просто за мен човека е овек, животното - животно, и естествено поставям човека винаги преди животното... за нея не мога да гарантирам същото обаче...

Just a genius



Тема Re: В тая идиотска държава...нови [re: Blake]  
Авторha-ha-ha (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 16:49



Ako ti postavqshe choveka na purvo mqsto nqmashe da q narichash onaq krava!!!
Shteshe prosto da kagesh Penka ili Draganka ot n-ti etag!

Ti vsashtnost postavqsh sebe si ne samo nad givotnite, no i nad sasedite si /veroqtno po-bednite i po-chuvstvitelnite/. NO kogato nqkoj demonstrira che ima samochuvstvieto da se postavi nad teb vednaga pochvash da plqmpash sreshtu nego! AZ naprimer imam takova samochuvstvie ne tolkova zaradi finansovoto si pologenie i background, a zaradi misleneto si, koeto e mnogo po-naprednichavo i civilizovano ot tvoeto i na koeto ti, pone v tozi spor, si na svetlinni godini /da ne govorim za nqkoi izkazali se tuk individi, koito qvno izobshto ne sa razbrali che otdavna posreshtnahme 2000 godina/.
100 % baba ti i dqdo ti sa pravili sushtite izkazvaniq za pomiqrite i tehnite qtaci
. Kato se zamislq tova e tolkova tugno i galko... vse pak si mlad chovek!!!...che shte trqbva da zapalq edna pura za da ne se razplacha!

Za kazanoto do tuk davam primer: AZ kanq choveka v kushti s motiva che ima problem i trqbva SUVMESTNO da go razreshim, pijvame po edno pitie, opitvam se da go opoznaq, da razbera zashto pravi opredeleno neshto /napr. hrani bezdomnite kucheta/, kakvo mu lipsva, kakvo zapulva s tova si povedenie, po princip sum toleranten kum po-slabite ot men. Posle kazvam kakuv e problemut, kojto e OBSHT i az kakvo predlagam, toj, respektivno tq si kazva kakvo predlaga i az peshavam kakuv kompromis sum sklonen da napravq! SAMO che tova povedenie raboti samo kogato naistina uvagavash tozi sreshtu teb, a ne kogato izluchvash ARE MA KRAVO SHE TI IZTROVIME POMIQRITE !!! Ta takiva mi ti raboti dragi mi Smehurko.

Shto se otnasq do suvestta... preporuchvam ti purvo da ubiesh kucheto dokato go gledash v ochite /ot munichko uvagenijce kum majkata priroda, koqto i na teb i na nego mu e dala givot/ i posle da se izkasvash taka nepodgotven!!!



Тема Re: За протокола:нови [re: farmer]  
АвторЧepвeнyшka (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 12:26



Кефиш ма щи звънна:))
И друго за протокола - какво му е на словосъчетанието Тъпа Путка, някои думи имат просто такива имена хахахаха



Тема Re: Какво да се предприеме срещу помиярите...нови [re: farmer]  
АвторЧepвeнyшka (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 12:37



Е виж ся, определено ми допадна твоят фермерски речник, манталитет и темперамент. От раз ти обещах да ти звънна, и няма си недоволен от което, ма тука откривам една неспортна злоба в изказването, не за друго, но думи особено приведените в модел мисъл форма винаги като бумеранг рефлектират обратно...нидей тъй, карай го с ирония, то е достатъчно и върши повече работа вместо клетвите:))



Тема Re: В тая идиотска държава...нови [re: ha-ha-ha]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано02.03.05 13:45



уффф, писна ми да спорим за глупости...
само ще ти кажа, че малко прибързано раздаваш определенията...
както и да е, имаш право на собствено мнение по въпроса... но както вече споменах, не се опитвай да го налагаш в среда, която малко или много ти е чужда...

Just a genius



Тема Re: Какво да се предприеме срещу помиярите...нови [re: Blake]  
Авторeвa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 10:38



С удоволствие не бих вързала кръвожадния си питбул ако се залети към теб даже ще поседна на тревата и ще се наслаждавам на гледката даже може да пусна и мъжкия да и помогне после можеш да ме съдиш цял живот ако искаш защото едва ли ще си в стъзнание като свършат с теб ужас и ако изобщо можеш да направиш и две крачки без да се напикаваш от страх като жена ти Смотаняк дръж си мненията за себе си не ги налагай и показвай че си смешен стой си в Люлин Селяк



Тема Re: Какво да се предприеме срещу помиярите...нови [re: eвa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.05 12:28



че си зле, е ясно на всички, не само на мене, ама защо трябва да си мултиплицираш глупостите по всички форуми, виж това не ми стана ясно...

айде бягай, че смърдиш...

Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.