Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 20.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: До lilav, pemben, rozov i t.n.нови [re: xa-xa-xa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.02.05 14:47



...там от поне 1-2 години няма глутници със или без хламидии...

е, брато, сега вече сам се попрецака...

страшно са ми смешни хората като тебе (че и европейците са баш такива), дето разправят:

"В нашия град/държава цигани/негри/араби не пускаме. Ама на вас ще ви дърпаме ушите щото сте расисти и не зачитате правата на хората!!!"

тези кучета пред вас (респ. швейцарското посолство) да не би да са се анихилирали нещо, а? или са ги кастрирали и те обидени са отишли на съседната улица? или пък са им дали швейцарски визи и са ги взели в двора? айде да не си разправяме глупости, когато им отърва на европейците, кучетата да ги няма, ама ако не са пред техния двор "сакън, няма да ги пипате"...

Just a genius



Тема Re: До Зъбчо Зъбев!нови [re: Blake]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 14:49



Не ме щат! Здрав съм бил! А и в началото на всяка година задължително ни правят пълен медицински преглед, включително и психо /ей, мноо са глупави тия холандци, ама айде да не се повтаряме/. Обаче бас държа, че теб те е шубе да се прегледаш, така че няма как да сме сигурни че си здрав.

Като се закачих за теб идеята ми беше да се позабавлявам, защото ти си доста предвидим и лесно можеш да бъдеш провокиран. Но.... надмина очакванията ми.... оказа се истинска находка, като циркова маймунка .

Апропо, ако поставяше децата над кучетата. щеше да ме посъветваш СЛЕД КАТО НАПРАВЯ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ДА ПОМОГНА НА ДЕТЕТО, да зема да се полекувам.

И една лоша новина: за теб винаги ще има по-висша инстанция, просто в случая съм АЗ.



Тема Re: До lilav, pemben, rozov i t.n.нови [re: Blake]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 14:58



Ти Вилиана ли се казваш? Ние сме на всеки километър, а?
Впрочем на теб отговорих по- долу.

Що реших ли, Склерозов? Щото твоето дете получаваше стрес от помиярите пред блока . За справка прочети собствените си писания. Или, я чакай, чакай, да не би да сте двама? Марш на преглед!



Тема Re: До lilav, pemben, rozov i t.n.нови [re: xa-xa-xa]  
Автор lilav (люляк)
Публикувано17.02.05 15:02



Много ми е интересно защо реши, че се казвам Вилиана?



Тема Re: До lilav, pemben, rozov i t.n.нови [re: xa-xa-xa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.02.05 15:08



човече, освен че си много зле, явно четеш и през ред, без да схванеш какво ти казват там...
повтарям пак, този път с повече думи, че дано да разбереш "о, висша инстанцийо"...

Ако пред твоя апартамент няма кучета, много ясно, че премахването им не е належащо... А пред моя има, ето защо аз ИСКАМ ДА НЯМА, за да не се стресирам аз, детето ми, и доста други хора (обще взето цял блок с малки изключения клонящи към 0%)... Тъй като за тебе проблем няма, а за мене ИМА, не виждам защо въобще някой трябва да се съобразява с твоето мнение...

Така по-ясно ли е? И спри да увърташ с разни глупости, да вадиш реплики от общия контекст, абе въобще изчезни ако може... стой си в Лондон, в Хага или на Луната ако искаш, само не ми давай акъл как да живея АЗ в България...

Just a genius



Тема Re: До lilav, pemben, rozov i t.n.нови [re: lilav]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 15:10



Защото, мила, ползваш това име в адреса си и го ползвах като обръщение.
Ти малоумна ли си?



Тема Re: До lilav, pemben, rozov i t.n.нови [re: xa-xa-xa]  
Автор lilav (люляк)
Публикувано17.02.05 15:22



Вече прекаляваш!
Всички за теб са малоумници, а ти си най най.
А и вземи се регистрирай, не да пишеш анонимно.



Тема Re: До lilav, pemben, rozov i t.n.нови [re: lilav]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 15:28



Абе ти нали нямаше да ми отговаряш? Щото не си струвало? Не ти ли се струва, че ти прекаляваш с глупавите въпроси?



Тема Re: До lilav, pemben, rozov i t.n.нови [re: lilav]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.02.05 15:34



цялата работа се прави за да се отклони темата (тва съм го писал по-нагоре), щото е неудобна... а иначе да, самочувствието ни е до небето, живеем в Европа, работим в банка, в София сме на пъпа на центъра, децата ни са уредени, и най-важното - въобще не се хвалим... обаче в никакъв случай не може простолюдието да ми се отваря...
само ако знаеш как ми е писнало от подобна сволоч...

Just a genius



Тема Re: До lilav, pemben, rozov i t.n.нови [re: Blake]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 15:39



Не може! Защото аз пък мразя глупавите и ограничени хора и винаги ще съм срещу тях.
А виждам, че вече има резултат. Малко, но има! Почна да спазваш някаква пунктуация, ако си ти де, а не другото Аз, хи-хи-хи!
Имам и надежда, че ще се сетиш как работи онова горе, на раменете ти!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.