Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 22.09.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: До Зъбчо Зъбев!нови [re: Blake]  
Авторha-ha-ha (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 12:53



Ako napravish kratuk pregled shte vidish 4e razgovor s "moite holandci" ne e imalo. Az gi citirah v dve izrecheniq!!! Ti mi predavash 1 stranica!!! razgovor!!!
Dori i ti mogesh da napravish tazi razlika, nali?

Rabotq v Bank of Holland. Predlagam da se obadish i da se predstavish kato "mnoo cool pich ot Bg, kojto znae 4e sa tapaci, ama ... staa li da pita ne6to".

A tova za carvula deto ne raboti na poleto /a bur6e masite v nqkoe kafene/, oba4e vzima mnooogo pari moge6e da go su4ini6 i po- dobre.



Тема Re: До Зъбчо Зъбев!нови [re: ha-ha-ha]  
Автор lilav (люляк)
Публикувано16.02.05 13:47



Знаеш ли, че ми омръзна да ти чета глупостите. Навсякъде правиш напълно празнодумни изявления. Кажи нещо смислено



Тема Re: До lilav, pemben, rozov i t.n.нови [re: lilav]  
Авторha-ha-ha (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 14:09



Ami ne gi 4eti!



Тема Re: До lilav, pemben, rozov i t.n.нови [re: ha-ha-ha]  
Автор lilav (люляк)
Публикувано16.02.05 14:28



Чета тази тема, защото ме вълнува, защото смятам, че този проблем трябва да бъде решен най-после. Аз не искам детето ми да живее в кучкарник, а какво мислят разни холандци и т. н. изобщо не ме интерисува. Те да си гледат своята страна, а този проблем трябва да си го решим ние, които живеем тук.



Тема Re: До Зъбчо Зъбев!нови [re: ha-ha-ha]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано16.02.05 15:15



понеже виждам че си достатъчно елементарен и не можеш да вденеш, ще ти пусна малък хинт, че пича има ИТ консултантска фирма (регистрирана в Холандия) + персонал, така че не знам чии маси точно бърше
останалото са ти го казали другите...

чао пъпко гнойна!!!



Just a genius



Тема Re: Знам но....нови [re: Blake]  
Автор Genius Loci (просто минавам)
Публикувано16.02.05 15:59



за целта хората (поне една част от тях) трябва да започнат да мислят. А това е тежък процес и едва ли ще им се отдаде лесно




Тема Re: До lilav, pemben, rozov i t.n.нови [re: lilav]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 19:17



Накратко казано: ако американецът казва не ща пари, дай ми акъл, Ганьо Балкански не ще акъл, а само пари! Така де другите са тъпи, прости и грозни. Ние сме компютърни гении, нашите жени са най- красиви, мъжете най- надарени, планините най- високи и реките най- дълбоки! Само ние си го знаем, ама няма значение. Балонът се надува.... и ПРАС! Абе кво стана? То нали ние такова...по-по-най... сами ше си решим проблема, другите да го духат, а ... сега кво що ние го духаме? Ми щот не сме number one, драги ми Смехурко, и даже не сме в класацията. И няма нищо лошо да си го признаем и да се заслушаме с едно уше какво казват около нас. И да вземем малко акъл. ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВАМЕ ЗА НАС!!! НЕ ЗА НЯКОЙ ДРУГ!!! Например: от сто страни ни казват ми няма да стане с изтравяне на кучетата / хайде няма да засягам етичната страна на въпроса, етиката не е на мода у нас/, това е положението, пробвали сме, не става. Е не може да е така! Око да види, ръка да пипне! Едно си баба знае, едно си бае! Да го духате!....Ей кво стана... що пак ние? И така вече една петилетка.

Ако темата те вълнува подходи сериозно и отговорно към нея.



Тема Re: До Зъбчо Зъбев!нови [re: Blake]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 19:41



Нека позная -започва с Бил и завършва на Гейтс ... или поне това сънува, ха-ха-ха.



Тема Re: До Зъбчо Зъбев!нови [re: xa-xa-xa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано16.02.05 23:26



не, за съжаление не позна...
няма значение де, пича го боли кура за тва което мислиш, мен също ме понаболява...
айде прави свирки на лаленцата, и гледай да не те осеменят нещо...

Just a genius



Тема Re: До Зъбчо Зъбев!нови [re: xa-xa-xa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано16.02.05 23:48



а междувременно докато си мечтаеш да работиш в холандска банка, вземи попрочети ето това... вземи го прочети и на въображаемите си холандски приятелчета, щото те не са чували сигурно за подобна болест...



Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.