Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 20.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема До Жени, Ади, Ангел и Хахаха...нови [re: xa-xa-xa]  
Автор porcaro (Пич отвсякъде)
Публикувано14.02.05 20:22



които всъщност са едно и също лайно. Съдейки по стила и най-вече по IP-адресите, от които идват постовете Ви, става въпрос за един и същи лайнар, който дори няма доблестта да пише с един и същи ник. Предлагам да насочиш енергията си към самозадоволяване или съешаване с домашния си помияр. И дано следващия пострадал от улични кучета да е от твоята партия - природозащитник.



Тема Re: До Зъбчо Зъбев!нови [re: xa-xa-xa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано15.02.05 11:39



о, ако искаш да знаеш, изобщо не се зъбя без причина... причини имам, много са, и са все основателни... ама за това малко по-нататък...

сега да се върнем малко на "европейците" - казваш пропищели са от българските човешки помияри... вярно е, така си е... ама каква е реакцията им? да не би да ги хранят и да ги оставят на воля да се разхождат в Хага? айде бе, първия самолет и обратно кой откъдето е... често без право да посещават ЕУ в следващите няколко години... не ми се разписва в табличка едното спрямо другото, за да видиш, че действат точно по начина, по който ТРЯБВА да се действа спрямо помиярите... ама при нас не е така, и за съжаление напастта си се разхожда необезпокоявана, че дори и закриляна от разни елементи в съмнително психично-здравословно състояние... а защо си мисля че не са добре с акъла??? много просто - от години контактувам с подобни хора (спорейки)... и досега не съм срещнал "нормален" човек - който да спори споконо, аргументирано, и най-вече без злоба и арогантност... споменавал съм и за ярко открояващите се 100% луди, като жената-природозащитничка, която (ако си пропуснал) по телевизията заяви, че има проблем с кучетата, защото общината изпраща специални хора, които учат кучетата да лаят и да хапят!!! - само не ми казвай, че това е изказване на психично здрав човек... това го даваха по новините на бТВ, заклевам се, истина е!!! имам и още много, не чак толкова фрапиращи примери за съмнителното състояние на други "природозащитници"...

колкото до "агресията" ми към опонентите - не знам какво те подтиква да твърдиш, че се държа така? по принцип съм безкрайно спокоен човек, и повишавам тон само когато ме предизвикат, и то много... а според тебе "социален" ли е човек, който поставя живота на полудиво същество - паразит, над този на собственото си дете???

Нямам представа, но каквато и да е причината, ти си на светлинни години от цивилизованата комуникация и никакви кучета, котки, плъхове, цигани, луди и т.н. няма да го променят.

Чшшш, алоо, европееца, кога отиде в Европа, кога ти побеле гъза бе???
на кого говориш за цивилизована комуникация, а в същото време се изцепваш по следния начин:

Отговорът е много прост: човечецът явно е содомит и прави секс с кучета. Оттам и хламидията. А тази озлобеност най-вероятно е резултат от отхвърляне от страна на някое улично куче, така де и те сигурно подбират

А и самия факт че пишеш анонимен, говори много за тебе, повярвай ми, не фащаш много дикиш...

И ако случайно искаш да разбереш защо ние "нецивилизованите" мислим по този начин, опитай се малко да се поставиш в нашите условия, ще видиш, че ще мислиш по същия начин...

Just a genius



Тема Re: До Зъбчо Зъбев!нови [re: Blake]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 12:28



Повярвай ми, хващам дикиш, щом ми отговаряш.

а защо си мисля че не са добре с акъла??? много просто - от години контактувам с подобни хора (спорейки)... и досега не съм срещнал "нормален" човек - който да спори споконо, аргументирано, и най-вече без злоба и арогантност... Ми ти пишеш за себе си, ха-ха-ха!


Чшшш, алоо, европееца, кога отиде в Европа, кога ти побеле гъза бе???

Чшшш, алоо, селянина с колелото, кога отиде в града, кога ти побеле гъза бе???

Преди няколко седмици гледах безумното шоу Сблъсък, където една твоя аверка даваше съвет бабичките на по 70 години да не си вземат кучета, а да осиновяват деца!!! Това да ти кажа изобщо не е за 4-ти км!!!
Давам пример: Баба Мара /73год./ обяснява на дъщеря си Марчето /16 год./ как да се предпазва от нежелана бременност или дядо Пенчо /69, малко по-младичък/ разкрива на сина си Пепи /15 год./ тайните на PhotoShop/a/ ???
Твойте хора изобщо не са луди за връзване, а???







Тема Re: До Папагаловнови [re: porcaro]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 12:38



Предлагам да измислиш нещо ново, няма смисъл да четем извадки от предишни писания. А ако не можеш просто не се мешай с големите!



Тема Re: До Зъбчо Зъбев!нови [re: xa-xa-xa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано15.02.05 16:11



доста елементарен отговор, личи си, че няма кво да кажеш, ама да не останеш по-назад...

Просто вече ясно виждам как спадаш към категорията хора, които визирах... явно и за тебе са по-важни помиярите... както и да е, въпрос на морални ценности...

между другото, по въпроса с холандците, понеже имам познат точно в Хага (е, не е в банка, ма сигурно взема 3-4 пъти повече пари от тебе, няма значение...), и днес му споделих твоите Радини вълнения, ето какво ми отговори той (цитирам):

(описание на манталитета на холандците)

ti propуskash nekolko mnoo vazhni facta
1. holandcite sa tapaci
2. holandcite sa tapaci
3. holandcite sa tapaci
4. holandcite sa tapaci
5. holandcite sa tapaci
---
a holandcite osven che sa tapaci imat druga mnoo harakterna cherta:
vinagi imat mnenie po seki vapros, ama vinagi
i vinagi go izkazvat na visok glas sas chustvo za kompetentnost
i polovinata holandci ne sa izlizali ot tehnoto selo, no moat da reshat svetovnite problemi i osobeno problemite na "izostanalite" darzhavi sas ne poveche ot 30 sec. razmisal
---

А ето какво сподели пича и за екземпляри като тебе:

a takiva pa neshtastnici mnoo gi mrazim
day sa da kazhem na batkovcite ot evropa kvo stava v BG i posle da se nadsmivame nad nashte glupaci shtoto nie veche sme mnoo golemi hevropeyci i sme mnoo napred
ako oshte malko napred minem ne samo nosa ami celata glava she ni vleze v gaza na evropeycite
---
ma i sred nashte pichove takiva
malko no ima
za teh kakvoto se otroni ot ustata na holandeca (evropeeca) e biserna istina momche
shtom holandcite sa kazali - taka she e
---

нищо лично, т.е. посочените твърдения не са мои, а са на трети лица по повод милия ни разговор...
(сори за латиницата, копирам директно от ICQ лог-а)

айде със здраве, дишай спокойно европейския въздух, лижи европейски задници и им се възхищавай искрено... нашите проблеми тука ги остави на нас (ако може)...



Just a genius



Тема Re: До Зъбчо Зъбев!нови [re: Blake]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 17:17



То явно ти нямаш какво да кажеш щом вече ми цитираш чужди мнения?!
Обаче посредникът е .... ти си знаеш!

Плюс това твоят човек няма начин да взима повече от мен с това третокласно образование /цитирам: мноо, секи въпрос, моат, за тех, бисерна истина???/.
Той просто е от комплексарите, които не са на място нито в България, нито някъде другаде по света. И си мисли, че като крещи "Булгар, булгар" е много интересен. Но забравя, че отдавна съществува следната сентенция : ГРОЗДЕТО Е КИСЕЛО! И тя е казана за такива като него.

Апропо, като са тъпи холандците какво прави там? Чака да затъпее съвсем ли? То няма накъде повече! Направо да се връща и да започва бизнеса с кучешките глави /колко беше парчето? 1 евро?/. Де да знаеш, в това може и да успее!

Аз лично комуникирам нон-стоп с хора от цял свят, но не намирам, че холандците са най-тъпи. Твоят другар явно в такива среди се движи!

И пак да ти напомня-нали знаеш онази приказка за посредника? . По- добре пиши своите си мисли, а не на някакво недоразумение.



Тема Re: До Зъбчо Зъбев!нови [re: xa-xa-xa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано15.02.05 17:45



хаха, говори си, не ми пречиш...

нали се сещаш обаче какъв си в разговора между мен, тебе, и твоите колеги холандци :))

относно тва дето си цитирал - така си говорим с него, ма тва е доста под твоето ниво, така че няма да го правим на въпрос... а и за заплатата му - ще ти се да зимаш колкото него, ама едва ли... все пак човека не работи на полето (малък жокер)... както и работи предимно в интернационални екипи, в които холандците са малка, но неизбежна част...

айде че вече ми писна да си губя времето с нещастници...
а, в коя банка работеше, че да питам шефа ти кво правиш по форумите в работно време???

Just a genius



Тема Re: До Тъпака Хахаханови [re: xa-xa-xa]  
Автор porcaro (Пич отвсякъде)
Публикувано15.02.05 21:11



Очевидно е за всички грамотни и с интелигентност над средната(и не само), че ти специално си наистина голям... ОЛИГОФРЕН. Олигофрен с развита фантазия и приличен правопис, очевидно грозен и незадоволен чикиджия... личи ти много. А за Европа си чувал по bTV. Аре ходи на село.



Тема Re: Някога бях....нови [re: Blake]  
Автор Genius Loci (просто минавам)
Публикувано16.02.05 08:42



мишони, и минавах от време на време.
А специално за тази тема и аз не се предавам.
Така ставаме двама.



Тема Re: Някога бях....нови [re: Genius Loci]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано16.02.05 12:05



а, да, сетих се...

тази тема не трябва да бъде оставяна, докато не се реши проблема...

Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.