Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 19.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Понеже няма клуб"БигБрадър"пиша тукнови  
АвторMaлъkБpaт (Нерегистриран)
Публикувано11.11.04 21:55



какво щех кажете за новото шоу по НОВА ТВ.Страхотно е ,нали?!.Аз лично го харесвам,действа ми като наркотик.Гледам го всяка вечер.Само ме дразни това че не е в реялно време.Какво имам предвид.Случило се днес разбирам за това от сайта им,но по НОВА ТВ го излъчват на следващият ден.днес например се случи нещо твърде интерсно с Здравко но те ще го излъчат чак утре до тогава какво да правим-поне да имаше клуб тук но и това не става.незнам ДИР.БГ какво чакат че не ни пуснат.До тогава пишете тук.



Тема я, вземи се разкарай от тук бе, келеш!нови [re: MaлъkБpaт]  
Авторпичara (Нерегистриран)
Публикувано13.11.04 20:47



Че си тъпанар ни е ясно, и то голям, а не малък направете си някъде такъв клуб всички идиоти и си обменяйте там "умни" мисли за цялата тази простотия, която забавлява кретени като тебе



Тема Re: я, вземи се разкарай от тук бе, келеш!нови [re: пичara]  
Авторckeптиk (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 21:07



И пак по български, шоуто е опорочено ....
По никакъв начит авторите не могат да ме убедят, че гласуването за изгонване на някой от съквартирантите не е нагласено ...
Просто си нарочват някой от тях и си го гонят, независимо против кого са гласували зрителите ....



Тема Re: я, вземи се разкарай от тук бе, келеш! [re: ckeптиk]  
Авторcoциoлor (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 23:21



Цялата държава е опорочена, а политиците са долни курви и избирането на поредните идиоти да дойдат на власт също е нагласено а зрителите гледат тъпо и си мислят, че нещо зависи от тях



Тема Re: Понеже няма клуб"БигБрадър"пиша тукнови [re: MaлъkБpaт]  
Авторбaбaтa и мaмaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 20:36



Що не се разкараш от тука бе цървулкьо?



Тема Re: Понеже няма клуб"БигБрадър"пиша тукнови [re: MaлъkБpaт]  
АвторBъзлюбeн (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 20:45



Ебати простотията. Изгониха вчера оная простата, тъпа, загубена и смотана путка от Бургаз и остана някво курве и трима педала. Добре че му се види края.



Тема Re: ЛЕЛЕ МАМО КВО ЧЕ СТАВА?нови [re: Bъзлюбeн]  
Авторбaбaтa и мaмaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 21:16



Къв ли секс би се развихрил между три педала и едно курве а??????????????



Тема Re: я, вземи се разкарай от тук бе, келеш!нови [re: coциoлor]  
АвторCpeдният Бpaт (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 12:37



Господин Кънчев стига реклама на тая Зара, явно ще и дадете тия пари.....
То бива, бива...... Била интелегентна....интелегентен човек не може постоянно да е с отворена уста... И една жена , която прави всичко на кочина..... А стига вече лъжа.....



Тема Re: Понеже няма клуб"БигБрадър"пиша тукнови [re: MaлъkБpaт]  
АвторФeн нa Дpyro Шoy (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 12:48



Това е тук... Другите поне си тръгнаха преди време , а тия двамата ще висят три месеца за по един GSM. А онова обратното от Варна ще вземе парите. Има кой да му я даде.



Тема Re: Понеже няма клуб"БигБрадър"пиша тукнови [re: MaлъkБpaт]  
АвторИзчekнaт (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 19:22



Най-голямата простотия, тъпотия и селяния е това така наречено шоу!
Посмъртно не могат да ме накарат да седна да си губа времето да я гледам тая лайняна програма и не знам има ли изобщо нормален човек, който би се зверил в тая бълвоч!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.