Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Vsi4ki doktori sa za zatvora!!!нови  
АвторDrivenbyanger (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 16:37



Moeto mnenie sled 20 dnevno hodene po doktori e 4e 99% ot tiah sa za zatvora.
Ne stiga 4e sa nekompetentni a sa i arogantni,tcini4ni,nemotivirani,al4ni i govorat na vsi4ki na "Ti" vse edno sa im biv6i gadjeta.
V kraina smetka kato ne im stiga zaplatata i ne im iznasia mogat da napusnat i da po4nat druga rabota.
Misla 4e ako obesat 10-ina doktori na niakoi plo6tad moje bi ne6tata 6e se promenat vapreki 4e pak ne e sigurno



Тема Re: Vsi4ki doktori sa za zatvora!!!нови [re: Drivenbyanger]  
АвторDiandgely (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 16:55



Здравей!
Аз съм на същото мнение.
Наскоро ми се наложи да отида в ИСУЛ на преглед. Взех си направление, намерих връзки, за да се добера до кабинет уши-нос-гърло, та да ми отпушат ухото(имам стеснена някаква си тръбичка и ухото ми е постоянно запушено).
Мятаха ме от кабинет на кабинет, изписваха ми лекарства, които и сама можех да си купя( като аулин , витамини група В) и в крайна сметка след един месец съм в същото положение. Трябваше да отида пак преди седмица, но гледам аз няма никой пред кабинета, стоя, стоя, минава половин час. Накрая почвам да чукам по съседните врати и най-после излезе една сестра. Казвам й да извика докторката, а тя ме пита ( с тон, който не бих могла да възпроизведа)- "Платено ли си?". Е-е-е-е , направо побеснях .
Ама, какво да ви разказвам......скапана работа.



Тема Re: Vsi4ki doktori sa za zatvora!!!нови [re: Drivenbyanger]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано28.09.04 05:26



Съвсем точно, страшни муфтаджии са се навъдили. Но пазете се и от доктори-чифути, те само пари виждат...

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari


Тема Re: Vsi4ki doktori sa za zatvora!!!нови [re: Drivenbyanger]  
АвторKokai (Нерегистриран)
Публикувано29.09.04 15:28



Aaaaa,i ne samo doktorite ami i tia ot zdravnata kasa



Тема Re: Vsi4ki doktori sa za zatvora!!!нови [re: Drivenbyanger]  
Авторaмaн бe (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 00:29



ТРЕБЕ ДА СЕ СЪЗДАДЕ ЕДНА ОРГАНИЗАЦИЯ ЗА БОРБА С ТИЯ ГАДОВЕ, ТРЕБЕ ДА ГИ ПРЕВЪЗПИТАМЕ! Иначе гледах преди време едни хора от Перник беха направили един сайт посветен на безобразията доктороски, ама не помна адреса. Евала на тях.



Тема Re: Vsi4ki doktori sa za zatvora!!!нови [re: Drivenbyanger]  
АвторTo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 11:43



Няма смисъл да ги пращаме в затвора всички са за убиване. И не е нужно да е на площад - където го видиш го наритваш и го убиваш. Това са някви деградирали алкохолици и наркомани, които пият по цял ден, щото алкохола им се подарява от пациентите, а упойките са им безплатни и под ръка.



Тема Re: Vsi4ki doktori sa za zatvora!!! [re: Drivenbyanger]  
Авторiii (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 04:38



99% е прекалено голяма цифра но около 80 го заявявам твърдо.
Аз съм по лекари от дете, за този период съм минал 100-тици и не само че не ми решиха проблемите ами и ми съсипаха малкото здраве което имах.
Една операция ми направиха, която минаваше и за пластична и ме окепазиха и там.
Последните 3 години съм развалина на 20 години. Минах още 50-тина лекари, всеки с различно лечение, всеки плюе предишния и казва че ми е давал лекарства които не е трябвало да пия. Един казва нищо ти няма, друг много си зле.
Наричам ги изверги всички. Разбирам да съм се оставил на здравната каса а това са основно прехвалени лекари на които съм плащал на ръка в частните им кабинети.



Тема Всичкитенови [re: Drivenbyanger]  
Автор PRN (ваш приятел)
Публикувано24.10.04 02:35



Най-добре е да се избесят всичките, а не само десетина от тях. Като изчезне цялото докторско съсловие ще изчезне и проблема, всеки ще се лекува сам и няма да има от кого да е недоволен, освен от себе си (но от това спасение няма).



Тема Re: Vsi4ki doktori sa za zatvora!!!нови [re: Diandgely]  
Автор shushon (бонбон)
Публикувано30.10.04 22:31



И аз имам твоя проблем с ухото. Ако искаш ми пиши на бележка. Вече сама си го решавам и спрях да им вися по кабинетите.




Тема Re: Vsi4ki doktori sa za zatvora!!! [re: Drivenbyanger]  
Авторбe-дa (Нерегистриран)
Публикувано03.11.04 15:15




Има лек за всяка болка, не се предавай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.