Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 25.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Top 10 на хора,които бихте разстреляли като кучетанови [re: aнтиkoмyниcт]  
Автор rovlik (непознат )
Публикувано11.12.06 19:51



кучетата които обитавт парламента - ако може на ведъж



Тема Re: Top 10 на хора,които бихте разстреляли като кучетанови [re: aнтиkoмyниcт]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 20:32



Dogan e pravilnona 1-vo mqsto!!!



Тема Re: Top 10 на хора,които бихте разстреляли като кучетанови [re: aнтиkoмyниcт]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.12.06 01:51



1. Атила
2. Гейзерих
3. Хонорий
4. Теодосий
5. Валент
6. Йовиан
7. Галиен
8. Филип Арабина
9. Елагабал
10. Комод
С други думи - педерасите, допринесли най-много за съсипването на Римската империя.
И не бих ги разстрелял - бих ги провесил на кръста.



Facta, non verba!


Тема Re: Top 10 на хора,които бихте разстреляли като кучетанови [re: Last_Roman]  
Авторtop gun (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 21:25



1.доган
2.дмитриевич станишев
3.симеончо
4.азис
5.р.овч.
6.румен петков
7.масларова
8.кадафи
9.даниел вълчев
10.гайдарски



Тема Re: Top 10 на хора,които бихте разстреляли като кучетанови [re: aнтиkoмyниcт]  
Автор kkrekk (канарче)
Публикувано01.12.20 19:14



Тези, които ми отровиха кучето и пуснаха бълхи под прага на вратата, за да го довършат. Много са и засега не им знам имената.
Никакъв разстрел обаче.
Щяха да лежат ефективно, защото смъртта на кучето ми Анубис насмалко не ме уби мен, от мъка едва не умрях.
Значи това е било покушение срещу преводач, докладвал пред Интерпол кражбата на поверителна информация, която се отнася до ядрената сигурност.

антитерорист.

Тема Re: Top 10 на хора,които бихте разстреляли като кунови [re: Kpeчeтaлoтo]  
Автор kkrekk (канарче)
Публикувано01.12.20 19:21



Това не е писано от мен, никога не ползвах нерегистриран никнейм кречетало на кирилица или на латиница, измислих си и регистрирах никнейма кречетало77 на латиница през 2007 година, когато никтея - Анна от Самара не спираше да споделя за връзката си с бившия ми съквартирант, който избяга на имения ми ден през юли 2007 в Перник при нея, никтея - в клуб Перник нейната тема с 46 включвания стои най-отгоре, темата е Малко да се сетите... Регистрирах krechetalo77 на 9 декември 2007 година и прописах в клуб любов, където й честитих имения ден - но е изтрита честитката ми, а профилът ми е заличен. Но аз съществувах и съществувам като потребител - понастоящем с този никнейм.

антитерорист.

Тема Re: Top 10 на хора,които бихте разстреляли като кучетанови [re: ГEHOЦИД]  
Автор kkrekk (канарче)
Публикувано01.12.20 19:23



Да, така е според българския и не само народен обичай. Знам това от личен опит.

антитерорист.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.