Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 25.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Както вече казах по-горе...нови [re: Jenny]  
Авторeбaчeв (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 14:45



МАМА ВИ ПРИРОДОЗАЩИТНА ДА ПРАСКАМ В ЗАДНИЯ ДВОР!!!



Тема Re: Top 10 на хора,които бихте разстреляли като кучетанови [re: минaвaщ]  
АвторJenny (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 15:28



Бих искала да ти разкажа, съвсем накратко, за един мой съсед. Добър човек. Държи работилничка в квартала. При него е нещо като клуб, всеки отива с проблемите си и досега не съм чула да е отказал помощ на някого. Със сигурност знам за поне няколко случая, когато е работил без заплащане. А не е заможен, по всичко му личи.
През изминалата година ТРИ ПЪТИ му ограбиха работилничката. Разбиват вратата през нощта, отмъкват му инструментите ... И трите пъти получи от прокуратурата писма, с които го уведомиха, че прекратяват работа по случая, тъй като извършителите не са разкрити!
Как мислиш, имаме ли основания да го причислим към "сериозно пострадалите"? Е ... не от кучета. С кучетата е лесно, нали - грабваме пушкалата и решаваме проблема.
Най-сетне юначният българин си намери враг!
Не че не му се е случвало да пострада от други: комунисти, "фараони", мутри, корумпирани политици, обикновени крадци ... да изброявам ли още? Да ... ама си мълчи! Щото ония също имат пушкала, а българинът е юнак, но само срещу невъоръжени!
Сега, с кучетата, може и да си поиграете на смели мъже! Героично се възправяте, избивате ги, раздавате си медали за храброст, може и да организирате парад на победата! Направо величествено!
Ама побързайте! Току-виж от НАТО пак поискали някой въздушен коридор и пак ще се изпокриете под масите от страх да не изпуснат някоя бомба по погрешка!



Тема Re: Както вече казах по-горе...нови [re: eбaчeв]  
АвторJenny (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 15:37



То за това акъл не се иска ... ама ти сигурно и другото си го нямаш, така че накрая май ще се наложи на пиеш една студена вода!
Наздраве, храбрецо!



Тема Re: Top 10 на хора,които бихте разстреляли като кучетанови [re: минaвaщ]  
АвторЛeпpиkoн (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 22:22



То нека кучетата да я наръфат така че да запомни случката цел живот па после ще видим неините възмущения.



Тема Замисли се малко...нови [re: Jenny]  
Авторeбaчeв (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 08:38



какви простотии пишеш. Замисли се, че в целия цивилизован свят са си решили проблемите с помиярите. Такива олигофрени като тебе да си вземат и да си гледат в двора колкото помияра си искат, но ако псето е на улицата без каишка и намордник ----> под ножа!!! И ако толкова много искаш да се грижиш за куче, не е ли по-добре да се грижиш за човек. Бездомници много. С тоя помиярски манталитет далеч няма да стигнеш, запомни това.



Тема Re: Замисли се малко...нови [re: eбaчeв]  
АвторJenny (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 09:44



На двора ли да го изритам в тоя студ? Уважаеми сър, ти който първо псуваш, а после мен обвиняваш в простотия, моето куче се къпе по-често от много хора, обноските му определено са по-добри от твоите и хапва всеки ден топла пилешка пържолка. За него се грижа аз, с моите пари, които не съм ги откраднала, а съм ги изкарала с честен труд, платила съм си данъците и ще си ги харча както аз намеря за добре.
Ще ми е интересно да науча ти колко бездомници си прибрал в дома си? Или твоята загриженост за тях е само на думи?



Тема Re: Замисли се малко... Върху това.нови [re: Jenny]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 10:34



Щом бършеш акото на един помяр, значи той ти е господар. Нали така, щом всичко му поднасяш на готово. Ама я твое дете да бъде наядено до безбожие па после да те видя. И престани да се заяждаш с Ебачев че вече ми писна от природозащитници.



Тема Първо си уточни пола...нови [re: Jenny]  
Авторeбaчeв (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 10:46



защото пишеш ту в мъжки, ту в женски род за себе си. Та по темата - пак нищо не си разбрал/а . Не мразя домашните кучета. А повечето собственици на такива. Вече не остана вход и градина, които да не са осрани. Не съм видял и куче с намордник. С каишка - рядко. А има закони и наредби(сега не ми ре рови, но ако искаш ще ти ги цитирам). Не мога да допусна, когато детето ми излезе от апартамента да се разминава на сантиметри от огромни и в повечето случаи лигави кучета, които бързат да излязат и които НЕ СА с каишка т.е са безконтролни. Както казах, за намордник да не говорим.
Или като си играят децата в някой пясъчник, да дойде някое "домашно" куче и да си препикае територията. Та такива собственици наистина са за сериозни глоби. За съжаление в нашта бедна дължавица няма ред, но се надявам от ЕС да понатиснат и след някоя и друга година да се цивилизоваме в това отношение.
Да му е сладка пилешката пържолка на Пуми...



Тема Re: Top 10 на хора,които бихте разстреляли като кучетанови [re: Лeпpиkoн]  
АвторJenny (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 10:55



Добре де, нека да ме наръфат, ако от това ще се почустваш по-добре. Проблемът е как да ги накараме да го направят?
Предлагам ти следното: ако много държиш аз да пострадам, най-лесният начин е да се обърнеш към наркоманите, те за 20 лева биха наръфали и собствената си майка.
Кучетата нападат когато са много гладни или когато са застрашени.
За разлика от тях хората нападат за пари и по безброй други причини. Ти например, ми желаеш злото не защото съм те ухапала, а защото не си съгласен с моето мнение.



Тема Re: Замисли се малко... Върху това.нови [re: xитлep]  
АвторJenny (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 11:11



Зиг хайл! ...
А ако не престана, какво? В концлагер ли ще ме пратиш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.