Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 16.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дискотеките са за олигофренинови  
Авторнopмaлeн (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 11:01



След поредната престрелка между мутри,този път в "Ескейп",темата ми се струва,че е доста актуална.
И така,какви хора/олигофрени основно посещават дискотеките:
1.Мутри и разни други представители на подземния свят.
2.Най-обикновенни хора,на които обстановката,включваща и мутрите,им е приятна(Което значи,че те са на същия акъл/манталитет)
3.Овце,т.е. хора,на които може и да не им е много приятно,но го правят по инерция заради модата,защото приятелите им ходят или защото,пак според модата,това е мястото,където се търсят гаджета(Много чудно що за човек можеш да срещнеш в дискотека-най-много някой за секс.По-свестни няма,но дори и да има,дискотеката не е място,на което може да определиш кой какъв е по душа,а само по външен вид).
И в крайна сметка какво би могло да накара един интелигентен и имащ собствено мнение(а не мнението на обществото) човек да отиде на такова място?



Тема Re: Дискотеките са за олигофренинови [re: нopмaлeн]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 09:36



Прав си, дискотеките са помиярници, места за събиране на отпадъците на обществото и такива, които им се възхищават и искат да приличат на тях (или поне да се облажат от мангизите им). Лично аз не ходя по дискотеки и не съветвам никому - стана си опасно!



Тема Re: Дискотеките са за олигофренинови [re: нopмaлeн]  
Автор Dedo Uluk (пристрастен)
Публикувано10.11.03 15:46



В отговор на:

И в крайна сметка какво би могло да накара един интелигентен и имащ собствено мнение(а не мнението на обществото) човек да отиде на такова място?




Ми не знам, ако раздават безплатна бира, може и да отида..



Тема Re: Дискотеките са за олигофренинови [re: Ядocaн]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано22.12.03 11:35



Браво на вас за голямото разбиране и вникване в проблемите на обществото, свързани с дискотеките
Я ми кажете двамката със сладура, започнал темата, откъде имате тези прозрения са същноста на проблема, след като не посещавате гореспоменатите заведения?


не успях да ти поправя спирачките, за сметка на това ти усилих клаксона


Тема Re: Дискотеките са за олигофренинови [re: нopмaлeн]  
Авторнopмaлнa (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 16:07



отиди да видиш в Карамба какво е чудо. Фраш, фраш, фраш, фраш...................
Няма там да стъпя, доде съм жива



Тема Basi sia razbrah 4e sum oligofrenнови [re: нopмaлнa]  
Автор napu6elix (i kvo)
Публикувано28.12.03 11:28



Mi hubavo de nii deto hodim po diskoteki da razpuskame sme oligofreni.
Mi vie deto ot rabota se pribirat v ku6ti siadat na salatka i doma6na rakia i ciklat pred televizorite do 22:00 i sled tva liagat 6toto na drugia den sa na ba4kane i nai golemia im e kef e kato se suberat 4-ri 4oveka na edno misto da izpiat edno kilo doma6ma rakia i da si lafat kolko im e tejuk jivota i ot tva mladite kak ni6tu ne stava 4e samo piat i se drusat. I tva 365 dena v godinata iako zaciklili:)))
Male kolko ste umreli v kojite si. Pone kato ne razbirate ne6to ne go kritikuvaite.

Защо да пием и да караме, като можем да пушим и да ЛетиМ.


Тема Re: Дискотеките са за олигофренинови [re: нopмaлeн]  
Автор Troika (практикуващ)
Публикувано03.01.04 13:47



Ето плюсовете и минусите според мен:

Добри страни:
1. Може да се танцува.
2. Има музика, която ти харесва.
3. В компания си (обикновено) а когато си в стадо е по-приятно и сигурно отколкото да си сам (това е валидно за повечето хора).
4. Може да срещнеш нови хора. (даже е възможно да са интересни)
5. Може да се забавляваш (незнам какво означава това)
6. Обикновено се пие. (за някой това е добра страна)

Лоши страни:
1. Главата ми ще се пръсне, все едно ме смачкал някой. Това е от високите децибели. Нервната ми система не е в час след това издевателство.
2. Вмирисан съм на пушек от цигари.
3. Късно си лягам - 2 -3 - 5.00 сутринта, а на работа трябва да се ходи. Чувствам се неадекватен цял ден след това.
4. Не мога да водя нормален разговор на такова място.
5. Мога да се депресирам.
6. Може да ти се случи нещо неприятно.
7. Обикновено се пие.

В голяма степен съм съгласен с предното мнение. Затова не ходя на дискотеки. Ако ходиш да се запознаваш с евентуални партньори - ами може и да става, но не ме вълнува, защото не си спомням нещо да е излязло от такива запознанства. Ако ще е за танците, ходих на танци, по ми е интересно. Пиенето не ми е интересно вече, мисля, че всеки си минава дискотечния етап. Това не означава, че салатката и ракийката не нещо по-добро.





Тема Re: Дискотеките са за олигофренинови [re: нopмaлeн]  
Автор Day ()
Публикувано05.01.04 15:02



Абе има си едно предимство дискотеката - музиката е на max и можеш да си издивееш, без да идва полиция и да прави забележки :-)
А...и ако не ти се говори, не се и налага - и без това нищо не се чува :-)



Тема Re: "Normalen", ZLE SI [re: нopмaлeн]  
АвторBambi (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 17:56



"Normalen",

Chudia ti se zashto si se narekul takuv, pri polojenie che se osmeliavash da sudish horata, koito imat mnenie, naglasi i jivot, razlichni ot tvoite?

Vsichko stava takova, kakvoto sam si go napravish. Oligofrenite privlichat oligofreni. Sorry, no tova e tujniat fact.

Preporuchvam na vsichki Escape, Dali, Bibliotekata, Back Stage i Double Vision.


Ot edna jena, koiato obojava da tantsuva.



Тема Re: "Normalna", ZLE SIнови [re: нopмaлнa]  
АвторBambi (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 17:58



Mda, prilichate si s "Normalnia"

P.S. Preporuchvam vi i Caramba, makar che ima otvratitelni lepki, osobeno chujdentsi!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.