Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 27.09.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема Xaxa......ko 4e napraite ako samo vi obarvat a ???нови  
АвторPoTalnStVeNaTa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 14:03



Ko 4e napraite ako samo vi obarvat mom4etata ,a priqtelkite ti revnuvat ot tva- vapreki 4e ne si vinovna ?????
Molq daite si mnenieto ili mi pi6ete na :didkata@mail.bg



Тема Re: Xaxa......ko 4e napraite ako samo vi obarvat a ??? [re: PoTalnStVeNaTa]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано29.10.02 18:20



Не знам. Мен ме обарват само данъчните.



Тема Re: Xaxa......ko 4e napraite ako samo vi obarvat a ???нови [re: PoTalnStVeNaTa]  
Авторm (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 19:27



Na teb ti haresva, zatova te obarvat.



Тема Re: Xaxa......ko 4e napraite ako samo vi obarvat a ???нови [re: m]  
Авторkocтeнypчo (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 04:32



Ако искаш не само да те обарват пиши ми на kostenur4o2@mail.bg.... И изобщо не разбирам какъв ви е проблема че не можете да пишете на кирилица като хората...



Тема Re: Xaxa......ko 4e napraite ako samo vi obarvat a ???нови [re: PoTalnStVeNaTa]  
Авторbritney (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 14:06



Ami purvo ako ca mi istinski priatelki she mi pomognat da ce oturva oty tezi shivoyni(momchetata).I vtoro niama nishto za revnuvane,zashtoto Ne e priatno kogato te
obarvat.I treto ako ca gotini momchetata,eto ti prichina da te revnuvat.



Тема Re: Xaxa......ko 4e napraite ako samo vi obarvat a ???нови [re: britney]  
АвторToHu (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 06:32



Хм, как пък стигнахте до извода че не е приятно да ви обарват ? Аз не съм забелязал такова нещо, стига да не се прекалява, и естествено да е някой който имаш желание да го прави, то иначе си е насилване ..... пък приятелките, нека си ревнуват, явно на тях няма какво да им обарват,проблема е техен не твой.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.