Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 16.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КНИГАТА!нови  
Автор Korean world (ПРОСТАКА ДА ДУА)
Публикувано08.08.09 21:56



-Някой от вас купил ли я е,какви са отзивите му-добре ли е разказана историята на живота му~!

С.Корея няма да избегне със сигурност да стане богата страна!...

Тема Re: КНИГАТА! [re: Korean world]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано29.08.09 20:20



Мммм, от тази "книга" може да се съберат пет-шест страници А4 като текст. Не е биография, а по-скоро резюме като за спомен. Чудя се дали е преводна версия на истинско издание на LIFE или имитация. На мен не ми хареса, защото някак не се отърсих от усещането за търговски сбирщайн. Би ми се искало да звучи написана с респект и любов. Това е лично мнение, разбира се и не означава да не си я купуваш.



Тема Re: КНИГАТА!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Hoffmann (Шваба)
Публикувано02.09.09 03:19



Посъбрах и други мнения и няма да си я купя...търся подробна биография...от какви болести е страдал,защо е продал невърленд,какво преобръща живота ми че се затваря в себеси тези последни години-от-до...



Тема Re: КНИГАТА!нови [re: Korean world]  
Автор AlicelnWonderland1O1 (непознат)
Публикувано17.09.09 17:59



Kak izobshto mogat da narekat tova spisanie kniga.Tochno pevodno kopie e na specialnoto izdanie s kolekcionerska stoinost na ''LIFE'',koeto izleze v USA i da,ima samo snimki i pochti nikakuv tekst.

Ne moga da tvurdia sus sigurnost,no ot tova,koeto e izliazlo i do koeto az imam dostup,nikude ne se spomenava nishto ''po-interesno'' ot vseizvestnite fakti ot biografiata na Michael.Za sujalenie nikoga niama da uznaem otgovorite na vuprosi kato ''zashto'',''kak'',''koi'' i t.n.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.