Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 02.07.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Някой има ли желание да ми направи копие на DVD?нови  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 17:50



Бих искал да притежавам

, обаче не бих дал сума от порядъка на 15 лева, заради една гланцирана обложка.

Та много бих се радвал, ако ако се намери някой, който го има въпросния диск и ми направи негово копие срещу някаква символична сума. Очаквам положителни отговори на atkinson@abv.bg.



Тема Re: Някой има ли желание да ми направи копие на DVD?нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор ludamen (Луда по MJ)
Публикувано25.04.06 19:20



Емиии..........ако искаш и аз мога, ама не съм много сигурна дали ще стане.......................

П.П.А аз малоумната дадох 15 лева....че и повечесмех смехА албум още не съм си купила



Тема Re: Някой има ли желание да ми направи копие на DVD?нови [re: ludamen]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 20:21



Имал си бол пари, платил си.
Казал го е "най-великият" българин.



Тема Re: Някой има ли желание да ми направи копие на DVD?нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Авторsmooth_criminal (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 01:03



Понеже и аз си купих Moonwalker, Ludamen, трябва да ти кажа, че това че си го купила не те прави малоумна, а повече фенка.Замисляла ли си се че помагащ на Майкъл по този начин:преди да си купиш филма той е имал само 800 000 000 $, а сега има 800 000 007 $.
А колкото до албума:като излезе новият, ще си купим по 2, нали?
PS:Хей,Дребен тарикат,нов фен на Майкъл ли си имаме в клуба или минава6 транзитно да съобщиш накоя и друга добра новина?



Тема Re: Някой има ли желание да ми направи копие на DVD?нови [re: smooth_criminal]  
Автор ludamen (Луда по MJ)
Публикувано26.04.06 11:08



Замисляла съм се......а за новия албум, ще си купя колкото ми стигнат парите АЗ СЕГА КОНЦЕРТ ЧАКАМ ще ходим заедно нали??? Може да минеш да ме вземеш към 8.00



Тема Re: Някой има ли желание да ми направи копие на DVнови [re: smooth_criminal]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 14:37



Аз пък мога да ви кажа, че Майкъл не е спечелил нито един цент от факта, че тя или ти си си купил оригиналното му DVD.

Иначе не съм нов фен на Майкъл - от старите съм. А и то нови фенове като че ли почти няма.



Тема Re: Някой има ли желание да ми направи копие на DVD?нови [re: smooth_criminal]  
Автор Magicalworld (минаващ)
Публикувано26.04.06 16:22



Ей Смут Криминал :) пич тъп си като за 5има:), това, че си го е купила не означава колко голям фен е означава, че е балъчка:), аз като малък си копувах оригинални дискове и за какво в последствие да разбера, че едва с 20% давам на групата:) другото отива в джобове на друг еми брао ДВД то ти струва 1 левче:), котииката ти струва 60 ст. :) другите 14 лв. да не мислиш, че в МДЖ отиват:) сладур.



Тема Re: Някой има ли желание да ми направи копие на DVD?нови [re: Magicalworld]  
Автор ludamen (Луда по MJ)
Публикувано26.04.06 20:13



Бе как ще ми викаш балъчка?????? Може да го искам оргиналдъ дискаБрееее, защо трябва сега да обиждаш хората??? Можеше да го кажеш по нормалноВъхх...

П.П. Смуутчо си е пич бе



Тема Re: Някой има ли желание да ми направи копие на DVD?нови [re: ludamen]  
Автор Magicalworld (минаващ)
Публикувано26.04.06 20:48



Простете мадам, много се извинявам бях малко пийнал тогава, моля ви простете ми.
Обещавам, че няма да се повтори.
Колкото до това, ваше право си е ако искате да си купите оригинала.
Въпрос на вкус.

Чао

ПП:Отново извинете и на всички фенове на Майкъл който сам обидил в този същия ден.





Тема Re: Някой има ли желание да ми направи копие на DVD?нови [re: Magicalworld]  
Авторsmooth_criminal (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 21:07



Прощаваме на Magicalworld,нали Ludamen?Все пак всички знаем какво е въздействието на алкохола.
На мен пък ми е кеф да глеедам нещо оргинално, с високо качество и идващо от Майкъл.
На дребния тарикат трябва да кажа че аз съм един от новите фенове(2005 г.) За съжаление няма много такива .
Макар че Ludamen не ни е разказала как и кога се запали.

П.П. Ludamen, непременно ще те черпя 1 концерт, ако се намерят тези 2 500 000 лева, което ми напомня че трябва да проверя прасенцето-касичка.


You are not alone
I am here with you





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.