Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 20.09.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
*Кратък преглед

Тема Скандалния МДЖнови  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано09.05.06 14:06



Няма смисъл да говорим, че Майк е скандален и плашещ на моменти:).
Айде да изкажем най-скандалните моменти в живота му.
Аз бих започнал с това, че провиси бебе през терасата!!!, ами ако го беше изпуснал, брао М доказваш, че си дете по-душа:).



Тема Re: Скандалния МДЖнови [re: Magicalworld]  
Автор didka mj (Ежко)
Публикувано09.05.06 15:38



А айде да вземем да се гръмнем, а?
Аз нямам намерение да участвам! Само искам да кажа, че всички ние си имаме скандални моменти в живота си. Разликата е тая, че ние не сме известни, но тава не означава, че сме по-добри от него, даже напротив. Тъй че айде да не го съдим, а?





Тема Re: Скандалния МДЖнови [re: didka mj]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано09.05.06 19:51



Ето един скандален момент от моя живот, веднъж бях отишъл на даскало по пижама, но това беше бас спечелих го не мислиха, че ще ми стиска.
Ето сега знаеш нещо за мен.
Според мен нещо още скандално за него е това, изказване на наградите на МТВ кадето казва, че е награден за изпълнител на хилядолетието , а всъщност наградата му не беше за това, но все пак той поздрави всички като се почне от майка си и стигна до питър пан :).



Тема раздумки.....те......на....някой си ....:)нови [re: Magicalworld]  
Автор King Of Pop FAN_ExlST (M.J.J fan)
Публикувано09.05.06 21:47



....аз пък един път бях на село и от там тръгнах за училище...и когато стигнах там се оказах по цървулите на дядо.............
.......а я кажи за какво беше това ТРОФЕЙЧЕ според тебе.че ме обърка на цяло..........тц, тц, тц.........въх лелелелелелеле............няма смисъл !!!!!!



Тема Re: Скандалния МДЖ [re: Magicalworld]  
Авторvelsem (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 22:33



А какво да си помисли човека,след като Бритнито Спиърс му даде "наградата" с думите "изпълнителят на хилядолетиетo" на 44-я му рожден ден?Може би с това MTV искаха да кажат "Честито Майкъл,ти успя да доживееш до 44 години!"Това е гаф за MTV,а не за Майкъл,така да знаеш.

ПС:Защо не отвориш тема "Гафовете на MTV" или "Скандалните MTV" вместо да ни занимаваш с глупости,а?А?

ППС:Майкъл вече си има 2 награди Изпълнител на хилядолетието. Не от MTV.



Тема Re: Скандалния МДЖнови [re: velsem]  
Автор didka mj (Ежко)
Публикувано12.05.06 14:21



Браво, браво! Най-после някой с мен. Благодаря ти за постинга, velsem!





Тема Re: Скандалния МДЖнови [re: Magicalworld]  
Авторastrid (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 15:54



Направо ме изумява тоя-провесил бил Майкъл бебето през терасата. Той доколкто знам само го е показал на прозореца и освен това се е случвало и на други хора-да покажеш малко навън детето през терасата. Дори да го е направил, той не го е провесил, с главата надолу, а го е държал под мишниците, обгърнал цялото му телце. Много знаят някой глупендери как се държи дете. Ти баща ли си или кво??? Това са такива лигавни и припадъчни изказвания, от тия дето най-ги мразя. Ах, ще падне, горкото дете. Разбрал недоразбрал и вече писка. Да, точно тук се намесвам, щото още навмремето, когато това се разчу и ме заболя глава от яд. Накой казал, друг недоразбал, трети с удоволствие предал нататък тая глупост и ето ти -Майкъл провесил бебе. Оле, божке, бийте го тоя, фенове.



Тема Re: Скандалния МДЖнови [re: astrid]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано12.05.06 16:05



Ех да можеше да ви видя лицата в момента.:)
Безценно щеше да бъде да ви видя израженията когато казвам нещо отрицателно за идола ни:).
Много се радвам, че така защитавате МДЖ.
Добри фенове.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.