Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 28.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кой как и кога получи....Dangerous the short films  
Автор ExlST (M.J.J fan)
Публикувано08.04.06 12:39



Всеки си има история покрай видеото на...Dangerous the short films....нека я разкаже ТУК.......



Тема Re: Кой как и кога получи....Dangerous the short fнови [re: ExlST]  
Автор didka mj (Ежко)
Публикувано08.04.06 13:39



Ох, какво да ти кажа..........аз още го нямам това велико видео, но ще го имам и ще разказвам как точно съм се сдобила с него!!!





Тема Re: Кой как и кога получи....Dangerous the short filmsнови [re: ExlST]  
Авторagainst_mjackson (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 23:18



по това време се занимавах с проституция .Намери се един мангизлия който ми го наниза успешно та спечелих някой лев з а този short films.Кво да се прави фенствоти изисква жертви.



Тема Re: Кой как и кога получи....Dangerous the short fнови [re: didka mj]  
Автор dan4o74 (golqm)
Публикувано09.04.06 12:35



MOJE DA SI KUPITE FILMA V MAGAZIN ORANGE NA GRAFA ,MISLQ 4E BEJE NA 2,3 ETASH ,TAM IMA DRUGI NESHTA NA MAIKAL DORI I KONZERTA OT BUKORESHT -96



Тема Re: Кой как и кога получи....Dangerous the short fнови [re: dan4o74]  
Автор dan4o74 (golqm)
Публикувано09.04.06 12:39



PRODAVAM FILMA NA VIDEO KASETA ORIGENAL -15leva-icq-277072893



Тема Re: Кой как и кога получи....Dangerous the short filmsнови [re: against_mjackson]  
Автор ExlST (M.J.J fan)
Публикувано09.04.06 13:47



.....ебнаха те за една касета ЛЕЛЕ...........какво ли ще направиш за едно CD.....
..........



Тема Re: Кой как и кога получи....Dangerous the short filmsнови [re: ExlST]  
Автор Unbreakable (believe me)
Публикувано10.04.06 15:46



Ей, че добра тема, само дето май аз ще съм единствения, дето ще разкаже (освен автора й, може би)!

Та бях на почивка на Созопол и видях да продават две видеокасети с Майкъл. Едната я имах, купих си я от Шумен за 12 лв. (сегашни пари), в нея имаше записани клипове от MTV. Обложката обаче е много яка, трябва да пазя касетата някъде. Та тай де… на морето обаче „кутийките” струваха по 30 лв. Колко съм молил майка ми да ми я купи. Било е през 94 г. защото на следващото ми ходене в морското градче имах HIStory. Една приятелка на майка ми купи на нейната дъщеря касета на Тейк Дет (мисля) за 30 кинта и за да не изостава и моята мама :) реши да направи подарък на отрочето си. Когато ми я купи бях на седмото небе, но два часа по-късно намерих сергийка, на която същият артикул струваше 15 лв. Добре че никой от нашите не разбра… Естествено нямаше къде да я гледам на почивката и с нетърпение чаках момента на завръщането си в Шумен. По пътя обаче ми прилоша и много силно ме заболя корема.

Връщам се в родния си дом, но направо не мога да ходя, превивам се от болки, но бързам към видеото и пускам касетата. Очите ми останаха в нея и 120 минути (не е за вярване, че е толкова дълга) направо не съм мигал. Болката се изпари като с магия. Тогава не разбирах английски и ми беше странно какво си говорят, но бях напълно погълнат от кратките филми.

2002, когато се сдобих с DVD плеър си поръчах първото DVD от САЩ. HIStory част 2. Бях много разочарован от към качеството на картината и звука и от липсата на мейкингите на новите клипове. Dangerous ми беше завишил очакванията. Второто DVD което поръчах вече беше Dangerous. Чаках го цял месец. Изрично бях упоменал, че искам да го получа от куриерския офис и гордо се разходих из целия град с лъскавата черна кутия в ръката си. Когато го пуснах обаче извиках от болка. Incorrect region!!! Можете и да си представите, Сони са го кодирали във всички (5) региона без нашия (2). Хубаво че имах приятел с DVD записвачка (преди 4 години това си беше егати лукса!), че ми го презаписа.

Това е историята ми около Dangerous, а още нещо… вчера докато довършвах един проект на компа, гаджето ми си гледаше DVD-то и умря от смях като започнах да суфлирам на Джанет при връчването на наградата Грами. Трябваше да уча реторика, за да разбера какъв професионален оратор е Майкъл.

Глупакът всеки път успява, знайте вие
от по-голям глупак похвала да добие.


Тема Re: Кой как и кога получи....Dangerous the short filmsнови [re: ExlST]  
Автор Unbreakable (believe me)
Публикувано10.04.06 15:53



.....ебнаха те за една касета ЛЕЛЕ...........какво ли ще направиш за едно CD...............

ExlST, не влизай в тона на against_mjackson! Не си струва.


against_mjackson, айде ти пък спри да се излагаш и бъди истинска опозиция!

Глупакът всеки път успява, знайте вие
от по-голям глупак похвала да добие.


Тема Re: Кой как и кога получи....Dangerous the short filmsнови [re: Unbreakable]  
Автор ExlST (M.J.J fan)
Публикувано10.04.06 20:08



....Ама как няма да разкажа..............

....Не си спомням коя година беше, но е било когато сме били млади и красиви..........вървя си аз по наща главна и в еДна пародия на музикален магазин гледам.....ВИДЕО КАСЕТА С ОБЛОЖКАТА НА DANGEROUS............последва стрес и ПаНиКа........как ще стигна до вкъщи ами ако някой я купи...лелеееееееееее беше само една....бягах до нашият квартал защото нямах стинки и за тролей даже.......
....и най усполкояващото в цялата история е че си купих Dangerous the short films....и го въртях, въртях, въртях.....Докато....
.....комшийката ми си купила касетата СКРИШНО......ама поизрязана доста.....и най нагло я сменила с МОЯТА докато майките ни си пили КАФЕТО....имапе бой,ГОЛЯМ БОЙ ви казвам......ама аз един такъв клощав а пък тя една такава голяма...мале как си върнах касетата /не питайте/......СПОМЕНИ ...........

А сега го върти една позната.....скорошна фенка.....


П.С.....ИМАХ СЪЩИЯТ ПРОБЛЕМ С КОМШОТО И КАТО ИЗЛЕЗЕ HIStory.....албума...



Тема Re: Кой как и кога получи....Dangerous the short filmsнови [re: ExlST]  
Автор ludamen (Луда по MJ)
Публикувано11.04.06 11:09



Боже как ме е яд че нямамкажете откъде

МАЙКЪЛ Е КРАСИВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.