Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:39 27.09.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да изберем модератор!нови  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано30.01.06 13:09



Ето я и анкетата, с която най-сетне ще определим новия модератор тук, или ще решим изобщо да няма такъв, тъй като смятам и тази опция за привлекателна. Естествено всички ще решим как точно да се управлява клуба. Нека си дадем едноседмичен срок, пък сетне каквото сабя покаже.
Ще бъдат включени всички активни и регистрирани юзъри, чиито никове се мяркат на първата страница на форума (с изключение на двете “закачени” теми, тъй като те са доста старички)
От списъка ще липсва единствено Дамита, нашия доскорошен модератор. Да й благодарим за това, че създаде това място и че го управлява и ръководи в продължение на няколко години! RESPECT!
Имената са:


Ти избираш!
__Bobby__
Absolutna
alley
armydreamer
billiejeangirl
didka mj
ExlST
fen4eto
JaXonFireGirl
KeepYourHeart
LOCKY_
marcelo
mira_trifonova
MJ FANatic
nik
Public Enemy No1
RockTheBoat
SoCalledChaos
Sopor Aeternus
tokicha
Unbreakable
тeoдopa
Не желая да има модератор





Тема Re: Да изберем модератор!нови [re: LOCKY_]  
Автор armydreamer ()
Публикувано30.01.06 17:05



Предлагам да се обяви модератор след като всеки потвърди гласа си в постинг. Анкетите могат да се манипулират. Току-що гласувах за Rock the Boat.

grendalgrendalgrendal


Тема Re: Да изберем модератор!нови [re: armydreamer]  
Автор ExlST (M.J.J. FAN)
Публикувано30.01.06 17:49



Вот на доверие за:
Unbreakable




Тема Re: Да изберем модератор!нови [re: ExlST]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано30.01.06 18:28



Прекрасна сигнатура и прекрасен избор, ExlST!

Анкетите най-вероятно могат да се манипулират откакто ги пускам аз, а не ти. Преди това не можеха и бяха мерило за обективност.

Не смятам, че обстановката в клуба трябва допълнително да се нажежава, като караме фурумците да изразяват предпочитанията си към един, за сметка на друг свой уеб-приятел.

Но това е според мен. Ако има и други, желаещи "явно" гласуване, ще го направим и така.



Тема Re: Да изберем модератор! [re: LOCKY_]  
Автор armydreamer ()
Публикувано30.01.06 18:41



За

анкета ли намекваш? Ако да, прочети внимателно и виж, че и там съм писал за какво съм гласувал. Освен това, съм призовал да се вземе решение, различно от това, което резултатите (или мнението на клуба) сочат .

Пиша тук от 6 години някъде (с което не искам да кажа, че съм по-ценен форумник от останалите, както със сигурност ще ме прочетеш) и понеже в този клуб е отишло доста от свободното ми време (най-малкото, за което се сещам), все още по инерция се включвам в теми, които засягат нормалното общуване тук и арогантността на някои хора (сигурно ще се учудиш, но нямам предвид теб, Локи ). Така че спокойно може да не ми обръщате внимание. Затова написах предлагам, а не казвам или нареждам. Къде са семантиците и семиотиците, когато ти трябват?


grendalgrendalgrendal

Тема Re: Да изберем модератор!нови [re: armydreamer]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано30.01.06 19:25



Арми, никога, ама никога не съм искал да загърбиш клуба. Нито ти, нито Дамита или който и да било. Колко пъти в последните седмици ви призовавах да се върнете и да оправим нещата. Няма непоправими неща. Обидите се помнят, разбира се, но с течение на времето избледняват.
Един пример: От няколко дена се чудех кога ли точно е родена нашата модераторка, защото знам само зодията й, а вече сме в нея. Въобразявах си, че ще я поздравим с една хубава, специална тема и това ще я върне отново... Вместо това тази сутрин отивам на работа, отварям дир-а и какво виждам... нова тема от теб, чийто смисъл беше горе-долу следния: "Дамита вече пет пари не дава за това място, тя си направи ново подобно и междо другото така ви ненавижда, че дори е под достойнството й да ви го каже лично, та затова изпрати мен."
Знам, вероятно не си искал да прозвучи така, но така прозвуча, съжалявам.
Освен това, ти съвсем ясно призова за пускане на анкета... еми ето я!!! Какъв е проблема? Ако още някой настоява тя да е явна и явна ще я направим.
Както виждам главните конкуренти Unbreakable и Rock The Boat са достатъчно достойни и ценни, че да понесат и това... Въпроса е трябва ли да им го причиняваме и с това да продължаваме да ровим още.

Дамита, вземи отношение най-сетне и ти!



Тема Re: Да изберем модератор!нови [re: armydreamer]  
Автор __Bobby__ (Black Or White)
Публикувано30.01.06 19:28



Никога не съм имал особено доверие в този тип анкети.За справка можете да преровите всичките ми мнения до едно.
Все още не съм си пуснал гласът в анкетата.Гласно,ясно и в отделен пост казвам:за мен добрите варианти са два-Armydreamer и Rock_The_Boаt.
Има обаче и един друг момент.Никой не попита никого навитак ли е да е модератор.
Аз и още поне трима души гласуваме за Rock_The_Boat,но тя пред никого не е поемала отговорност да става модератор.Ами ако не и се занимава?


Редактирано от __Bobby__ на 30.01.06 19:30.



Тема Re: Да изберем модератор!нови [re: __Bobby__]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано30.01.06 20:19



Честно казано аз нямам голямо желание да ставам модератор. Все пак благодаря на тези, които са ми гласували доверие. Мисля, че Unbreakable би се заел с по-голямо желание с модераторството от мен. Army и Locky също биха били добри и обективни модератори (ако имат желание).

Бих си дала гласовете на този, който изяви желание за модератор, но не му достигат гласове -- надявам се, тези, които са ми ги дали да не ми се разсърдят.



Тема Re: Да изберем модератор!нови [re: RockTheBoat]  
Автор __Bobby__ (Black Or White)
Публикувано30.01.06 20:45



Rock,в теб се кълна.




Тема Re: Да изберем модератор!нови [re: LOCKY_]  
Автор armydreamer ()
Публикувано30.01.06 22:45



ОК, това за явното гласуване беше само предложение. Щом не са съгласни всички, няма да го правим.

Не знам Дамита да ненавижда когото и да било тук, просто й писна да е модератор и това е. Погледни на новия форум от тази страна - едно място повече, където да се обсъжда Майкъл. Странни ми се видяха коментарите за желание за власт, контрол, комплекси*, но щом това обяснение ви се струва най-логично, хубаво. Винаги е по-лесно да си обясниш нещата така. По-лесно и за мен ще е на всеки подобен коментар за желанията за управление на Дамита, аз да отговарям с "да, ама това го казваш, защото ти си комплексиран и искаш всъщност ти да си властимащия." Но не виждам смисъл. А и това е просто едно модераторско място.

В отговор на:

Освен това, ти съвсем ясно призова за пускане на анкета




Не анкета, а отваряне на тема, в която чрез постинг да се дава глас. Както и да е, това не е важно, защото вече май имаме нов модератор, освен ако Rock the Boat не се стегне .

---
* знам, че тези думи не са твои, просто ти ще разбереш какво имам предвид; другаде няма смисъл да се хабя и ядосвам

grendalgrendalgrendal


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.