Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 24.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Новите правила!  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано24.01.06 12:03



Радвайте се и се веселете, защото Ние благоволихме да сведем до знанието ви височайшата си воля. Ето я и самата Нея:

1. Майкъл е велик и никой няма право да твърди обратното... ако го твърди, толкова по-зле за него. Ще бъде публично залят с катран и отаркалян в перушина

2. Мадона е мастия... това просто не подлежи повече на никаква дискусия... Както знам, че ще умра, така знам, че Нейно Величество Проституция Първа е... мастия. Знам, че я обичаме, защото всички обичат мастиите.

3. Марая е най-великата певица... От къде знам ли? Ами факта, че половината от хората тук го отричат, означава, че е вярно. Та така... казах Марая е най-великата ПЕВИЦА. Разрешавам да й викате единствено “Мис Пиги” и нищо друго… при това да й го викате нежно и с любов.

4. Кейт Буш е голям творец. Ако някой не я е чул... да я чуе сега, в противен случай да замълчи завинаги. Младоженецът може да целуне булката. Горчиво!

5. Роби.... кой???.... Няма такъв! Казах, няма!!!

6. Принс е гениален... по-гениален е даже и от Майкъл (знам, знам, отивам сам в катрана и перушината, само не ме бийте!)

7. Тори Еймъс .... който иска, нека й се възхищава. Не е интересна, защото не довежда до спор... Безспорна е някак си.

8. Уитни Хюстън е втората велика Певица. Творец от класа... с невероятна концепция в албумите и клиповете си, нали Мадона? Ти как смяташ?

9. ЮТу са любимата банда на клуба от днес... Срам и резил е, че не знаете нищо за тях... Срам и резил. Най-вече резил, че е по-звучно... от две срички е “ре” и “зил”.

10. Бионсе е талантлива и красива трътла... нищо повече. Да натрупа малко солов стаж, че тогава да я нищим. Засега да си попее на воля, пък после да заповяда в змиярника.

11. Джанет... Ивайло да пише за нея, аз се въздържам, не ща да ме бие след това... изобщо не ща никой да ме бие по никакъв повод.
11.а. Никой да не ме бие!

12. Ъшър - черен и достоен за уважение негър, дори само защото е черен и негър. Дискриминацията на расова основа е лошо. Въздържайте се от нея!

13. Джъстин – ползвайте го докато одъртее както намерите за добре, че после за нищо няма да става.
13.а. Ползвайте и Мадона! Едва ли ще окаже съпротива. Доколкото знам, досега не го е правила.

14. Селин Дион е … грозна и зъбата викачка. Пуснете я да прибере стадото на някой овчар от планината, ще се справи чудесно… Освен това ще прогони и всички налични вълци.

15. Куийн и Бийтълс… са легенди, но далеч не живи

16. Елвис е жив!
16.а. Ленин също…

Да подписвам ли декрета или някой ще има претенции… И да има… все тая. Но да питам все пак.



Тема Re: Новите правила!нови [re: LOCKY_]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано25.01.06 19:41



Locky, млъкни, щот се замислих за 11. а много сериозно...
Не ми допада...
Е просто не и не.

Като JaXon, като Fire и като Girl имам право на вето и го налагам над следните точки:
11.а, 9., 2., 3. и....
тая няма да я бъде.



Тема Re: Новите правила!нови [re: JaXonFireGirl]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано25.01.06 21:31



Ха! Ама ти искаш да отпаднат точно точките, на които Ние държим най-много!!!
Предложи текстове, с които да ги заменим!
А 11.а. остава! Остава и това е! Не стига, че влязох в катрана и перушините, ами пък искаш и да ме биеш. Изтръгване на ноктите не се ли предвижда?
Ние умеем и да бъдем снизходителни, така че засега ще ти простим дързостта. Но занапред внимавай, че обмисляме следваща точка със съдържание "Който оспорва императивна норма от гореизброените, да бъде хвърлен на Селин Дион да го изяде с огромните си зъбки или поне да го овика и да го уплаши да смърт



Тема Re: Новите правила!нови [re: LOCKY_]  
Автор ExlST (M.J.J. FAN)
Публикувано26.01.06 16:19



Това е от мен:

3. Марая е великата певица... От къде знам ли? Ами факта, че половината от хората тук го отричат, означава, че е вярно. Та така... казах Марая е велика ПЕВИЦА. Разрешавам да й викате единствено “Мис Пиги” и нищо друго… при това да й го викате нежно и с любов.

6. Принс е гениален......

8. Уитни Хюстън велика Певица. Творец от класа... с невероятна концепция в албумите и клиповете си, нали Мадона? Ти как смяташ?

9. ЮТу са любимата банда на клуба от днес... Срам и резил е, че не знаете нищо за тях... Срам и резил. Най-вече резил, че е по-звучно... от две срички е “ре” и “зил”. Боно е гадняр.........

11. Джанет... Ивайло да пише за нея, без да съска по Майкъл,аз се въздържам, не ща да ме бие след това... изобщо не ща никой да ме бие по никакъв повод.


14. Селин Дион е … потъна с Титаник

16.b. Чаплин е жив......

Така ми изглежда по добре...........






Тема Новите правила!нови [re: ExlST]  
Автор ExlST (M.J.J. FAN)
Публикувано28.01.06 13:39



Локи, Принс найстина е ВЕЛИК,/ГЕНИАЛЕН.............
Но по велик/гениален от Майкъл нали се разбрахме да няма ..................

Какъв ли ОРГАЗЪМ биха изпитали УШИТЕ МИ ако чуят едно велико ДУЕТЧЕ м/у КРАЛЯ И ПРИНЦА...............



Тема Re: Новите правила!нови [re: LOCKY_]  
Автор tokicha (вярофил)
Публикувано28.01.06 18:55



...Локи, човече, ти си болен! Имаш спешна нужда от помощ! Виждал съм какви ли не случаи, но твоят просто е критичен!!!
Отиди в клуба по психология...сигурен съм, че ще си доста интересен там!

Как може да отричаш таланта и потенциала на младите изпълнители?!?!?! Това е най-грозното и просташко изпълнение, с което може да се "похвали" човек като теб!
И само за сведение...няма най-велика певица! Има певица с най-добри гласови данни, но "велик" е нещо друго-провери го в речника!

Life is not the amount of breaths you take...It's the moments that take your breath away!

Редактирано от tokicha на 28.01.06 19:36.



Тема Re: Новите правила!нови [re: tokicha]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано28.01.06 22:17



Единственото, което мога да направя на твоя постинг е да се смея с глас.
Детенце, само ти ли не разбра, че се шегувам? Каква младеж расте, о Боже мой!
Не отричам, че има известна доза шизофрения в мен (а то в кой няма), но защо си правиш труд, при това трудно постване в дир-а да ми го изтъкваш отново... аз си го знам. Сега щастлив ли си? Нарани ли ме? Олекна ли ти?... Бегай, сладурче!
И претвори омразата си към мен в любов... пак към мен. Явно напоследък съм ти тръпка... Тръпни тогава!



Тема Re: Новите правила!нови [re: LOCKY_]  
Автор tokicha (вярофил)
Публикувано28.01.06 22:35



Ахаха...трябваше 2 пъти да прочета поста ти, за да схвана на къде биеш! Хехе, не виж, явно не си ме разбрал (често ми се случва)! Малко се отклони от темата! Постът ми беше не във връзка с твоите интереси, а с това, че ти го прекаляваш!!! Разбирам, че се шегуваш, но дай и аз сега да се избъзикам със съкровения ти Майкъл и веднага ще ми се нахвърлят 100 човека! Не се прави на остроумен...не се получава! Иначе аз съм цар на шегата, обаче има някои неща, с които човек просто не трябва да се шегува, и е въпрос на манталитет и интелект човек да се досети за какво става въпрос! Всяко нещо си има граници, а ти преминаваш всякакви! Просто престани! Не може сульо и пульо да си говорят ей така за световно известни изпълнители!!!
И само да ти кажа нещо-аз може да съм детенце, но се държа като такова, докато ти си на 30 и бог-знае-колко, а се държиш все едно си на 15! Порастни (никога не съм вярвал, че ще го кажа на човек, който може да ми бъде баща)!

Life is not the amount of breaths you take...It's the moments that take your breath away!


Тема Re: Новите правила!нови [re: tokicha]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано28.01.06 23:40



Не можело да говоря така... Ха! Е, нали виждаш, че може?
А да порасна не става! Пил съм хапчето на Пипи заедно с Аника и Томи... Не ми е възможно вече, това стресира ли те? Я кажи на татко!
Интересуваш се от възрастта ми... да... тази моя възраст, дето е станала вече легендарна из целия нет. Ще бъдеш осветлен. Стария Бен е на 33 годинки. Пожелавам ти, когато ги чукнеш, да изглеждаш и да се чувстваш като него!
А това, че не ми се получава остроумието го кажи на юзърите, населявящи петте или шестте форума, в които благоволявам изобилно да разпръсквам хумора си, за тяхна радост и кеф. Досега оплаквания от това не съм получил.

Моля те, мотивирай се да насочиш негативизма си другаде! Ще ми се наложи да те лопна заедно с парцалите, да те сдъвча и да те изплюя като преджвакана дъвка... и после ще ми е болно и ще изпитвам угризения... Моля те! Не ми причинявай това.



Тема Re: Новите правила!нови [re: LOCKY_]  
Автор tokicha (вярофил)
Публикувано29.01.06 00:39



Абе ти...ти не си добре! Значи, как може от дума да не разбираш?! На мен като ми направят забележка за каквото и да е, поне си правя труда да помисля дали наистина човекът срещу мен не е прав, а не като кон с капаци да се правя на "дръж ми шапката" (хехе, интересна комбинация)! Аз ти казах, че го прекаляваш, а ти...ахахаха, сега ми става смешно, но е жалко! Значи, ти просто потвърждаваш думите ми като ми отговори! И аз няма да ти се извинявам за нищо, защото няма причината да го правя! Човекът, който трябва да се извини, си ти, но не на мен, ами на целия форум за това, че си разпростираш спамърските мнения, както ти падне! И само да ти кажа, че негативизма ми е породен от глупавите ти коментари!!!! Не знам с какво ниво на култура и манталитет си, но очевидно е доста ниско! Още хората от Древността са уважавали опонентите си, а ти плюеш един от любимите ми изпълнители, както си искаш! Е, как да те нарека...?! Айде няма да ти давам епитети...давам ти възможността да се самоопределиш!!!!

Life is not the amount of breaths you take...It's the moments that take your breath away!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.