Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 16.04.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ako michaelнови  
Автор viper_of_devils (jackson 5)
Публикувано03.01.06 23:09



ako michael ne izglejda6e taka ( v smisal bez vsi4ki operacii ) bihte li go slu6ali?
az sas sigurnost
a mislite li 4e 6te6e da uspee ako si be6e ostanal negar4e?
prosto se 4udq
mislq si 4e nqma 4ovek koito da ne mu haresva pesnite,a ima hora koito se pravqt 4e ne gi haresvat.Tova me drazni - izmislqt mu nekvi prqkori - мачкъл чесън i t.n.
kvo 6te kajete za tova, a ?



Тема Re: ako michaelнови [re: viper_of_devils]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано04.01.06 22:57



Аз се заемам да отговоря на този въпрос, по който сме писали наистина много преди.

Както е очевидно, харесваме Майкъл и със операциите му.
Искам обаче да отбележа нещо; не знам другите дали са съгласни.

Ако Майкъл Джаксън нямаше пластични операции, нямаше да е толкова впечатляващ. т.е. неиздавайки албум, без никакви скандали, нямаше просто да присъства в ничии разговор, в ничие съзнание. Но с този образ той директно се татуира в съзнанието на всеки.

Друг е въпроса, че медиите се понаакаха и вече повечето хора наистина странят от Майкъл... Не и от музиката му. Преди три години аз(сега на 18) бях най-малка в клуба, а сега се мярват поне 10тина по-малки тийнейджъри.

Мисля, че няма друг изппълнител, който не издава албум, почти няма позитивна реклама, и въпреки това да има все нови и нови фенове...
Между другото, сигурна съм в едно.

Майкъл чака удобния момент за албум. Сега не е такъв момент. В музикалните тенденции в моменнта няма нищо майкълско, поне според мен. Обаче тенденциите се менят и си мисля, че определено ще се изместят в благоприятна за Майкъл посока

Лелеее, viper_of_devils, каква лекция дръпнах, ще прощаваш

И все пак да кажа и за наредбите по адрес на Майкъл.
Ами, на моменти много се тваря, на моменти ги игнорирам, а пък понякога даже смешно ми става...
В един сайт бях видяла следният цитат под снимката на Майкъл:
``Не ми пука какво казват за мен, важното е, че говорят!``
Не знам до колко това е цитат, но е вярно



Тема Re: ako michaelнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано04.01.06 23:10



Така е... това че стана бял му помогна за качването на поп-трона. Даже понякога си мисля, дали не го гримират ужасно, за да не спират папараците да го дебнат и така да подклаждат клюките за уродливостта му... което си е реклама все пак
... а пък той всъщност да си е само с една-две операции на носа... нееее не ми се вярва, не!



Тема Re: ako michaelнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано04.01.06 23:12



Ти обобщи гледната ми точка в един безкрайно дълъг спор преди години... Участниците в него ще разпознаят темата и ми е интересно дали ще се включат...




Тема Re: ako michaelнови [re: LOCKY_]  
Автор ludamen (michael jackson)
Публикувано04.01.06 23:15



това вайпър_ оф_ девилс съм аз - лудамен

best wishes
ludamen


Тема Re: Ако Майкъл...нови [re: viper_of_devils]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано05.01.06 10:15



Само до ти напомня, че най-големите успехи на Майкъл са позициониране в „черния” му период.

Смятам, че избеляването му изигра своята рекламна функция, но също така се превърна и в най-голямата му антиреклама. Не ми се коментира Защо и Как е побелял. За мен няма значение. Интересува ме какво е творчеството му! Когато Майкъл запее, Earth Song (да речем), никой нормален човек не се пита дали е черен или бял. Пред таланта всеки разумен ум сваля предразсъдъците.

Някак не искам да се съглася с JaXonFireGirl (идеализмът ми ме свива под лъжичката), но… Прави ми впечатление обаче, че Локи за първи път се съгласява с нея.
Жалко, но винаги когато се появи някой скандал свързан с Майкъл, продажбите му скачат. Радиостанциите охотно раздуват нещата, а за фон пускат песни на Краля и… ХОП в банковата му сметка пак нахлуват пари за продуцентски и авторски права.


viper_of_devils, прочети темата:



- Now I'm just wondering, why you think...

Редактирано от Unbreakable на 05.01.06 10:22.



Тема Re: Ако Майкъл...нови [re: Unbreakable]  
Автор ludamen (michael jackson)
Публикувано05.01.06 11:32



ето започвам да пиша на кирилица
още съм доста бавничка но ще направя тази саможертва
--------------------
За Michael мисля, че най-добре е изглеждал като е бил негърче с първата операцийка на нослето. По времето на bad пак добре, но оттам нататък
вече - съжалявам че го казвам - нещо се е трансформирал
Аз си го слушам и хич не ми дреме, но нещо не ми се струва че
ако си беше останал само с пеенето ( което е невероятно )
щеше да има такъв огромен успех.
И все пак The King Of Pop си е The King Of Pop и никой не може да каже, че
няма нито една негова песен която да му харесва.

best wishes
ludamen


Тема Re: Ако Майкъл...нови [re: Unbreakable]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано06.01.06 22:51



Ей, това далеч не е първият път когато сме на едно мнение с Локи!
Най-малкото, виж темата за Роби... и изобщо, виж по-предни теми



Тема Re: ako michaelнови [re: viper_of_devils]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано08.01.06 00:25



hm, още един Viper... чудя се сега това дали е хубаво или е лошо..

иначе по темата, Джексън не ми е любим певец, в смисъл че когато сам си избирам музиката не си го пускам него, но когато го пуснат по радиото обикновено не сменям станцията :) т.е. има приятни за мен песни.. гласът му е уникален, танците му също - и това не се постига с пластични операции, но си мисля, че ако си е останал без тях трудно би постигнал много. Сега с тия операции единствено малко го съжелявам за комплекса, който е имал, че е черен.. всъщност даже не знам точно защо се е избелил но сигурно е бил нещо комплексиран, незнам.. абе в края на краищата аз лично рядко асоциирам музиката, която слушам с лицата и визията на изпълнителите, може би защото никога не съм бил фен на МТВ и предпочитам радиото :) но за милионите МТВ фенове 100% избеления Майкъл Джексън е бил много по-интересен от някой обикновен негър, колкото и добър певец да е..

колкото и да останете втрещени сигурно, бих го сравнил с Азис поне в това, че и двамата са си сменили имиджа, единия дори за постоянно и невъзвратимо :) в името на шоубизнеса, при това доста успешно и в двата случая. И също като Майкъл, Азис има много добри певчески способности, нещо което може да отрече само пълен hater, но без така наложения имидж може би в момента почти никой не би знаел за съществуването им :)



Тема Re: ako michaelнови [re: Viper X]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано08.01.06 14:33



Интересно включване, Viper X. Дали Майкъл умишлено си е доизбелил кожата, не знам... Но първоначалната промяна не се дължи на имиджов трик. Той е болен от витилиго и за да прикрие петната по кожата си използва различни кремове. По принцип с течение на времето петната стават все по-светли и все повече...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.