Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 20.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: MICHAEL JACKSON OPINIONнови [re: CRlTlC]  
АвторDeSHoN (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 14:24



няма да коментирам това че е добър певец и хореограф това се знае,но чак да е непростимо това че си е показъл детето през прозореца иска да се похвали човека оставете го на мира а за ваншния вид изобщо не ме интересува как изглежда мен ме интересува неговото творчество а то е най доброто



Тема Re: MICHAEL JACKSON OPINIONнови [re: CRlTlC]  
Автор ExlST (DREAM)
Публикувано06.01.06 14:34



Аз не виждам какво толкова????
Бил рискувал живота на детето си ??? Глупости, глупости и пак глупости !!!!!!! С какво го е рискувал толкова. Да не го е надвесил над басейн с АКУЛИ бе хора...... Пък и доколкото знам ръцете му все още държат, не е одъртял чак толкова............
Всеки си търси причина да мрази и да се подиграва на Майкъл Джаксън /когато го видях за първи път това беше по някакъв немски канал, а аз от немски не разбирам нищо, бях и с много хора покрай мен, на никой не му направи впечатление...... ама след като пресата изяде няколко тона ЛАЙНА, на всички почна да им прави впечатление..../.......... Никой не може да ви накара да го обичате ако сами не го откриете .............



Тема Re: MICHAEL JACKSON OPINIONнови [re: CRlTlC]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано06.01.06 17:41



Щях да отговоря ако имах нерви да прочета нещо написано на маймуница, че и с главни букви.... Тъй като за мен това е проява на неуважение към четящите, аз ще проявя неуважение и изобщо няма да го прочета.




Тема Re: Мнение за MICHAEL JACKSONнови [re: damita]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано06.01.06 19:11



Дамита, момчето се жалва за дето Майкъл е „развял” третото си дете от балкона.
Аз ще кажа това, което каза Майкъл в Take Tow.

Всички родители хвърлят децата си – нагоре във въздуха, а после ги хващат. Наистина не вярвам, че постъпката на Майкъл е по-безотговорна или шокираща.

- Now I'm just wondering, why you think...

Тема Re: MICHAEL JACKSON OPINIONнови [re: CRlTlC]  
Автор ludamen (michael jackson)
Публикувано06.01.06 21:04



Абе човек!!!!!!
На мен ми харесва как изглижда michael - пукай се от яд!!!!!!!!!!!!!!!!!
А това за бебето - да не мислиш, че е имало някакъв риск!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ако бях на мястото на детето щях да се радвам - все пак трябва да има разнообразие в бебешкия живот!!!Е аз ще се радвам и само да видя michael................И как така не можеш да го уважаваш?!
Това е човек който в последно време получава много по-малко уважение от колкото заслужава ( поне от някои хора )!!!!!!!!!



Тема Re: MICHAEL JACKSON OPINIONнови [re: ludamen]  
Авторspeed (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 13:06



С всяка изминала година се убеждавам че феновете на Майкъл са много зле .Ей това последното изказване го доказва на 100%.Преди години бях голям фен но всичките мУ глупости , процеси и най вече външния му вид ме отблъсна тотално!!Все още слушам музиката му ,приемем детското в него , но не мога да избягам от мисълта че е психясал и изперкал тотално .Толкова слаб и безхарактерен е станал че чак го е предал на феновете си .Радвам с е че се осъзнах навреме и се отървах от тази психария .Имам приятели които и до ден днешен му вярват сляпо и искам да ви кажа че ги съжалявам.Те си живеят в свой собствен свят , някакъв Майкълски и са станали на по 30 -35 г. без желание за семейство , кариера и деца .В никакъв случай не апелирам да се откажете от любимеца си , а да бъдете по трезвомислещи и позитивни!1Благодаря за вниманието!



Тема Re: MICHAEL JACKSON OPINIONнови [re: speed]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано07.01.06 14:00



Къде са тези твои 30-35 годишни сдухани и вдетинени приятелчета? Я ги дай насам, да си погукаме малко!
... а ти... си бии камшиците и заминавай да старееш, да раждаш, да кариериш и да цъфтиш... щото нали знаеш... човек живее с орлите и е страшно наложително да си изгради силен характер, за да се бори с дракони и хали. И като ги пребори, съответно става владетел на света и вече никога не умира.

А като си се отървала от "тази психария", що щеш тука да те питам аз... а?... Що дириш тука майната си?



Тема Re: MICHAEL JACKSON OPINIONнови [re: speed]  
Автор ludamen (michael jackson)
Публикувано07.01.06 14:02



speed4o моля ти се не се излагай!!!!!
И какво като ми харесва как изглежда michael?!?!?!!!
Да не си мислиш, че е много лесно да си michael jackson, а?????!!!!!
И не е изперкал напълно!!!А това не са негови глупости, а глупостите на тези пълни идиоти които го забъркаха в тея гнусотии!!!!!мислят си така-` айде като е известен човека и като има пари да му ги вземем!!`
И въобще не е слаб и безхарактерен!!!! Точно обротното - не се предаде човека!!!!!!!Не всички фенове са като твоите приятели - на 30-35 години и т.н. както го беше написал ти.На 13 съм и въобще не ме интересува какъв е майкъл както бях написала в мнението си!!!!! И НЕ СЪМ ЗЛЕ!!!!
Казваш, че си се отървал от тази ` психария ` - за какво въобще говориш?!?!?!
Сам се съжалявай, а не феновете които, не се тревожи, са ТРЕЗВОМИСЛЕЩИ
и ПОЗИТИВНИ!!!!!!!Благодаря за вниманието ти!!!
земи прочети правилцата на клубчето!!!Пък и к`во въобще правиш тук???!!!
ааааааааааамаха!!!



MICHAEL Е КРАСИВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от ludamen на 07.01.06 14:11.



Тема Re: MICHAEL JACKSON OPINIONнови [re: ludamen]  
Автор ExlST (DREAM)
Публикувано07.01.06 14:21



Побърквам се, Психясвам по Майкъл Джаксън ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И най-важното НЕ МЕ Е СРАМ ОТ ТОВА..........



Тема Re: MICHAEL JACKSON OPINIONнови [re: ExlST]  
Автор ludamen (michael jackson)
Публикувано07.01.06 14:28



никой в този клуб не го е срам от това - включително и мен




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.