Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:57 30.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема hiнови  
Автор ludamen (michael jackson)
Публикувано04.01.06 19:44



Hi!!!!
Mnogo vi haresvam klub4eto, ama sam malko nova tuk.Mislq i az da se vklu4a, ako ne vazrazqvatei se nadqvam da mi kajete edno `dobre do6la`

best wishes
ludamen


Тема Re: hiнови [re: ludamen]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано04.01.06 21:09



Винаги се радваме на нови лица. Точно когато човек си помисли, че познава всички български фенове на Майкъл, се появяват още и още... Страхотно! :) Добре дошла и се забавлявай! И ако ти е възможно, моля те, пиши на кирилица!




Тема Re: hiнови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано04.01.06 21:48



Добре дошла и от мен!
... Е, ти вече спокойно можеш и да си ми дъщеря... егати!!! Изобщо те е нямало по времето на Dangerous, а едва ли помниш нещо и от History... изобщо не мога да си го обясня.
Интересно ми е как точно откри Майкъл? Ще разкажеш ли?

... и моля те, пиши на кирилица!



Тема Re: hiнови [re: ludamen]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано04.01.06 22:49



Добре дошла.



Тема Re: hiнови [re: LOCKY_]  
Автор ludamen (michael jackson)
Публикувано04.01.06 23:10



ще се опитам но нищо не обещавам
ами още като нямах интернет ми донесоха едно дискче с евъргрийни
и там що да видя - джаксън 5 със `искам да се върнеш` ( пиша го на бг щото ми се скапа латиница )и от там се почна голямото даунлоудване
на песнички и т.н.
между другото нямам нито един купен диск на майкъл - всичко съм си записвала.Кръстих си котарака Джако- това малко информацийка фор ми

best wishes
ludamen


Тема Re: hiнови [re: ludamen]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано04.01.06 23:16



Добре се справяш с кирилицата, поздравления. А ако имаш нужда от още Майкъл, само попитай. Много съм щастлива, че си се запалила от Джаксън 5. Много фенове пренебрегват този ранен етап от кариерата на Майкъл, а за мен той е много-много ценен!




Тема Re: hiнови [re: damita]  
Автор ludamen (michael jackson)
Публикувано04.01.06 23:19



радвам се че не ме игнорирате за това че съм малка

best wishes
ludamen


Тема Re: hiнови [re: ludamen]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано04.01.06 23:25



Ама ти си започнала от самото начало... I Want You Back! Сега всичко ли си имаш... да помагаме, ако не е така!

Не можеш да си представиш колко ме зарадва в тази дъждовна януарска вечер. Ще ми се най-официално да ти предам щафетата, ама и ние по-възрастните си лудеем още по него
Пожелавм ти никога да не го изоставяш, той е универсален. Става за всяко настроение... добро приятелче е Майкъл. Не е зле винаги да ти е под ръка...



Тема Re: hiнови [re: ludamen]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано04.01.06 23:26



Това никога не се е случвало и не ми се вярва някога да стане. Питай всички бивши "малки".




Тема Re: hi [re: LOCKY_]  
Автор ludamen (michael jackson)
Публикувано04.01.06 23:32



мога най-спокойно да кажа - обичам майкъл!!!!!!!!!!
но пък нямам много негови неща за което съм много нещастна
ако можете да ми помагате ще съм ви страшно благодарна

best wishes
ludamen



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.