Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 24.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема виждали ли сте ве4е Майкъл на живо?нови  
Автор billiejeangirl (непознат )
Публикувано25.12.05 23:47



Вие виждали ли сте Майкъл някога на живо??Тоест имате ли автограм от него или говорили ли сте някога с него??Съжалявам ако ве4е някой ви е питал.Радвам се ве4е на отговорите ви



Тема Re: виждали ли сте ве4е Майкъл на живо?нови [re: billiejeangirl]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано26.12.05 09:48



Ако си любопитна и имаш свободно време, поразрови се в архивите, ще ти е доста интересно.

Да, доста български фенове са се срещали с него, някой дори на му правили компания на сцената (2 щастливи девойки!). Предполагам си гледала концерти и знаещ какво имам предвид.

Една сладурана Дидка от Бургас и нейната приятелка, на която забравих името, са направо специализирани в това да гонят Майкъл, където и да се мерне в Европа. Дидка рядко влиза в клуба, но ако се мерне и види темата със сигурност ще има какво да ни разкаже.

Аз познавам двама души, които са го срещали на публични места:
Един приятел в ЮАР е бил на приема на Нелсън Мандела през 1999, където почитен гост бил Майкъл, но не е успял да се доближи на по-малко от 5 метра.
Един мой съученик пък го е засякъл във фоайето на хотел в Мюнхен през 1996.

- Now I'm just wondering, why you think...

Тема Re: виждали ли сте ве4е Майкъл на живо?нови [re: Unbreakable]  
Автор billiejeangirl (непознат )
Публикувано26.12.05 16:06



Значи да се поровя в страниците или????????
Сажелявам за тъпият вапрос



Тема Re: виждали ли сте ве4е Майкъл на живо?нови [re: billiejeangirl]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано26.12.05 17:59



Да, потърси в по-задните страници на клуба. :)



Тема Re: виждали ли сте ве4е Майкъл на живо?нови [re: RockTheBoat]  
Автор billiejeangirl (непознат )
Публикувано26.12.05 19:25



Аз потърсих назад но не открих нищоПомощ



Тема Re: виждали ли сте ве4е Майкъл на живо?нови [re: billiejeangirl]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано30.12.05 13:24



Поразрових се в архива... Ето

има интересни разказчета по въпроса. Приятно четене. :)




Тема Re: виждали ли сте ве4е Майкъл на живо?нови [re: damita]  
Автор billiejeangirl (непознат )
Публикувано31.12.05 19:28



благодаряМного е интересно да Чета тези са мен невероятни раскази доста ми е мъчно че аз никога не сам го виждала наживоИ че съм родена токва късно аз съм само на 13 години.Е но някога може би ще имам късмет кой знае?



Тема Re: виждали ли сте ве4е Майкъл на живо?нови [re: billiejeangirl]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано01.01.06 15:31



billiejeangirl, аз съм на 18, но и аз не съм виждала Майкъл на живо...
Искрено се надявам той да събере добър екип и да направи турне!
Знам, че за него ще е самодоказване и колкото и да казва, че се уморявал, за него също ще бъде важно.

Вярвам, че все пек ще видя Майкъл



Тема Re: виждали ли сте ве4е Майкъл на живо?нови [re: JaXonFireGirl]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано02.01.06 12:34



Аз, обаче не вярвам Майкъл да тръгне на турне повече. Възможно е да гостува в няколко държави на символични концерти, но турне… едва ли ще видим повече! Много добре знаеш, че всяко от турнетата през 90-те беше прекратявано по здравословни причини, а тогава Майкъл беше още млад.

Аз също не съм го виждал на живо и много бих искал да успея някога, но е твърде егоистично да мечтая за турне. То ще е истински ад за него.

Като издаде Invincible, той обясняваше в едно интервю, че ще задоволява нуждите от шоу (на феновете си), като прави големи спешъли и ефектни клипове. На мен и това ще ми бъде достатъчно, стига да стигнем до този етап.

На всички пожелавам 2006 да бъде най-успешната ви година в досегашния ви живот.

- Now I'm just wondering, why you think...

Тема Re: виждали ли сте ве4е Майкъл на живо? [re: Unbreakable]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано02.01.06 17:49



Добре казано както винаги :)
И все пак, ако чуя за концерт на Майкъл, независимо дали ще е един(без турне) не знам какво трябва да стане, за да не си грабна задника и да не отида Между другото, първото което се сетих е да ми дойде Майкъл Джаксън на гости

Вярвам, че ако направи единичен концерт, няма да има място за калинка в залата Всички фенове ще се грабнат... Дано да стане




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.