Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 29.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 3T feat. MJнови  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано14.12.05 00:27



Предполагам, че феновете с най-големи, лъскави, да не кажа мазни ;) колекции няма да се заинтересуват дори, но за останалите...

3T са племенниците на Майкъл и той участва в няколко техни парчета.
Като цяло песните им са мелодични и релаксиращи.
Най-известната за мен е Why; има и клип.

НО, намерих в ДС и още две- Anything & I Need You.
Така и не разбрах в първото къде пее Майкъл, може би гласа му е в бек-вокалите. Обаче пък във второто има няколко реда накрая на песента, които СИ СТРУВАТ да бъдат чути



Тема Re: 3T feat. MJнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано14.12.05 01:38



В "Anything" Майкъл не пее. Не знам защо са я написали така, това не е вярно и ти много добре си чула
Естествено, че още тогава (1996-та) си купих албума на касета и то точно заради тази песен, която беше пилотен сингъл от него. Парчето достигна до №15 в Щатите и до днес е единствения хит на 3T в "Билборд", макар че от албума бяха издадени 5 сингъла.
В Англия обаче много се зарадваха на симпатичните и що-годе талантливи племенници на Краля.
Ето списъка с постиженията им в тамошния чарт:

Anything - #2 - Jan 1996
24/7 - #11 - May 1996
Why (duet with Michael Jackson) - #2 - Aug 1996
I Need You (feat. Michael Jackson) - #3 - Dec 1996
Gotta Be You - #10 - Apr 1997

И 5-те песни са от дебютния им албум Brotherhood, който достигна до #11 на Острова.



Дръпнах си и новия им албум - Identity, но не помня нещо значително да ми се е набило в слуха от него...



... може би защото Майкъл липсва този път?



Тема Re: 3T feat. MJ [re: LOCKY_]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано14.12.05 08:48



Ей, Локи ква лекция дръпна!!! Напълно съм съгласен с теб, в "Anything" не пее Майкъл. Но пък той е продуцент на почти всички песни в първия им албум. Само да добавя, че "Anything" има две версии. Едната започва акапелно.

Иначе момчета ме радваха доста, навремето! Сега нещо не ми се вписват в кръвната група, но "Anything", „Why” и „I Need You” са наистина добри композиции.

ПС: „I Need You” има уникален коледен ремикс със звънчета и камбанки, ако го намеря ще го запратя в архива.


- Now I'm just wondering, why you think...

Тема Re: 3T feat. MJнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано14.12.05 13:17



Между другото, кой от тримата ви харесва(ше) най-много. На мен любимец ми беше TJ.



Но пък обожавах гласа на Taryll

Напомняше ми много на Майкъл...




Тема Re: 3T feat. MJнови [re: Unbreakable]  
Автор mira_trifonova (непознат)
Публикувано14.12.05 14:13



Въпросният коледен ремикс вече се намира в архива



Тема Re: 3T feat. MJнови [re: mira_trifonova]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано14.12.05 15:00



Мерси. :) Сега ще си го дръпна, защото не съм го чувала.

И моят любимец беше TJ, защото най ми напомняше Майкъл. ;) Аз също имам албума им на касетка - не е лош. Наистина е жалко, че се изгубиха. Но днес гледам някаква статия из форумите, че се опитват да продадат риалити шоу на някоя телевизия и така да си стартират отново музикалната кариера. Ашли Симпсън успя по този начин, така че може и на тях да им се отвори парашута. Дано успеят.

And I know you're shining down on me from Heaven...


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.