Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 29.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН НАТРОВЕНнови  
Авторpeter22 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 18:56



Поп-идолът Майкъл Джексън е в критично състояние в резултат на свръхдоза наркотици. Това твърди руското издание "Ново руско слово". Това не е първият случай на подобно отравяне на певеца, откакто той пребивава в Бахрейн. Този път той се отровил като смесил силно действащо упойващо вещество с уиски. Джексън от известно време се е установил в разположената в района на Персийския залив петролна държава, за да си почине след съдебните процеси срещу него за сексуално малтретиране на малолетни.

NOVA TELEVIZIA - 10.12.2005



Тема Re: МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН НАТРОВЕНнови [re: peter22]  
АвторDiana (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 20:57



FOR IMMEDIATE RELEASE:
Official Statement From Raymone Bain
STATEMENT REGARDING MICHAEL JACKSON
Raymone K. Bain, Personal spokesperson and publicist for Mr. Michael Jackson, releases the following statement:
“Michael Jackson has been working with several artists recording hisKatrina Relief song, and with me all week, including today. He is doing fine. I have never seen him happier or healthier.
“Whomever these individuals are who are intent on disseminating false information throughout the media regarding Mr. Jackson, should begin hiring good attorneys. Likewise, the few irresponsible journalists who continuously rely on these ‘sources,’ and report this false information.
“Mr. Jackson’s tolerance level has come to an end. The Green light that people have thought they have had to willfully impugn Michael Jackson’s character and integrity has now become Red.


http://www.accesshollywood.com/news/5503349/detail.html
http://www.msnbc.msn.com/id/10401375/from/RSS/



Моля ви напишете по едно "любезно" писмо на НОВА ТВ да им благодарите за "достоверните" новини и "хубавите" чувства, които те предизвикаха в вас!!!!


kalendar@ntv.bg - вашата връзка с истинското лице на новините, представени от репортерите на Нова телевизия и г-жа Красимира Кръстева, директор “Новини и актуални предавания”.



Тема Re: МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН НАТРОВЕН [re: Diana]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано10.12.05 21:30



Ох, толкова се радвам, че това се оказа лъжа, че изобщо не ми се занимава с ония нещастия от Нова ... не бих я нарекъл "телевизия" точно.
Очаквах най-лошото... ужас! Като ти видях постинга усетих как цялата кръв от крайниците ми изчезна. Благодаря ти, че това което пишеш не е това което очаквах. Благодаря ти, че ни успокои.... А що се отнася до Нова... каквото там е... след помия като Биг Брадър 2 и след онова откровенно тъпо и дразнещо изчадие от "Сделка или не", аз поне мога да очаквам абсолютно всичко от тях...
... всъщност като се съвзема от шока, ще им драсна два реда, баш както аз си знам, че да ме помнят и да ме обичат до края на дните си.



Тема Re: МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН НАТРОВЕНнови [re: LOCKY_]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано10.12.05 22:49



Как само се разпространи този слух.... а те нашите нали гледат от чуждата преса, не ме учудват изобщо.

And I know you're shining down on me from Heaven...

Тема Re: МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН НАТРОВЕНнови [re: peter22]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано11.12.05 16:20



Снощи случайно чух това по късните повторения на новините на Нова. Не само че не се притесних, ами и ги напсувах, че правят новина от някакво си руско издание (което има такива източници, че новината е пристигнала първо в Русия... да бе!!!) само за да шашкат... Losers!




Тема Re: МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН НАТРОВЕНнови [re: damita]  
Авторpeter22 (Нерегистриран)
Публикувано12.12.05 00:37



Mda..Mnogo medii...ne samo NOVA televizia predodoha novinata po tsial sviat. Shte vi pomolia samo neshto. Molia vi nedeite da posiagate kum edinstvenata bg televizia...koiato otraziava kakvo stava s MIchael Jackson. Spomniam si protsesa. NOVA beshe edinstvenata koiato izpisa s tekst varhu seriala za tova che Michael e nevinen, koeto se pravi izkluchitelno i samo za vajni sabitia. Tova che novinata ne e viarna se razbra oshte privecher i NOVA mojeha da reagirat za kasnata emisia s po tochna informatsia. Eto tova naistina zaslujava kritika!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.