Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 23.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема MJ Singles BoxSet  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано29.11.05 22:22



Sony пак намериха начин да преиздадат същите песни още веднъж. Този път в singles boxset. Ще излезе на 24 януари. Иначе синглите ще бъдат във формат DualDisk (от едната страна CD, от другата DVD) и CD-то ще включва оригиналния сингъл + ремикси, инструментали и акапели, а DVD-то ще включва клипа на песента. Ще ги издават по един сингъл на седмица и така докато събереш всичките 20. А цената щяла да бъде 15 евро за кутията и първия сингъл и по 6-7 евро за всеки останал сингъл. Ето списъка и снимки:

MJ SINGLES-BOX

NEW MICHAEL JACKSON RELEASE

in stores january 24

- Thriller (planned to come inside the box week 1)
- Don't Stop Till You Get Enough (also released week 1 as first 'individual single')
- Rock With You
- Billie Jean
- Beat It
- Bad
- The Way You Make Me Feel
- Dirty Diana
- Smooth Criminal
- Leave Me Alone
- Black Or White
- Remember The Time
- In The Closet
- Jam
- Heal The World
- You Are Not Alone
- Earth Song
- They Don't Care About Us
- Stranger In Moscow
- Blood on the Dance Floor







Тема Re: MJ Singles BoxSetнови [re: RockTheBoat]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано29.11.05 23:03



И все пак ми се ще да си го имам...




Тема Re: MJ Singles BoxSetнови [re: damita]  
Автор marcelo (Boozoo Bajou)
Публикувано29.11.05 23:10



те разчитат точно на такива фенове


аз мисля че това вече е прекалено !




Тема Re: MJ Singles BoxSetнови [re: marcelo]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано29.11.05 23:24



Защо?
Точно от януари тази година в Англия пуснаха по този начин всичките сингли на Елвис... по един всяка седмица. Интереса беше огромен. Първите 2-3 стигнаха и до номер едно. На мен ми се ще това да се случи и с Майкъл. Пък и нещо трябва да подгрее аудиторията за появата на новия албум.
Забелязвате ли, че това са все успешните сингли в английската класация? Явно ще се продават само там.



Тема Re: MJ Singles BoxSetнови [re: RockTheBoat]  
Автор armydreamer ()
Публикувано30.11.05 00:05



Интересна идея, но малко пресилено ми се вижда. Особено с навлизането на разните там download сингли и други подобни. Сигурно ще има колекционерска стойност след време, но 6-7 евро на седмица са доста пари.

Странно - няма нищо от Invincible...



Тема Re: MJ Singles BoxSetнови [re: armydreamer]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано30.11.05 00:50



И на мен ми се струва доста скъпичко. Но явно е направено за колекционери. На мен ми харесва кутийката. .

А на капака, където са обложките на синглите, последната е на YRMW, но пък я няма в списъка. Дано я включат и нея все пак.



Тема Re: MJ Singles BoxSetнови [re: RockTheBoat]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано30.11.05 00:59



Всъщност сега забелязах, че на капака има снимки на синглите на YRMW и Scream, които ги няма в списъка, но пък липсва снимка на Dirty Diana. Може би ще има две различни версии с различни сингли - американска и европейска?



Тема Re: MJ Singles BoxSetнови [re: RockTheBoat]  
Автор armydreamer ()
Публикувано30.11.05 01:41



Вярно Scream я няма . Срамота. Той няма по-добра песен от тази за последните 2 десетилетия, те да я пропуснат така...

Иначе кутийката е супер :).



Тема Re: MJ Singles BoxSetнови [re: armydreamer]  
АвторSCARY (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 09:04



Браво на SONY!!!
Пак се грижат за нас ,новината е като мехлем за очите ми ,но за джоба ми е дупка.Аз като маниак на сингли,имайки ги всички посочени(с едно две изключения) ,бих желал да държа нещо такова в ръцете си,само ако наиситна ни изненадат с преиздадени сингли с нови ремикси или нещо неиздавано,но Сони са на принципа повторението е майка на знанията,не биха ме впечатлили с нищо,камо ли с една кутия, и с пропуснати сингли!!!
И все пак дано скоро да пуснат повече инфо с tracklist-a на посочените вече УТОЧНЕНИ сингли,да си правя сметката !



Тема Re: MJ Singles BoxSetнови [re: RockTheBoat]  
Автор MJ FANatic (FANatiziran FAN)
Публикувано06.12.05 19:44



From MJNI:


VISIONARY - THE VIDEO SINGLES

Michael Jackson is the King Of Pop. VISIONARY — THE VIDEO SINGLES will reinforce his iconic status with fans and the media alike, focusing on the groundbreaking music and visual performances of this legend.
Each week over a 5 month period Sony BMG will release 20 of Michael Jackson’s greatest singles. Each single will be issued as a Dual Disc allowing not only his most popular singles to be collected but also their accompanying videos.

This new technology allowing CD and DVD content on one disc is the perfect medium for an artist whose music, videos and love of innovation is renowned. In yet another landmark in Michael’s career he will become the first performer EVER to release a single on Dual Disc.


Quick facts...


Michael Jackson worked on the VISIONARY project as Executive Producer, giving final approval on the music & video editing and even packaging design

The first CD single is released with the collector's Box on January 23rd (United Kingdom)

The singles will be chart eligible in the United Kingdom


Each single is a Dual Disc - featuring a standard CD format on one side and a DVD format on the other

When all 20 CD singles are combined, they form a giant single image of Michael

source



**************************************************

Michael Jackson reveals new single releases

6 Dec 2005

The star to drop 20 Dual Disc singles next year.

Michael Jackson has revealed details of an audacious singles release package for 2006.

The global superstar, who has sought refuge from media attention in the Gulf States since the summer, will release 20 of his biggest singles from January to May 2006 on the new dual disc format. According to his label, the release will be the first time an artist has ever used Dual Disc, which contains two sides of audio and video, for a single release.

Starting January 23, 2006, SonyBMG will release one single each week for a five-month run, mirroring last year's campaign for Elvis Presley's singles reissue. "Thriller" and "Don't Stop Till You Get Enough" are the first to drop, released simultaneously on January 23, followed by "Rock With You", "Billy Jean" and many other of his biggest hits. The campaign ends May 29th with "Blood On The Dancefloor".

Each Dual Disc single will feature an exact replica of the original 7" or 12" artwork, enclosed in a limited and numbered card wallet. All the audio has been digitally re-mastered and will feature the original 7" or radio edit of the lead track plus a sought after remixes or related songs.

"Michael has been fully behind this project and the originality of the first ever dual disc single idea typifies the creativity of one of the most innovative artist in our lifetime," said SonyBMG's Darren Henderson. "The quality of each single, having the audio on one side and the video on the other, is a compelling proposition for his fans.'

ORDER OF RELEASE:

23 Jan 06 - Thriller + Limited Edition Box

23 Jan 06 - Don't Stop 'til You Get Enough

30 Jan 06 - Rock With You

06 Jan 06 - Billie Jean

13 Feb 06 - Beat It

20 Feb 06 - Bad

27 Feb 06 - The Way You Make Me Feel

06 Feb 06 - Dirty Diana

13 Mar 06 - Smooth Criminal

20 Mar 06 - Leave Me Alone

27 Mar 06 - Black or White

03 Apr 06 - Remember the Time

10 Apr 06 - In The Closest

17 Apr 06 - Jam

24 Apr 06 - Heal The World

01 May 06 - You Are Not Alone

08 May 06 - Earth Song

15 May 06 - They Don't Care About Us

22 May 06 - Stranger in Moscow

29 May 06 - Blood on the Dance Floor


source

===========================
Дядо Коледа дали приема такива големи и дългосрочни поръчки? Защото той ми е единствената надежда....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.