Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 24.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема До кога ще ви държи магията?  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано10.11.05 16:57



Случвало ли ви се някой да ви убеждава, че в даден момент ще се „осъзнаете” и ще спрете да харесвате Майкъл. До кога ще ви държи магията?

Когато бях малък много често ми повтаряха, че като порасна ще спра да харесвам Джаксън. Наистина, промених много свои вкусови качества, но любовта ми към Майкъл остана непоклатима. От години никой не ми е досаждал с подобни умозаключения. Явно са решили, че съм безнадежден случай!

- I still remain the same, I'm un-break-able

Тема Re: До кога ще ви държи магията?нови [re: Unbreakable]  
Автор armydreamer (bushman)
Публикувано10.11.05 17:12



Не съм огромния фен, който бях преди 15 години, но никога не съм преставал да харесвам музиката му. Каквито и глупости да направи, колкото и слаби албуми да издаде (надявам се това да не става, все пак ), това няма да промени факта, че Off The Wall, Bad и Dangerous са уникални албуми, а останалите му произведения доста над нивото на поп-музиката от последните 30 години.
Така че, не знам докога. И не знам дали магия или лудост ме е хаванала и държала досега . Но не съм недоволен. В смисъл, някои хора слушат Бритни.


aerial.07.11.05

Тема Re: До кога ще ви държи магията?нови [re: armydreamer]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано10.11.05 18:59



В първата година от зарибяването ми (88-ма) бях толкова погълнат от него, че не мислех за нищо друго Ходех на училище само за да коментирам с приятели и познати музиката и личността му. Пропуснах и някой любовни тийн-афери, поради факта че на доста момичета им писваше да се опитват да ми направят впечатление, докато аз мислех само за него. Трябва да е било ужасно наистина, но така беше...
Та тогава имах неблагоразумието да изпиша с огромни букви с бяла боя "MICHAEL JAKSON" на фасадата на бабината ми къща. Да, правилно сте прочели... не знаех никакъв английски тогава и го написах грешно... Баща ми полудя и ме накара да боядисам цялата къща след като съм я направил за кашмер с тоя надпис... То бяха викове, олелия... до Бога. Казах му изобщо да не си прави илюзии. Надписа ще си стои там и това е!
... И той си стои така и до днес... Вече 17 години! Всеки път като го видя се чудя на щуротията си и не мога да проумея как така баща ми не ме пречука тогава.
Предполагам, че магията ще е жива в мен, докато този надпис ме кара да се усмихвам и ме връща в онези години... тогава манията беше наистина огромна и повсеместна.



Тема Re: До кога ще ви държи магията?нови [re: Unbreakable]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано10.11.05 21:01



Мисля, че магията винаги ще ме държи, или поне винаги ще има шанс да полудея на 100% отново...
Нека само да уточня, че аз се зарибих най-много по-време на Хистъри; това за повечето фенове не е най-значителната ера от изкуството на Майкъл... Но за мен си е велика!

Преди ми се случваше да ме съветват да се откажа от Майкъл, но в един момент най-после осъзнаха колко напразни усилия хвърлят



Тема Re: До кога ще ви държи магията?нови [re: JaXonFireGirl]  
АвторГeoprиBacилeв (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 22:09



И мен се опитваха да ме откажат от Майкъл Джаксън, но няма да стане. Има моменти в които ми омразва някоя негова песен, но това е защото предните няколко дена съм я слушал непрекъснато. След време отново почвам да я слушам. Гениални песни.



Тема Re: До кога ще ви държи магията?нови [re: Unbreakable]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано12.11.05 02:10



Шансът магията да ме напусне вече е нулев. Не може след като са минали толкова години, в които сме карали на фотосинтеза що се отнася до Майкъл, пак да сме същите кукувици и да има шанс нещата да се променят. ;)




Тема Re: До кога ще ви държи магията?нови [re: ГeoprиBacилeв]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано12.11.05 22:45



А как са се опитвали да те откажат. Част от идеята ми беше да ви попитам кой и как най-настоятелно ви е убеждавал, да спрете да харесвате Майкъл.

Хайде де, Рок, MJ FANatic, Absolutna, KeepYourHeart, nik, липсват ми вашите мнения. Много ми липсва и Марсело, който явно загуби навика да си говори с нас.

- Now I'm just wondering, why you think...

Тема Re: До кога ще ви държи магията?нови [re: Unbreakable]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано12.11.05 23:05



Не, такова нещо никога не е имало... накой да ме кара да спра да го харесвам. То и да е имало, като щяха да пожънат оня ми ти успех, та знае ли се...
Единствено баща ми изпадаше в дива ярост и го наричаше "восъчната кукла", но то беше чисто и просто от ревност. Може би и аз ако имам един ден син, няма да ми е много приятно, да гледам как той щурее по един поп-певец, футболист или актьор, вместо аз да съм номер едно за него.
Майка ми пък ме дразнеше и го наричаше "Майкълчото ти" и разправяше как ще му сложи плакат в килера и когато доима внуци, ще ги плаши ако не слушат с него... Щяла да им вика: "Айде сега да видим кой ще иде за наказание в килера при Баба Яга?"
Приятелите ми общо взето винаги са били пестеливи в обидите, щото знаят какво ще им се случи, ако ми го нападнат. Пък и повечето от тях го харесват... донякъде благодарение и на мен.



Тема Re: До кога ще ви държи магията?нови [re: damita]  
АвторГeoprиBacилeв (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 16:40



Казвали са ми го хора, които не знаят нищо за Майкъл Джаксън, а само обичайните неща, които се говорят - всичко друго, но не и за музиката му. Казват ми: "Как може да го слушаш тоя?". А в същото време те на са му чували нито една песен. Но вече даже ме поздравяват с негови песни. Вчера бяхме на едно кафе и пуснаха някакав ремикс на "Billie Jean" и всички казаха, че ме поздравявят с тази песен :)



Тема Re: До кога ще ви държи магията? [re: ГeoprиBacилeв]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано13.11.05 19:22



Аз съм имала само един случай когато някой се е опитвал да ме откаже от Майкъл. Една позната тогава се беше вманиачила по една евангелска църква и си беше втълпила някакви глупости в главата.... Не е нужно да казвам, че опитите й останаха напразни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.