Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 02.07.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема MoonWalker на DVD в България?нови  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано25.07.05 10:08



Не знам дали сте попадали на обложката на DVD-то на MoonWalker? Аз я видях снощи и останах поразен. Има субтитри на български, въпреки, че региона на диска бе единствено четвърти.

Щом са направили субтитри на български, значи със сигурност диска ще бъде издаден и у нас (Българските издатели пращат превода на субтитрите!!!). Продукта се разпространява от Уорнър, следователно тукашните издатели ще са Съни Филмс. По-късно днес ще им пиша.

Знам със сигурност, че DVD-то на Лунен пътешественик е издадено в Италия. Те са с нашия втори регион. Дисковете за всеки регион се произвеждат на едно и също място, така че Съни не би трябвало да имат никакъв проблем с пускането на филма у нас.

Очаквайте второ включване.

- I still remain the same, I'm un-break-able

Тема Re: MoonWalker на DVD в България?нови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано25.07.05 13:12



DVD-то беше издадено наскоро и в други европейски държави. Видях го дори в Турция. Беше си тяхно издание - с турски субтитри. Дано има и българско... Не че ми е необходимо да чета надписи на нещо, което знам наизуст, ама...



Тема Re: MoonWalker на DVD в България?нови [re: damita]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано25.07.05 16:35



Въпреки, че част от магията вече е избледняла и аз искам това ДВД. В и турското издание трябва да има български субтитри. Никоя държава не си прави отделно записите. Различни са единствено обложките и щампите на диска. Нашата партида е предназначена за 10 държави с регион 2. Понякога комбинират производството и правят един и същ тираж за 2 и 5 регион.

Един факт обаче малко ме дразни. Според обложката на „Live in Bucharest” звукът в новото издание ще е 5.1. Ужасни са тези от Сони. Нарочно са го направили, обеден съм. Първо купете си бокс-сетът заради ДВД-то, после пак си купете концерта, защото звука е по-качествен – сиреч пространствен.

Ама толкова да си личи…. Ооооооооооооооо, на щампата на диска в box-set-ът пише Dolby Digital, ама в диска такова животно няма. Имали са този звук още тогава, ама са го пазили за следващата индивидуална партида.

- I still remain the same, I'm un-break-able

Тема Re: MoonWalker на DVD в България?нови [re: Unbreakable]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано28.07.05 12:24



От Съни ми отговориха, че планират издаването на филма в края на ноември. Изпрати ха ми обложката и щампата за диска, които са много красиви и цветни. Ще ги публикувам довечера в Новинарския център.

- I still remain the same, I'm un-break-able

Тема Re: MoonWalker на DVD в България?нови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано28.07.05 12:49



Ей, това е чудесна новина! Значи ще го пуснат на нормална за българския пазар цена? Ще почакам до ноември тогава. :) Радвам се, че устоях на изкушението да си го купя от Турция.



Тема Re: MoonWalker на DVD в България?нови [re: Unbreakable]  
Автор armydreamer (science)
Публикувано31.10.05 15:37



Преди малко получих sms от damita с новината, че DVDто вече се продава в Orange срещу напълно нормалната цена от 18 лв.

fiction


Тема Re: MoonWalker на DVD в България?нови [re: Unbreakable]  
Автор Sovani (непознат )
Публикувано31.10.05 16:37



za koe dvd s po-ka4estven zvuk govori6 "Live in Bucharest" kudeto na oblojkata e s bqla rizka i 4eren pantalon v dejstvie li?



Тема Re: MoonWalker на DVD в България?нови [re: armydreamer]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано31.10.05 20:19



Уникално. Точно бях на път да се отчаям. Според сп. ЕКРАН трябваше да излезе в началото на месеца.

18 лв. е много прилична цена за филм без екстри и с двуканален звук.
Да му се радвате много. Аз ще се опитам да си го намеря скоро и ще пиша отзивите си. Очаквам същото и от вас.

Поздрави на всички!


Sovani, все още не съм попадал на отделното издание на концерта в Букорещ и не мога да ти кажа нищо за звука му. Не съм срещал отзиви дори в форумите. Ще се поинтересувам и ще ти отговоря по-късно.

ПС: Моля те уважавай родната ни кирилица!

- I still remain the same, I'm un-break-able

Тема Re: MoonWalker на DVD в България?нови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано31.10.05 21:04



Не мога да му се нарадвам още! Тази вечер ще си го пусна за успокоение, че имам нужда. После ще коментирам ако има какво. :)




Тема Re: MoonWalker на DVD в България?нови [re: damita]  
Автор the fan (defender)
Публикувано01.11.05 16:03



Enjoy,Damita!
Аз ще му се наслаждавам около коледа
Току виж и 'BAD'концерт издадат до тогава!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.