Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 27.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "We Be Ballin'"нови  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано22.08.05 23:35



Миналата година Razz-B (от бой-бандата B2k) се появи в едно предаване по BET 106 & Park (подобно на TRL) и заяви, че е записал песен с Майкъл, която се казва "We Be Ballin'". Е, песента изтече в нета вчера. Записана е през 2003 и в нея, освен Razz-B, се включва и Шакил О'Нийл. Ще бъде издадена в соло албума на Razz-B, който в момента се подготвя.

Песента е ОК, Майкъл пее само припева. Ще ми се да я чуя с хубаво качество. Ето я - (записана е от чат руум и е с лошо качество.):





Тема Re: "We Be Ballin'"нови [re: RockTheBoat]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано23.08.05 00:20



Ей сега ще си я дръпна. Благодаря за линка.



Тема Re: "We Be Ballin'"нови [re: damita]  
Автор marcelo (LA)
Публикувано23.08.05 10:08



и аз я чух преди 2 дни тази песен , но според мен е доста посредствена. Най-доброто разбира се е когато Майкъл пее , рапърскат час е доста зле :(




Тема Re: "We Be Ballin'"нови [re: RockTheBoat]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано23.08.05 11:44



Амиии... нищо особено не е наистина. Пък и е с толкова лошо качество, че и да имаше нещо хубаво, няма как да разберем.



Тема Re: "We Be Ballin'"нови [re: damita]  
Автор nik ()
Публикувано23.08.05 11:59



Според мен най-добре изчакайте да се появи с хубаво качество. Аз изобщо няма да я слушам дотогава. А дали има шанс да снимат клип?


Behold! I'M COMING SOON!


Тема Re: "We Be Ballin'"нови [re: nik]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано23.08.05 19:27



Нека излезе първо албум и сингъл, пък тогава ще се мисли за клип. Този, който я е пуснал в чата, казал, че още работели по нея.

Всъщност припева на Майкъл е доста приятен и мелодичен. Наистина трябва да изчакаме за хубаво качество. В този файл се чуват някакви звуци и шумове от чата, които влошават нещата още повече.



Тема Re: "We Be Ballin'"нови [re: RockTheBoat]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано24.08.05 01:02



Ето я и с хубаво качество:



Припева на Майкъл ми харесва, останалото е просто някакъв рап...



Тема Re: "We Be Ballin'"нови [re: RockTheBoat]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано24.08.05 05:55



Каже те ми, че това е демо версия на песента, МОЛЯ ВИ!!!

Това е един тотален пример за това, че и гласът на Майкъл не може да спаси една лишена от смисъл песен.

- I still remain the same, I'm un-break-able

Тема Re: "We Be Ballin'"нови [re: Unbreakable]  
Автор LOCKY_ (art of madness)
Публикувано24.08.05 08:24



Абе не знам какво е, но аз от това място не мога да тегля.
Преди месеци Дамита беше качила маса неща там... така ги и пропуснах. После това нещо ги държи седмица ли, колко ли, и ги зачиства.
Моля ви, обяснете на Стария Бен как се тегли от там. И на него му се слуша Майкъл с нещо ново, пък макар и само припев.



Тема Re: "We Be Ballin'"нови [re: LOCKY_]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано24.08.05 17:34



Ами кликваш на линка, изчакваш 30 секунди и би трябвало след това да започне да се сваля. Бих ти я качила на друго място, но не знам къде.

А колкото до това дали е демо - не знам. Ако се вярва на онзи - още работели по нея, така че може наистина това да не е крайния вариант. Но като се има предвид, че е рап песен това, че не е шедьовър не ме притеснява. Повечето рап песни са такива - "rap+hook" и това е. ;)

Редактирано от RockTheBoat на 24.08.05 17:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.