Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 01.07.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: GEORGE MICHAELнови [re: LOCKY_]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано30.07.05 04:40



Каква гилотина бе? Ако хората не харесват някой толкова, колкото и ти, значи го смятат за некадърен, не могат да оценят музиката му, гласовите му данни и т.н. Аз не мога да нашляпам на всички някакви десятки, щото били гласовити, пеели прекрасно наживо и други подобни. За мен има само няколко души достойни за максималната оценка и в този смисъл 7.5 определно си е висок резултат.
Не виждам какво общо има Мадона в случая и не разбирам как не проумя, че ако твоето усещане за музика се различава от нечие друго, това съвсем не означава, че ти си направил правилния избор. Защото такова животно като "правилен избор" няма.
А на теб как така не ти е любима тази толкова гласовита певица, която сама си пише текстовете, музиката, свири на пиано и орган едновременно и може да докара до душевен оргазъм всеки, който я слуша наживо? Дал си и само 8! Може ли такова безобразие?........... Ей такива въпроси можем да си задаваме до безкрай, но е абсолютно безсмислено. Пести си оценките на музикалния вкус на останалите, моля те.



Тема Re: GEORGE MICHAELнови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (art of madness)
Публикувано30.07.05 12:46



Еееех, Дамита... очаквах го!. Каквото и да напиша, колкото и емоции в друга посока да вложа... спомена ли името на Мадона, ти настръхваш.
Къде съм давал оценка за музикалните ви вкусове? Просто попитах как така не ви е любим GEORGE MICHAEL и очаквах обосновка за това. А след като ме питаш за Тори Еймъс... ще ти кажа /всъщност вече го казах/ Отскоро съм запознат с музиката й и определено не одобрявам безсмислените й вокални експерименти в определен период от кариерата й. След това тя подръжава на Кейт Буш едно към едно... особено в началото на пътя си... Хайде сега кажи ми откриваш ли подобно подръжание при Принс, Марая и Джордж Майкъл, на които съм "нашляпал" 10-ки. Аз и на Мадона дадох толкова и не си спомням да имаше нещо против тогава.
И най-сетне не се интересувам само от гласовите данни на изпълнителите... а от това, какво място заемат в сърцето ми... Мадона, въпреки че пее като умряла котка ми е любимка и винаги ще и дам 10. Може би като навъртя стажа, който имаш ти като фен на Тори, ще съм я почувствал достатъчно, че да престана да обръщам внимание на другите неща, и да слушам само музиката й...
А и 8 е повече от 7.5 все пак.



Тема Re: GEORGE MICHAELнови [re: LOCKY_]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано30.07.05 13:08



И пак Мадона.... престани вече! Ти си този, който постоянно я споменава, не аз. Тя няма нищо общо, за бога! Наистина ли ни смяташ за толкова плитки, че само за да може Мадона да има най-висока оценка ще раздаваме ниски на останалите??? Дразни ме фактът, че смяташ, че щом ти харесваш някого, всички останали трябва да имат същото отношение към него и леко завоалирано ги обявяваш за музикални инвалиди ако не е така. И не говоря само за тази тема...
Нямаше нужда да обясняваш защо си дал 8 на Тори, защото ако не беше тя, щеше да е някой друг при когото мненията ни се разминават. Това, което ти не харесваш в нея, аз го харесвам и не знам защо изобщо коментираме всичко, след като ти сам си го казал: важното е "какво място заемат в сърцето ми"! Ей това се опитвам да кажа! Не мери сърцата на другите със своето.



Тема Re: GEORGE MICHAELнови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (art of madness)
Публикувано30.07.05 17:16



Кои сте тези "ние" и кой съм "аз"?... Какво се опитваш да правиш?... Да ме демонизираш ли .... или да ме изолираш? ... От кого???
Къде се намираме ние и какво толкова голямо престъпление правя, че даже и не забелязвам какъв съм злодей?!?
Моля те, не ми приписвай намерения, които нямам... искам просто да разнищим поредния изпълнител... това е.
Хайде сега да се успокоим и да престанем да се дърляме за глупости... какво ще кажеш?



Тема Re: MARIAH CAREYнови [re: RockTheBoat]  
АвторГeoprиBacилeв (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 14:50



Малко изпуснах за Марая Кери, ама да знаете, че и давам 10. Много ме кефи.



Тема Re: GEORGE MICHAELнови [re: LOCKY_]  
АвторГeoprиBacилeв (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 14:53



Е вие все някакви готини изпълнители слагате тук, всичките ми харесват много, и на Джордж Майкъл 10 точки.



Тема Re: GEORGE MICHAELнови [re: ГeoprиBacилeв]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 21:39



George Michael определено е стандарт в музиката. Оценка ? Много добра (8.5)
Албум не ми е лесно да отлича, все пак - Older.
Spinning the wheel е идеен клип, Jesus to a chils - емоционален.

Десетте му най-добри песни за мен са :
1. Jesus to a child
2. One more try
3. Praying for time
4. Spinning the wheel
5. Kissing a fool
6. Older
7. You have been loved
8. Careless whisper
9. Father figure
10. Freedom





Тема Re: GEORGE MICHAELнови [re: M]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано01.08.05 19:17



Тъй като една или две точки бих писал само на някоя чалгаджийка или на някой рапър, на Джордж Майкъл му давам 3 точки. Няма време сега да ви се обяснявам защо, тъй като пиша от компютърен клубДругата седмица, ако настоявате, ще дам точни обяснения

----------------


Dies irae, dies illa...

Тема Re: GEORGE MICHAELнови [re: MadMaster]  
Автор LOCKY_ (art of madness)
Публикувано01.08.05 22:17



Айде па сега!!!...
Откъдето чакам слънце да ме огрее, то вода ме залее.

Ами ще обясниш, че е много интересно!



Тема Re: GEORGE MICHAELнови [re: MadMaster]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано01.08.05 23:38



Олеее... е на това вече му се вика гилотина!




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.