Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 29.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема На крачка от изходанови  
Автор damita (madonniac)
Публикувано03.06.05 22:48



Е, всичко е вече в ръцете на заседателите. Може да им отнеме час, ден, седмица... Но нека всички се помолим накрая Майкъл да излезе свободен човек с гордо вдигната глава!

Keep the faith!!!

Подкрепа от БГ!



Тема Re: На крачка от изходанови [re: damita]  
Автор marcelo (LA)
Публикувано03.06.05 23:06



няма как иначе да е , още малко остана до победата




Тема Re: На крачка от изходанови [re: damita]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано04.06.05 00:47



Днес заседателите имаха прекалено малко време, за да вземат решение. Явно другата седмица ще се реши. Майкъл ще прекара един ужасно труден уикенд. Не че на нас ще ни е много по-леко... Стискам палци!

Подкрепа от БГ!



Тема Re: На крачка от изходанови [re: damita]  
АвторLordm (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 02:36



Любимата част от седмицата е уикенда, но не тази седмица очаквам с нетърпение да дойде другата седмица и всичко да свърши.
Майкъл да излезе чист и да продължава с кариерата си.
Тоя пък съдия така ме издразни онзи ден дето обясняваше, че дори да го оправдаят пак можел да влезе в затвора за това че е давал алкохол.

Интересно ми екакво предвиждат хората анкетите, видях една днес в която 80 % сямтаха, че Майкъл е невинен.



Тема Re: На крачка от изходанови [re: damita]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано04.06.05 16:19



здр, някой може ли да даде пове4е инфо за това - аз явно пак не знам някоя клюка....каква е тази жена и каква е историята?
"For that reason alone, it was worth getting to court by 6:30 a.m. and going through the public lottery for a ticket. It was also worth seeing Randy and Jermaine Jackson, ex-husbands of the same woman, sitting separated by brother Tito in the family section. No Janet Jackson or LaToya Jackson, however"



Тема Re: На крачка от изходанови [re: Absolutna]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано04.06.05 17:24



Чесно да ти кажа, ама въобще не ме интересуват клюките около братята на Майкъл.

- I still remain the same, I'm un-break-able

Тема Re: На крачка от изходанови [re: Unbreakable]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано04.06.05 17:38



haha - ре4е и отсе4е:)) ОК



Тема Re: На крачка от изходанови [re: Absolutna]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано04.06.05 23:26



Доколкото знам аз, Ранди има две деца от тази жена (забравих й името). Не си спомням дали са били женени, но тя после се ожени за Джърмейн и с него има дете също. Нещо такова. Шантава история...



Тема Re: На крачка от изходанови [re: RockTheBoat]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано06.06.05 12:13



10х - а явно се е развела и с Джърмейн



Тема Re: На крачка от изходанови [re: damita]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано06.06.05 14:58



Още преди много време исках да направя тема за това...
Но не знам какво стана, само сигнатурата ми се промени.

Когато много хора едновременно вярват в едно и също нещо, то става реалност! Нека си представим как Майкъл излиза от съда показвайки знака на победата!!! А феновете се опитват да го нападнат, изпаднали в истерическо щастие! Из целия свят гръмва новината за победа!...

Just imagine it, babies!

Keep The Faith!!!

Let's pray for the KING of Music!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.