Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 01.07.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема IMAGINEнови  
Автор LOCKY_ (crazy bastard)
Публикувано22.05.05 00:56



Тъй като някои хора по всяка вероятност вече са ме заклеймили като "ЛУД", без да отчитат факта, че просто се забавлявам...ето ви сега една обикновена за подобни клубове тема.
Представете си, че ей така неочаквано Майкъл Джаксън влезе в помещението, в което се намирате?...Каква ще бъде първата ви реакция? И какво бихте го попитали, ако имате такава възможност?
Макар че по принцип съм човек, който може да преживява само на "представи си!", тук даже и мойта фантазия блокира...
А вие как си представяте подобна среща?
А ако някога вече сте обсъждали подобна ситуация, се извинявам...не съм чел всички досегашни теми...не е възможно просто.



Тема Re: IMAGINEнови [re: LOCKY_]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано23.05.05 13:52



Като за начало ще се срутя от стола.
И може би ще попитам: `Може ли малко помощ за да стана?`
Вероянтостта М. да се озове в моето вкъщи със сигурност е доста по-малка от вероятността да ме удари мълния например...
Така че вероятно ще се заинтересувам на какво дължа честта и кой е виновникът.
Отделно от това винаги съм искала да разпитам Майкъл за неговите настроения, какво го забавлява, какво го вдъхновява,... А да сетих се- What's ya favourite color? Е, този въпрос не ми е омръзнал от както бях на 6.
Заради Майкъл залюбих червеното и дотолкова, че сега се чувствам неестествено без някаква червена дреха.

Do you mean what you say when there's noone around...


Тема Re: IMAGINEнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано23.05.05 14:18



Не знам дали съм ви споменавал (гледа малко засрамен) ама по коледа едни американци се свързали с Ремон Бейн и са уговорили, тя да предаде на Майкъл една книга с 50 писма на фенове от цял свят. Та тъй де, почти случайно разбрах за тази инициатива и изпратих мой поздравителен текст плюс една снимка. Наблегнах на това, че съм от България и чудото стана. На другия ден ми писаха, че моето писмо и снимка ще заемат една страница от книгата.

Сега на въпроса, ако видя Майкъл ще му кажа точно това, което написах по Коледа. Ще направя всичко възможно, за да запазя спокойствие и да не откача. Не искам да започна да скачам и викам – това се прави само по концерти. Ще му стисна ръката и ще му благодаря за всичката радост, която ми е дарил чрез неговото изкуство. Бих го попитал дали би могъл да ми отдели малко време за да поговорим. Ще го гледам право в очите и ще му кажа колко важен човек е за мен и как го считам за член на моето семейство. Ще го окуража, ще се постарая да усети колко много значи за почитателите си.

Естествено бих го помолил да се снимаме и ако остане време няма да откажа един автограф.

А иначе в коледното писмо, оставих GSM номера си и му писах, че ако ми се обади, ще реализира една моя голяма мечта. Казах му че много бих искал да му благодаря на живо. Е, все още не съм чул гласа му, но… има време.
Честно казано, не вярвам особено, че е седнал и прочел 50-те писма, но със сигурност е разгледал поне снимките.

- I still remain the same, I'm un-break-able

Тема Re: IMAGINEнови [re: Unbreakable]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано23.05.05 16:40



Unbreakable, за6то не пусне6 тук снимката, която си пратил и текста.6те ми е интересно:)



Тема Re: IMAGINE [re: Absolutna]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано23.05.05 18:13



Оф, тъпо е, ама когато си смених компютъра преди месец, явно не съм копирал всичко, което ми трябва и съм затрил писмото и снимката.
Няма да загубите нищо от снимката, тя е старичка, на около 3 години, а писмото горе-долу ви го разказах.

А сега на въпроса, какво би направила ти Absolutna, ако видиш Майкъл на живо.

А нещо друго! Има ли някой от тук присъстващите, който наистина е виждал Майкъл, ама не на концерт. Има ли някой, който да се е снимал или да е приказвал?

Аз имам един приятел, който е бил на коктейл с него в ЮАР. Каза че се е държал много мило, но не е могъл да се доближи на по-малко от 5 метра.
Един мой съученик пък го е виждал как излиза от хотел в Мюнхен, много се кехеше от този факт.

- I still remain the same, I'm un-break-able

Тема Re: IMAGINEнови [re: Unbreakable]  
Автор LOCKY_ (crazy bastard)
Публикувано23.05.05 19:15



Преди десетина години една приятелка ми разказваше за един неин съученик, който от дете живее в Ню Йорк и бил близък приятел с един от братята на Маколи Калкин (или както там се пише).
Та тоя пич веднъж бил в дома им и по едно време телефона звъннал и той го вдигнал, понеже бил по-близко до него... След като чул гласа отсреща, подал слушалката на приятеля си и му казал: "Някаква жена пита за някой от семейството"...След като разговарял, оня се обърнал към нашето момче и му казал: "Ква жена, бе?...Това беше Майкъл Джаксън...Пита тук ли е Маколи, че иска да си играят!"




Тема Re: IMAGINEнови [re: LOCKY_]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 19:51



Аз съм го виждал на два метра пред мен. Ама само с виждането си останах!



Тема Re: IMAGINEнови [re: Unbreakable]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано23.05.05 22:27



жалко наистина. Аз на въпроса не6то не ми се отговаря. хареса ми ти как си отговорил и съм доста съгласна. Друг път като съм си го задавала този въпрос, винаги съм си мислела, 4е последното което 6те направя е да му се хвърля на врата и да запо4на да му задавам въпроси..... Ни6то няма да го питам - жал ми е, 4е вси4ки го тормозят така и си представям аз как бих се 4увствала на негово място. 6те му кажа като теб - 4е винаги ме е вдъхновявал и 4е е пример за мен как се правят не6тата в този живот - осъзнато, търпеливо, с мислене и със сърце и бясна амбиция.



Тема Re: IMAGINEнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано24.05.05 22:26



Аз съм виждала Майкъл два пъти пред хотелите му във Виена и Мюнхен. Бяха сюреалистични преживявания! Особено първия път, когато беше много близо и се мота пред нас доста време преди да влезе в хотела. Познавам няколко души, които са имали лични срещи с него и са успяли да се щракнат за спомен даже. Едната снимка на Майкъл и мой приятел украсява гордо витрината ми. :) А въпросният приятел я има в размер 69786786 на 7986896 над леглото си :)) Той толкова пъти ми е разказвал какво точно се е случило, че все едно аз съм го преживяла. :) Покрай цялата история е сигурно, че Майкъл е видял и моята снимка, заедно със снимките на още няколко фена, които бяха налепени на гърба на картината, която моят приятел му подари. Ето каква представа има той за мен:







Тема Re: IMAGINEнови [re: damita]  
АвторGeorgiVasilev (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 21:27



Sigurno o6te te pomni :) Takava fenka :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.