Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 01.07.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Майкъл в Star Academyнови  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано12.04.05 21:02



Гледахте ли началото на Star Academy? MJ присъствието беше гарантирано, след като хореографът им е фен. В предаването прозвучаха откъси от Ghosts, Jam, Remember the Time и Dangerous.

Той е бразилец и е бил 10 години солист на известната група „Тропикана”. Когато гостува на Гала, танцува на Jam, а днес също ги е тренирал с тази песен. Било много яко, май това ще го гледаме утре!

Изобщо много Майкълски моменти ни предстоят. Поне сега България ще приеме, че няма друг като Краля.

I still remain the same, I'm un-break-able


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор locky_32 (талантлив)
Публикувано12.04.05 21:21



В отговор на: "Поне сега България ще приеме, че няма друг като Краля."

Нито на България и пука за краля...нито на краля за България!!!
А това, че 5 пъпчиви тийнейджъри ще тресат кокали под звуците на Майкъл, за да може продуцентите им да напълнят джоба си, не е никакво признание за КРАЛЯ!!!
И моля ви, не обръщайте на тези лигави позьорчета повече внимание отколкото заслужават..........т.е............НИКАКВО!!!




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: locky_32]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано12.04.05 21:39



уау какво крайно мнение!!!
между другото има ли сайт с тия "пъп4иви тинейджъри" както бе6е с големия брат, та да хвърля едно о4е да видя пъп4иви ли са....(то и аз напоследък бая пъпки имам ма то е друга тема) ?



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Absolutna]  
Автор locky_32 (талантлив)
Публикувано12.04.05 21:48



Ама ти да не си се разтъжила, че не можеш да гледаш поредния бълвоч, по родните телевизии?
Уверявам те, нищо не изпускаш........децата са хубавички.......все пак става въпрос за маркетинг , но колко изкуствено и неестествено се държат...нямам думи!
А как иначе, нали и те са гледали Big Brother и знаят много добре какво ще ги направи популярни и какво не.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: locky_32]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано12.04.05 22:28



"затъжила" е силна дума, но любопитството си е любопитсво. А и все пак този път не е някак си безцелно, ами се надявам, 4е децата наистина имат таланти и това е не6то което може да им осмисли ежедневието. ...



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Absolutna]  
Автор locky_32 (талантлив)
Публикувано12.04.05 22:47



Хайде, хайде, всички знаем, че не става дума за какъвто и да било талант...
И сега, както и в Големия брат, интересно ще е кой с кого ще си легне и кой с кого ще се кара....
Този път без мен....
Съветвам ви да направите същото!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Absolutna]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано12.04.05 22:49



Можете да сте сигурни, че най-фенските майкълски и мадонски моменти ще бъдат излъчвани. Имаме вътрешни хора там! Днес са танцували на Jam, в понеделник ще пеят Like A Prayer... Очертава се фенско шоу!
locky, на мен пък ми е много приятно да гледам млади, красиви и талантливи хора по телевизията. Естествено, че ще напълнят джобовете на продуцентите, но евала на онзи, който е измислил шоуто! Пък и всичките 14 души имат истински шанс да се реализират в областта, в която се справят толкова добре, благодарение на Star Academy. В края на краищата, човек трябва да е глух, за да не чуе, че децата могат да пеят. Честно казано, да се държат както си искат. Важното е да радват окото и ухото ми, когато са на сцена!
Absolutna, това е официалният сайт на предаването:





Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано12.04.05 23:03



мерси дамита, хвърлих о4е и 6те ги наглеждам:)



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор locky_32 (талантлив)
Публикувано12.04.05 23:25



Ама аз даже не съм ги чул как пеят! Вчера ги пуснах точно за 5 минути...не издържах на слузта, която се стече от екрана, и ги изключих.
Пък и като ангели да пеят, все тая...в страна като нашата, където шоу-бизнес не съществува, дори е и още по-жалко ако имат някакви заложби!
Днес на едно кръстовище пред Съдебната палата ми се наложи да чакам светофара, за да пресека и по едно време гледам до мен някакво невзрачно момченце се оглежда като плъхче в трици... Позагледах се...и знаете ли кой беше...Миро от "Каризма"! Никой не го забелязваше в цялото това гъмжило от хора...него...родната знаменитост!!!
Така че не знам за каква реализация става дума. Ще попеят, ще попеят, пък ще се скрият завинаги...както Найден и компания преди тях.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: locky_32]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано13.04.05 00:04



Е и какво от това? Щом живеят в България да си държат таланта за себе си или по възможност да се гръмнат, така ли? Ако не друго, то ще се забавляват през трите месеца и с това ще забавляват и зрителите. Или поне част от тях, както става ясно....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.