Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 04.07.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Майкъл в Star Academy  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано12.04.05 21:02



Гледахте ли началото на Star Academy? MJ присъствието беше гарантирано, след като хореографът им е фен. В предаването прозвучаха откъси от Ghosts, Jam, Remember the Time и Dangerous.

Той е бразилец и е бил 10 години солист на известната група „Тропикана”. Когато гостува на Гала, танцува на Jam, а днес също ги е тренирал с тази песен. Било много яко, май това ще го гледаме утре!

Изобщо много Майкълски моменти ни предстоят. Поне сега България ще приеме, че няма друг като Краля.

I still remain the same, I'm un-break-able


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор locky_32 (талантлив)
Публикувано12.04.05 21:21



В отговор на: "Поне сега България ще приеме, че няма друг като Краля."

Нито на България и пука за краля...нито на краля за България!!!
А това, че 5 пъпчиви тийнейджъри ще тресат кокали под звуците на Майкъл, за да може продуцентите им да напълнят джоба си, не е никакво признание за КРАЛЯ!!!
И моля ви, не обръщайте на тези лигави позьорчета повече внимание отколкото заслужават..........т.е............НИКАКВО!!!




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: locky_32]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано12.04.05 21:39



уау какво крайно мнение!!!
между другото има ли сайт с тия "пъп4иви тинейджъри" както бе6е с големия брат, та да хвърля едно о4е да видя пъп4иви ли са....(то и аз напоследък бая пъпки имам ма то е друга тема) ?



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Absolutna]  
Автор locky_32 (талантлив)
Публикувано12.04.05 21:48



Ама ти да не си се разтъжила, че не можеш да гледаш поредния бълвоч, по родните телевизии?
Уверявам те, нищо не изпускаш........децата са хубавички.......все пак става въпрос за маркетинг , но колко изкуствено и неестествено се държат...нямам думи!
А как иначе, нали и те са гледали Big Brother и знаят много добре какво ще ги направи популярни и какво не.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: locky_32]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано12.04.05 22:28



"затъжила" е силна дума, но любопитството си е любопитсво. А и все пак този път не е някак си безцелно, ами се надявам, 4е децата наистина имат таланти и това е не6то което може да им осмисли ежедневието. ...



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Absolutna]  
Автор locky_32 (талантлив)
Публикувано12.04.05 22:47



Хайде, хайде, всички знаем, че не става дума за какъвто и да било талант...
И сега, както и в Големия брат, интересно ще е кой с кого ще си легне и кой с кого ще се кара....
Този път без мен....
Съветвам ви да направите същото!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Absolutna]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано12.04.05 22:49



Можете да сте сигурни, че най-фенските майкълски и мадонски моменти ще бъдат излъчвани. Имаме вътрешни хора там! Днес са танцували на Jam, в понеделник ще пеят Like A Prayer... Очертава се фенско шоу!
locky, на мен пък ми е много приятно да гледам млади, красиви и талантливи хора по телевизията. Естествено, че ще напълнят джобовете на продуцентите, но евала на онзи, който е измислил шоуто! Пък и всичките 14 души имат истински шанс да се реализират в областта, в която се справят толкова добре, благодарение на Star Academy. В края на краищата, човек трябва да е глух, за да не чуе, че децата могат да пеят. Честно казано, да се държат както си искат. Важното е да радват окото и ухото ми, когато са на сцена!
Absolutna, това е официалният сайт на предаването:





Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано12.04.05 23:03



мерси дамита, хвърлих о4е и 6те ги наглеждам:)



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор locky_32 (талантлив)
Публикувано12.04.05 23:25



Ама аз даже не съм ги чул как пеят! Вчера ги пуснах точно за 5 минути...не издържах на слузта, която се стече от екрана, и ги изключих.
Пък и като ангели да пеят, все тая...в страна като нашата, където шоу-бизнес не съществува, дори е и още по-жалко ако имат някакви заложби!
Днес на едно кръстовище пред Съдебната палата ми се наложи да чакам светофара, за да пресека и по едно време гледам до мен някакво невзрачно момченце се оглежда като плъхче в трици... Позагледах се...и знаете ли кой беше...Миро от "Каризма"! Никой не го забелязваше в цялото това гъмжило от хора...него...родната знаменитост!!!
Така че не знам за каква реализация става дума. Ще попеят, ще попеят, пък ще се скрият завинаги...както Найден и компания преди тях.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: locky_32]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано13.04.05 00:04



Е и какво от това? Щом живеят в България да си държат таланта за себе си или по възможност да се гръмнат, така ли? Ако не друго, то ще се забавляват през трите месеца и с това ще забавляват и зрителите. Или поне част от тях, както става ясно....



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: locky_32]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано13.04.05 00:17



Оф, Локи, почти не съм съгласен с теб.
Вярно че прекаляват с театъра, вярно че са доста лигави, ама това не ми пречи да се радвам на всички “MJ” моменти, които ни предстоят. Абсурдно е да гледам шоуто всяка вечер, но при сигнал от феновете на 24 часовия канал, ще превключвам на НОВА.

Честно казано всички са ми малко грознички, няма никой който да радва окото ми, но както казах преди, това няма да се отрази на настроението, което ще предизвикат в мен всички фенски моменти. Иначе пеят добре децата, макар че за сега никой не ми изглежда перспективен.

Изобщо не съм съгласен с теб, че излъчването на Майкъл в национален ефир няма да повлияе на българите и тяхното консервативно мнение. Днес един мой приятел си изтегли Remember The Time, като ринг тон, само защото се сети, че много харесвал тази песен. С него гледахме шоуто в къщи и по време на всяко Майкълско звучене, той коментираше, че тази песен му харесва. Въпреки, че той ме базика най-много - относно MJ, днес го хванах да си тананика BOTDF, а снощи стигнахме до заключението, че „Всъщност Майкъл имал и хубави песни”!

Хореографът бързо ще се превърне в авторитет, а всички знаем колко тежко е мнението на авторитетите.

Не бъди толкова консервативен и предубеден, Локи. Нали знаеш ЕГН-то не е от значение!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Колко успешно замествам Х-чо! Чак не мога да си се начудя!

I still remain the same, I'm un-break-able


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано13.04.05 00:31



Unbreakable, много си претенциозен, бе! Как така всички ти се видяха грознички? Аз едва успявам да си избера някой, който да ми харесва повече... Особено сред момичетата... почти всички са сладурани. Е, Аксиния определно вече ми е любимка, но и Вяра е доста симпатична. На този етап мога да си ги избирам само на външен вид.... После ще се спра на някой според таланта му. Струва ми се, че Даниел ще ми хареса...



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор locky_32 (талантлив)
Публикувано13.04.05 00:40



Е, добре! Ще гледам и аз лигльовците по " Нова"...ама като им се стопи славичката като ланшния сняг след 3 - 4 месеца, ще ми искате извинение
А Х ми липсва страшно, особено в тема като тази...къде ли се е сврял???

Редактирано от locky_32 на 13.04.05 00:43.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: locky_32]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано13.04.05 00:44



Все ми е едно какво и кога ще им се стопи. Важното е да се забавлявам, а аз определно се радвам много на това предаване. И не мога да разбера ти пък защо ще ги гледаш щом са ти толкова лигаво-непоносими... В 20:00ч. имаш богат избор из другите канали. Направи го там, вместо да коментираш тук!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор locky_32 (талантлив)
Публикувано13.04.05 01:39



Ще си коментирам където намеря за добре!!! Даже ако лигльовците имат форум, и там ще отида да покоментирам...хич даже не ме е грижа колко точно са хубави, грозни, талантливи или бездарни и кого забавляват... Ако стигна до там, такива като тях да ме забавляват, по-добре още сега да метна едно въже и да се обеся!
Те са лигави, позьори и в крайна сметка СТОКА, а както е известно, като потенциален потребител на тази СТОКА, имам право да се изкажа относно нейното качество...засега я оглеждам...но нещо долнопробничка ми се вижда, затова и се колебая дали да си я купя.
Що се отнася до ролята на Майкъл в този панаир...не мисля, че изобщо трябваше да се повдига подобна тема!!! Той дори няма да разбере, че в някаква си държавица имало някакви си лустросани клоунчета, които си друсат кълките, имитирайки го.
И какво, за Бога, ще рече "фенско преживяване"??? Аз съм фен от близо 20 години, и не мога да си представя как едни пикльовци ще ме накарат да "преживея" по някакъв начин чудото, наречено Майкъл Джаксън??? При условие, че преди да влязат в този фарс, те са знаели за Майкъл единствено историите, свързани с носа му и с педофилските му проблеми.
А ако някой тук си мисли, че може да ми затвори голямата уста, не е познал!
Докато тази тема ми излиза в пъвите 20, ще си бълвам змии и гущери и това си е... явно ще трябва да се предприемат по-ефективни мерки, за неутрализирането ми...ама не ми се вярва, пикльовците да са ви толкова мили, че да ме изхвърлите заради тях!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор RockTheBoat (A Miragem)
Публикувано13.04.05 02:49



И аз ги погледах малко снощи и днес ама не чух Майкъл. Явно не съм се задържала достатъчно дълго пред екрана. Лошото е, че тези от кабелната за да пуснат този 24 часов канал ми спряха испанския TVE, което страшно ме подразни.

Но поне тези са малко по-интересни за гледане (и слушане) от онези в Big Brother.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: RockTheBoat]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано13.04.05 10:07



Дамита, наистина в шоуто няма нито един човек, който бих искал да гледам. Определено не са грозни, просто не са мой тип.

Е, много по-яки са от всички БИГ БРАДЪРИ.

Аз бих направил обаче съвсем друг кастинг.

Локи, ти си непоправим, още малко ще ме накараш да се почувствам виновен, за дето открих тази тема!

Майкъл, нямал да разбере нищо! Ама наистина ли вярваш, че смисъла на всичко е Майкъл да разбере нещо за България! Не е важно той да разбира някакви неща, а ние да се забавляваме! Ако не можеш да се забавляваш с тях, мога да ти препоръчам някой хубав филм, тъпо е обаче да плюеш върху тях, все едно са ти изяли десерта.

Аз също не ги намирам за нещо особено и не вярвам, че някой от тях ще стане любимата ми БГ звезда, но ще им дам шанс.

Забавното е че поне 4 от 6-те момчета в къщата със сигурност не си падат по жени. Ще има много забавни моменти около това, само трябва да се отпуснат и да свикнат с камерите.

I still remain the same, I'm un-break-able


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: locky_32]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано13.04.05 10:56



locky, не знам дали целта ти беше да ме обидиш, но го постигна. Значи аз съм толкова жалка, глупава и неразбираща, че се забавлявам да гледам Стар Академи? Горкичката аз! Какво ли разбирам?!... Ама да взема да си опъна въжето наистина...
А странното нещо е, че след като са ти толкова неприятни лигльовците, все пак искаш да ги гледаш. Това имах предвид като те посъветвах да направиш по-добър избор, вместо да бълваш змии и гущери тук, след като виждаш, че явно има хора, които харесват шоуто. Когато знам, че някой мой близък харесва някого/нещо, обикновено не си позволявам да го коментирам по злобен начин, колкото и то да ми е неприятно, защото това може да обиди по някакъв начин. Явно този момент ти е убягнал...



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
АвторГeoprиBacилeв (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 11:14



"Стар Академи" със сигурност ще е по-интересна от "Биг Брадър". Онези какво правиха? Нищо. Тези поне пеят и танцуват. Дано да звучат песни на Майкъл Джаксън.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор locky_32 (талантлив)
Публикувано13.04.05 13:02



damita, в никакъв случай не съм целял да те обидя! Извинявай, ако е прозвучало така! Говорих за себе си...аз не бих се забавлявал с тях, а който го прави, си е негова работа.
Аз и на Брадърчетата се опъвах в началото, пък после и с топ не можеха да ме помръднат от екрана.
Сега съм си взел списание с пикльовците, и като ми остане време ще го прочета...а довечера съм първа пушка пред телевизора.
Тук повече няма да коментирам за тях, и ще ви оставя спокойно да се прехласвате по прелестите им...Силва Зурлева и Нико Тупарев ще са ви благодарни за това.
Пък ако някой от тях пропее, най-малкото като Бионсе...аз ще съм първият, който ще се впечатли...все пак и аз разбирам нещичко от тия работи.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор armydreamer (ewf)
Публикувано13.04.05 13:15



Леле...
Какво е станало тука .
Не успях да гледам целия пилотен концерт, а и вчера мернах съвсем малко от шоуто, но като цяло ми харесва идеята. Стар Академи поне ще е по-интересно от Биг Брадър, както казва Георги. Надявам се талантите да се развиват и някой да ги научи на дисциплина, а не да подкрепи сегашното им поведение, в което проличава повече attitude (знам, че това MTV много го цени, но то е дразнещо и ненужно), отколкото талант. Всички пеят много хубаво, обаче . И се радвам, че свирят на пиано .
Има едно момченце - Джъстин wanna be, което е патологичен случай с (предполагам) родители престъпници. Такива количества лигня и нарцисизъм няма и у най-крайните примери в учебниците. Дано не е фен...
Най-симпатична ми се вижда тази, която страшно прилича на ранната Деби Хари (солистката на Блонди) - с черния перчем. Която каза, че предпочитала по-рок неща и запя Анестейжа (мале, колко смешно й звучи името на кирилица - е, след това, ако X не се обади, значи е станало нещо сериозно ). Има и едно много хубаво момиче, но не му знам името.

Добре е да има такива предавания, защото те насърчават талантите. Може да са суперпоп и безкрайно жълти, но поне може да неутрализират апатията и убеждението у младите творци, че в България няма смисъл дори да опитваш, защото нищо няма да излезе. А и вярно, че всички са лигави и розови, но това не означава, че след 10 г. някой от тях няма да намери себе си като сериозен музикант. Вижте Аланис от къде е тръгнала .

Locky, я не се излагай, ами стой тука. Тепърва ще става интересно. Още не сме започнали оня спор за белия и черен Майкъл .

I wish I had a river...


Тема Ша ти дам аз една Анастейжа!нови [re: armydreamer]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 16:16



Ти с Как'Сийка ли ще се подиграваш, триглава Ламьо? Хехехех, малко не ми беше до Интернет през последните дни, новото шоу го гледах малко, направи ми впечатление че момичетата (те всичките са момичета по душа май) пеят доста добре. Само че нещо не ми е интересно...Предпочитам по това време да чета книжки...Всеки луд с номера си, нали знаете...От момичетата ми харесва една простакела с черна къдрава коса и физиономия на настъпана жаба, а от момчетатата едно скокливо, черно, кльощаво и късокосо създание, което ръкомаха като вятърна мелница...Биг Брадър си е класика сега, хайде да не сравняваме ...Аре че имам час при фризьорката ми, и след това съм на маникюрист хихихихихихиихи....



Тема Re: Ша ти дам аз една Анастейжа!нови [re: X]  
Автор alley (invincible)
Публикувано13.04.05 21:05



Абе вие добре сте се осведомили , че се пеят песни на Мадона ама май сте пропуснали нещо. Ся гледам и някакво момиче пееше "I will be there" и в понеделник ще я слушаме , така че мисля че дори и да не ви е интересно тва няма да го пропуснете:)

music is a sound of nature


Тема Re: Ша ти дам аз една Анастейжа!нови [re: alley]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано13.04.05 22:06



alley, ти къде се изгуби?!?! Добре дошла отново. :)
I'll Be There беше във вариант на Марая Кери, за жалост... С онова странно и не толкова приятно, колкото майкълското изпълнение, кривене на гласа на припева.
Жалко, че не видяхме Jam...



Тема Re: Ша ти дам аз една Анастейжа!нови [re: damita]  
Автор alley (invincible)
Публикувано13.04.05 23:02



Aбе малко не бях наред и не ми беше много до това ама се завърнах. Аз не чух в какъв вариант беше ама в крайна сметка който се сти за песента ще се сети парво за наще хора не за Марая.Иначе жалко наистина , но ще имаме и нататъка какво да гледаме и дани и да слушаме:)

music is a sound of nature


Тема Re: Ша ти дам аз една Анастейжа!нови [re: alley]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано13.04.05 23:08



Мислиш ли, че ще се присетят за Jackson 5 наистина? Аз се съмнявам в това. По-скоро няма да могат да се сетят на кого точно е песента, колкото и да е позната.



Тема Re: Ша ти дам аз една Анастейжа!нови [re: damita]  
Автор alley (invincible)
Публикувано13.04.05 23:19



Aз имах предвид ако въобще я познаят , което ще е в редки случаи , но до колкото ми е известно варианта на Jackson 5 е по - известен.


Look at something beautiful...

Тема Re: Ша ти дам аз една Анастейжа!нови [re: alley]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано13.04.05 23:24



Ей, тоз Джът Лоу много хубав да му се невиди!



Тема Re: Ша ти дам аз една Анастейжа!нови [re: damita]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 08:52



Ti tam nqma da pipash!



Тема Re: Ша ти дам аз една Анастейжа!нови [re: X]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано14.04.05 10:56



Хайде бе!



Тема Re: Ша ти дам аз една Анастейжа!нови [re: damita]  
АвторГeoprиBacилeв (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 12:11



Хореографът им Алфредо е много добър танцьор. Аз го гледах в "Шоуто на Слави". Там също танцуваше на песента "JAM". Alley, значи това бил Джът Лоу за когото ми разправяш. Готин тип.



Тема Коя е тая Шарън Стоун?нови [re: ГeoprиBacилeв]  
Автор locky_32 ()
Публикувано14.04.05 12:38



Alley, като правиш подобни услуги, що не качиш и една снимчица на Шарън Стоун, че все ми разправят за нея и ми е любопитно как изглежда в крайна сметка!!! Дали е готина, колкото Джъд Лоу или не е точно....
А той всъщност с какво се занимава...да не е танцьор...или е в журито на Академията!

Редактирано от locky_32 на 14.04.05 12:42.



Тема Re: Коя е тая Шарън Стоун?нови [re: locky_32]  
Автор armydreamer (ewf)
Публикувано14.04.05 16:59



Джъд Лоу не е танцьор, нито е член на жури. Той е далеч от светската суматоха и може би това е причината малко хора да са чували за него. Шансът името му да ти е известно, е голям само ако интересите ти включват брачните ритуали при Podiceps nigricollis; а физиономията му - ако си присъствал на някоя от конференциите, посветени на представителите на сем. Podicipediformes, на които той редовно участва. Затова може би не го знаеш.

А Шарън Стоун е широкоизвестен (но и тя като Джъд в тесни кръгове) инстинктолог. В сферата на нейните интереси влизат толкова различни проблеми, каквито са зовът за завръщане у някои примати и легендата за мините на цар Соломо. Според New Scientist, изследванията й са доста първични и дори (както твърди проф. Чечик) диаболични. Смел и трансгресивен излседовател, тя често е наричана "последният екшън герой" на инстинктологията. Външният й вид, както и този на Джъд Лоу, а и на всеки друг човек на науката, е невзрачен.

I wish I had a river...


Тема Re: Коя е тая Шарън Стоун?нови [re: armydreamer]  
Автор alley (invincible)
Публикувано14.04.05 17:09



Ej q stiga ste se karali za Jude law , toj si e samo moj:))Ako na nqkoj mu se gledat negovi , na Michael snimki i dr. da gledat tuka:

Jude law e aktior.Za Sharren 6te widq kakwo da napravq.


Look at something beautiful...

Тема Re: Коя е тая Шарън Стоун?нови [re: alley]  
Автор alley (invincible)
Публикувано14.04.05 17:31



E tav e Sharren Stone ( ili tam kakto se pi6e)






Look at something beautiful...

Тема Re: Коя е тая Шарън Стоун?нови [re: armydreamer]  
Автор locky_32 ()
Публикувано14.04.05 19:29



От все сърце благодаря за енциклопедичните описания на тези две съвършено непознати за мен особи.
Ако довечера, като изляза на пейката да поплетем с бабите от махалата на една кука, ме зашеметят с ново, също толкова непознато име...вече знам кого да питам!



Тема Re: Коя е тая Шарън Стоун?нови [re: armydreamer]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано14.04.05 20:21



army!!!!!!!!!!



Тема Re: Коя е тая Шарън Стоун?нови [re: locky_32]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано14.04.05 21:38



хахах кво плетете с бабите на една кука?:) хахаха - ето къде 6те бъде6 вместо да гледа6 стар академията:)



Тема Re: Коя е тая Шарън Стоун?нови [re: alley]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано14.04.05 21:40



alley, така, както си го пуснала този линк ме завде при моите снимки в yahoo. А там Лоу няма!:) А искам да видя о6те снимки, да изплакна зажаднялото си женско око:)



Тема Re: Коя е тая Шарън Стоун?нови [re: damita]  
Автор locky_32 ()
Публикувано14.04.05 21:50



Не е зле да ми се отсърдиш, защото ти се извиних, без дори да съм те обидил!
А ако ме познаваше по-добре щеше да знаеш какво съм ангелче и как обичам всичко живо, нищо че понякога ако си прехапя езика ще се отровя!



Тема Re: Коя е тая Шарън Стоун?нови [re: locky_32]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано14.04.05 22:27



А ти ако ме познаваше, щеше да знаеш каква кривотя съм аз. Има да се правя на сърдита още дълго време... Само nick знае как да прекъсва това мое състояние, но той в момента е прекалено зает, за да се навърта тук и да ти даде съвет. Трябва да си изобретателен...



Тема Само за damita (другите "Къш!")нови [re: damita]  
Автор locky_32 ()
Публикувано14.04.05 22:49



www.opticslink.net/intro.swf
Отвори си този саит, да се разведриш малко, умрях от смях с него...един нов приятел ми го прати...ако и това не помогне, не знам какво ще правя

Редактирано от locky_32 на 14.04.05 22:51.



Тема Re: Само за damita (другите "Къш!")нови [re: locky_32]  
Автор alley (invincible)
Публикувано15.04.05 22:09



OФ не ми се занимава да пращам покани ,така че на който му се гледат снимки да отиде в yahoo - то на photos , да влезе с потребителско име alley8805284536 и парола michael и да гледа. Давам ви го щото сте мои хора ама само ще помоля само да гледате и да не барникате по настойки и тем подобни ама вие сте добрички знам че няма да го направите:)Enjoy


Look at something beautiful...

Тема Re: Само за damita (другите "Къш!")нови [re: alley]  
АвторГeoprиBacилeв (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 22:00



Alley, щом даваш така да ти разгледаме албума аз веднага се възползвах. Мисля, че Джъд Лоу прилича малко на Орлин от "Каффе". Снимките на Майкъл Джаксън са ти много готини. Евала.



Тема Локи, Локи...нови [re: ГeoprиBacилeв]  
Автор nik ()
Публикувано17.04.05 16:11



Локи, защо си мислиш, че Майкъл също не е продукт в една или друга степен? Всеки, който има договор със звукозаписна компания, е "стока". Не знам с какво се занимаваш, но е твърде възможно също да си "стока" . Както беше казал Джордж Майкъл, "слушай без предубеждения".
Повечето от тези хора наистина имат талант. Просто могат да пеят, при това по-добре от много величия - български и световни. Това дали ще гледаш кой как пее или кой кого спи е въпрос на личен избор.
Алфредо не е бразилец, а кубинец.
Джъд Лоу е прекрасен, чудесен и застаряващ любим актьор.


Behold! I'M COMING SOON!

Редактирано от nik на 17.04.05 16:12.



Тема Re: Локи, Локи...нови [re: nik]  
Автор locky_32 (саркастичен)
Публикувано18.04.05 18:25



ей, приятел!
Аз знам, че Майкъл е стока и Мадона и всички изобщо...не ми ги обяснявай на мен тия неща...аз затова си затварям очите и си представям, че са истински...
Все пак, не е възможно да чуем каквато и да било музика, ако този, който я прави, няма договор, нали... А аз обичам музиката и не мага без нея...
А тия наште...талант...пеят...е и...???
Нека пеят...Бритни Спиърс, или както и викам аз "Бръкни С пръст" не може да пее...но пък каква стока е само!!!
Тия нашите оплавени котета, са и много грозноватки май...как са ми се сторили хубави...не знам!
Пиши пак...ще ти бъде отговорено
П.П. А аз не съм стока, защото ако бях, сега щях да се подмятам по телевизията, вместо да пиша простотии



Тема Re: Локи, Локи...нови [re: locky_32]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано18.04.05 19:46



Locky, вече спирам да правя опити да те разбера. Не знам дали и ти сам се разбираш...



Тема Re: Локи, Локи...нови [re: damita]  
Автор locky_32 (саркастичен)
Публикувано18.04.05 20:33



Ми не.....
Един човек казваше за мен: " Ето го Росен и неговата шизофрения!"



Тема Re: Локи, Локи...нови [re: locky_32]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано19.04.05 10:57



Добре дошъл на Планетата на неразбраните!

Росене, ти да не си зодия РАК?

I still remain the same, I'm un-break-able


Тема Re: Локи, Локи...нови [re: Unbreakable]  
Автор locky_32 (саркастичен)
Публикувано19.04.05 12:27



Лъв съм, но онова нещо, дето не знам как се пише...сещаш се де...ми е Рак.
А то, както казват било по-силно от основната зодия след 25 годишна възраст...
Така че май позна.
А ти Рак ли си?



Тема Re: Локи, Локи...нови [re: locky_32]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано19.04.05 13:20



Хахаха, асцендент се пише.



Тема Re: Локи, Локи...нови [re: locky_32]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано19.04.05 14:05



От 21-та година насам, по-важен за теб е асцендентът, чак до 42-та!

Да, аз съм РАК!

I still remain the same, I'm un-break-able


Тема Re: Локи, Локи...нови [re: Unbreakable]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 14:32



Аз съм Близнаци. А 'онуй' как да си го разбера?



Тема Re: Локи, Локи...нови [re: X]  
Автор alley (invincible)
Публикувано21.04.05 17:07



da kazete i az ne znam i sam bliznaci!

p.p.Jude law zastarqva6t? Stiga be hora na 32 e


Look at something beautiful...

Тема Re: Локи, Локи...нови [re: alley]  
Автор nik ()
Публикувано23.04.05 17:26



А Джъд Лоу каква зодия е?


Behold! I'M COMING SOON!


Тема Аксиниянови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано27.04.05 00:06



На някой друг, който гледа шоуто и знае за какво става дума, да му стана мъчно снощи? Аксиния, едно изключително красиво момиче, интересно и интелигентно и наистина талантливо, трябваше да си тръгне първо с вот едва 15 %... Очаквах, че безмозъчните пубертетки ще изстрелват смс-и безспир в подкрепа на захаросания Ивайло, но чак пък такова чудо.... :( Но тя поне успя да загатне на какво е способна с чудесното изпълнение на It's All Coming Back To Me и се надявам навън да постигне онова, което не й позволиха да направи вътре!



Тема Re: Аксиниянови [re: damita]  
Автор alley (invincible)
Публикувано27.04.05 19:15



На мен ми стана много мъчно за Аксиния.Тя е страшно мило дете , а пък и пее доста хубаво , но май грешката й беше , че не се открои толкова като личност. Иначе Ивайло на мен ми харесва и не може да му се отрече , че пее хубаво. Мисля си обаче , че можеха да направят някои малко по - смислени номинации като Александра например , която пя толкова фалшиво парвия концерт , че направо ми стана лошо!
Джъд Лоу май е козирог , щото е роден на 29 декември.


Look at something beautiful...

Тема Re: Аксиниянови [re: alley]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано27.04.05 19:39



Мдааа... не успя да се впише някак Аксиния. Може би защото се чувстваше малко по-различна, а и както сама призна, по принцип й е трудно да изразява емоциите си. Лошото беше, че изтеглиха номинациите с една седмица. Хората наистина нямаха време да я опознаят за толкова малко време. Но и за мен е голяма питанка защо изобщо я номинираха на фона на Людмила, Александра и Деан, който въпреки че харесвам много, трябва да призная, че се справи доста зле на първия концерт. Нищо де, аз очаквам изненади от Аксиния...



Тема Джъд Лоунови [re: damita]  
АвторГeoprиBacилeв (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 21:47



Е щом е роден на 29 Декември значи е Козирог Джъд Лоу :)



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано30.04.05 21:32



Снощи пак имаше наш момент. В началото на деня Александра беше станала преди останалите и подгряваше на Jam. :)
Между другото, ако има възможност някой да изпълнява Майкъл, кого бихте искали да чуете? Аз мисля, че на Диан би му отивало най-много, въпреки че иначе ми е много неприятен. Просто е добър танцьор и ще може да съчетае пеенето с танц.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано03.05.05 21:02



И днес засякох майкълски момент!
Бяха се събрали в басейна и доста ясно се чуваше "The Way You Make Me Feel". Даже май Диян се пльосна със засилка и звучно АУ!

Дамита, напълно съм съгласна с мнението ти за Диан.
Тайничко се надявам да дадат честта на Гошето(не знам как танцувва).
Той ми е голям любимец- харесвам го, особено в профил: прилича на Дейвид Духовни. Но в ан фас има нещо от Джъстин, което не може да ме зарадва по никой начин

Дали има възможност да пеят Майкъл двама различни два(или повече:р) пъти?
Може The Way You Make Me Feel да я правят тази седмица.
Не ги следя достатъчно редовно...

...Injustice BURNS my heart inside...


Тема Бе тия хора за оператор чували ли са???нови [re: Unbreakable]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано03.05.05 21:50



Искам да споделя крайното си възмущение от операторите на академията.
Вярно, че сигурно хората бачкат по 48 часа в денонощието... Ама то тяхното е гаф след гаф!!!

Аз съм гледала общо 5 часа от предаването, през 4 от които учих по химия, но не можах да не забележа: тренираха звездичките на една песен, доста гъзарска, от която запомних : I'm Just a baby and this business I love!...
Репетицията беше страхотна- танцът много ми хареса - беше весел и уж-тежкарски. Както и пространствен. Което го знаехме само аз и петимата други, които са хванали репетицията лайв по кабеларката! На концерта успяха да изрежат всичко чаровно от изпълнението.

Деян завърши изпълнението си с артистично падане , а ние видяхме просто как си лежи човека. Не знам чия е била вината, но не видяхме и около 50% от I'll always love you. (Нямаше сигнал.)

Непрекъснато се виждат разни подмишници или колене самотни на екрана...
От 10 човека на сцената камерата снима най-много един и то така че да не се разбира кой е.
Колкото и да ми е несампатичен Марин, видях го точно два пъти в представителния им клип, а Диян го има в поне 1995 отрязъка...(слушам Earth Song;))

Мисля, че дори аз щях да се справя по-добре на мястото на операторите на Star Academy

...Injustice BURNS my heart inside...


Тема Re: Само за damita (другите "Къш!")нови [re: alley]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано03.05.05 22:23



ooooooooooooo мерси аз 4ак сега намерих време да отворя - ей сега 6те го видим тоя Лоу-аз няма да пипам по настройките

Самия Дарън Хейс не ме кефи на вън6ност особено - малко "селски манталитет" има.....ако ме разбирате - няма ни6то фино. За това пък музиката е велика и албум4ето и insantiable...

Редактирано от Absolutna на 03.05.05 22:34.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано04.05.05 00:12



JaXonFireGirl, ти си първият човек, който чувам, че споменава Жоро за свой любимец. Хората обикновено го наричат "гнусно педалче" и го отминават. На мен ми харесва как пее и смятам, че е едно доста интелигентно момче. Любим цитат от снощния концерт: "От всички седем тукприсъстващи (момичета), ще ми липсват осем."



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано04.05.05 22:29



Да, Жоро е голям сладур. Не е никак самоуверен, но това показва колко много значи за него цялата тая `академична` история.
А такива с определения като `гнусно педалче` могат да си ги вземат обратно и да си ги вградят в една специална част от разстоянието между гъбра и краката
Не мога да разбера такива коментари от злоба ли се правят, от комплекси ли...

"От всички седем тукприсъстващи (момичета), ще ми липсват осем."- доста пичовско от негова страна да спомене и Аксиния, която вече не е в играта. Това е израз на некомерсиалност. Донякъде де:)

Другите ми любимци са Деян и Виктория. В последно време нещо и Мирела...(да де любимата на Даниел)

...Injustice BURNS my heart inside...


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано04.05.05 22:40



С теб говорим на един същ език. Деян и Виктория са и мои любимци. Включвам в сметките и Вяра, която след напускането на Аксиния ми остана фаворитката, но тъй като сега, при тези номинации, я обрекоха, май ще си останат Деян и Виктория. А Мариела ми е симпатична най-малкото защото е варненка!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано04.05.05 23:08



Миии... Ще викаме за тях!!!
Отдавна не м се беше случвало събитие на българската поп-сцена да ме накара да се кефя така както това! Обичам да им гледам репетициите- весели хора са и купонът е на ниво... Само пак да кажа, че операторите са нещастни



...Injustice BURNS my heart inside...


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано04.05.05 23:58



То викането няма да им помогне много, но ако се развълнувам много, може и смс да пратя...



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано06.05.05 22:05



Ееей, днес беше най-готиният фенски момент! Видяхте ли ги как избухнаха на Майкъл? :)) Слушаха/гледаха някакво двд вероятно и започна Heal The World. В този момент Ивайло, леко подпийнал, говореше нещо на Клавдия и когато чу началото на мелодията скочи и започна да пее. Другите също се включиха. Супер сладко!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор nik ()
Публикувано06.05.05 22:12



Георги пее доста яко, между другото.


Behold! I'M COMING SOON!


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: nik]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано06.05.05 22:40



Чуваме, чуваме...



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано06.05.05 23:20





...Injustice BURNS my heart inside...


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор armydreamer (with teeth)
Публикувано08.05.05 12:05



А пък по MCM дават клип на техните стар-академичета (или подобно на това шоу) - песента е Blame in on the Boogie .

dreamed a little dream
made my own pretty hate machine


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: armydreamer]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано08.05.05 12:54



Това го хванах случайно снощи. Добре е направено ми се струва. Май звучат по-добре от нашите...



Тема Вяранови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано08.05.05 23:49



Един от най-талантливите участници в Академията е на път да си тръгне, защото без право на спасение се изправя срещу героите от сапунен сериал - Ивайло и Клавдия. Струва ми се, че малко от хората, които влизат тук следят шоуто, но тези, които му се радват, би трябвало да виждат потенциала на Вяра. Ако сте склонни да гласувате изобщо, подкрепете нея и нека задружно изгоним джуджето, един човек с талант, колкото и ръст...



Тема Re: Вяранови [re: damita]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 12:50



Ужас! Вяра ми е абсолютен фаворит! Дано изгонят чаплата Клавдия, нищо че е симпатяга! Да ходи да си танцува там при Глория. Този Ивайло и той много ме дразни, а и изобщо не ме кефи как пее. Дрисльовци!



Тема Re: Вяранови [re: X]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано09.05.05 17:24



Веднъж да ни съвпадат мненията, Х...



Тема Re: Вяранови [re: damita]  
Автор alley (invincible)
Публикувано09.05.05 20:06



И мен Клавдия не ми харесва , сладка е , но пеенето малко като че ли й куца. Иначе мисля , че Вяра и Ивайло пеят хубаво и двамата ми харесват като гласови данни , ама така като гледам Вяра днеска ще си ходи. Жалко но има и други , за които да викаме.


Look at something beautiful...

Тема Re: Вяранови [re: damita]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано09.05.05 20:06



Лейдис енд джентълмент,
дойде момента и аз влизам в играта.
Сапунките ме дразнят, а Вяра псува повече от професионално, така че и аз ще глассувам за Клавдюшка(е не ме кефи тва момиче)!
А накрая на юни ше карам лъскав джип

...Injustice BURNS my heart inside...


Тема Re: Вяранови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано09.05.05 20:35



JaXonFireGirl, give me five и ми обещай, че ще ме возиш на атомобила!



Тема Re: Вяранови [re: damita]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано09.05.05 20:47



Разбира се!!!

Някой да дава шофьорска книжка на заем?
... Нямам претенции за името

...Injustice BURNS my heart inside...


Тема Победаааааа!нови [re: JaXonFireGirl]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано09.05.05 23:09




Талантът и искреността на Вяра справедливо и донесоха победата.
Много съм щастлива от този развой на нещата!

Жоро не ме очарова с пеене тази вечер, но забелязах, че доста майкълски чупки вкарва. Диян танцува страхотно, но е много стриптизьорско-брейкарски един такъв... Дано да направят Жоро на Майкъл...
Поне видяхме че червени ризки му ходят

...Injustice BURNS my heart inside...


Тема Re: Победаааааа!нови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано09.05.05 23:38



Оле, оле, оле, олееееееее! И аз вкарах две обаждания, така че не се гласи отсега за поршето, може и аз да те возя!
Ама супер много се изкефих!!! И изпълнението на Вяра беше много добро, въпреки чалгарийския му характер. Другото, което ме изуми: Виктория пак уби рибата! Няма такъв глас просто! Много е добра!!



Тема Re: Победаааааа!нови [re: damita]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 23:51



Вижте сега кво ще ви каже батко ви...Тъй като и аз не се сдържах и гласувах Ревлата да си тръгне, е редно аз да спечеля поршето. И без това миналата седмица почнах курсовете, така че...



Тема Re: Победаааааа!нови [re: X]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано10.05.05 00:59



Ние с книжките сме с предимство.



Тема Re: Победаааааа!нови [re: damita]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 13:01



Такааааааа лииииии?



Тема Re: Победаааааа!нови [re: X]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано10.05.05 13:32



Ами да, ти май не ги знаеш неписаните права на шофьорът... Вие, каращите курсове, сте от по-долна каста... хахахаха



Тема Re: Победаааааа!нови [re: damita]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано10.05.05 21:27



Шса збийм за поршето, усеща се

Абе важното е да се спечели от фен- пък ше се возим сички на концерт в Германия

No more Mascarade- you're one lonely star...


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано13.05.05 19:55



Вчера са репетирали на Dangerous. Дано го видим днес.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано13.05.05 22:52



Сноще Деян танцуваше на Dangerous и си имаше готова хореография... Не особено кефеща според мен. И понеже не пееше, струва ми се, че ще направят танц на песента всичките и с него ще открият следващия концерт...

No more Mascarade- you're one lonely star...


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано14.05.05 00:16



И аз имам изветни подозрения за това. Ха дано!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор nik ()
Публикувано15.05.05 11:06



Според мен хореографията доста наподобява тази на Майкъл. Мисля, че концертът ще бъде открит именно с Dangerous.


Behold! I'M COMING SOON!


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: nik]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано15.05.05 11:24



От това, което видях снощи, хореографията си е тази на Майкъл. Има само няколко улеснени момента, защото оригиналният танц, все пак, е доста труден. Понеделник ще гледам да не изтърва началото. :)



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: nik]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано15.05.05 19:25



Ами начи Деян не може да танцува

Do you mean what you say when there's noone around...


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: JaXonFireGirl]  
АвторGeorgiVasilev (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 22:02



I spored men horeografiqta e sa6tata, no malko ulesnena.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано16.05.05 21:52



Аааауууууууу, много фенска вечер до момента! Откриха с Dangerous както се и очакваше. Бяха с бели ръкавички, много сладко. :) А преди малко пуснаха запис как Алфредо имитира момчетата с типичните им движения на сцената. Мария Илиева го поздрави и го попита: "А Майкъл Джаксън?" Той каза, че това било трудно, но ще покаже малко. Публиката избухна и в такт от пляскане Алфредо показа няколко майкълски движения. Не коментирам как се справи, но беше супер готин момент!!!!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано17.05.05 18:04



Аз както винаги изпуснах всичко. Превключих на Нова точно когато изпълнението свърши. Но се радвам, че е бил готин момент. ;)



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: RockTheBoat]  
АвторGeorgiVasilev (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 22:48



Be6e gotina ve4er :) osobeno na4aloto s "Dangerous" :) Ina4e dosega nikoi ne e pql pesen na Michael Jackson na konzertite, nali?



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: GeorgiVasilev]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано18.05.05 02:15



Не, за съжаление. Ще ми е интересно да видя как ще се справи този, на който се падне честта.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (без значение)
Публикувано18.05.05 12:40



Никак няма да се справи, защото тия до един са отчайващо бездарни...но това отказвам да го коментирам вече...всички отдавна го разбраха,тъй като не всички в родината ни са глухи, за щастие.
Иначе в тази страна има само един човек, дето може да пее като Майкъл и той се нарича Росен Георгиев...с тая тема ще го вбесите...ще вземе да спре цигарите...ще потренира малко и ще ви прати по един диск, че да млъкнете най-после
Сега да не вземе се обиди някой



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: LOCKY_]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано18.05.05 22:05



LOCKY, не го приемай като заяждане, обаче нека и тоя твоя човек да си поти задника нон-стоп няколко месеца, да пробие сред 3200 човека и ще го видим тогава. И аз мога за бъда оперна певица... Теоретично-защо не.
Теоретично.
А тези хора в момента си градят име. Кой както може. Искат да са известни и всъщност СА.

Аз мисля, че някои са МНОГО талантливи- Виктория и Вяра със сигурност , Ивайло(колкото и да ми е глупав), Марин, Деян(с китарата),... Диян като му падне малко самочувствието ще стане и той... Сега дори не се сещам за всичките. Даниел пя суперско!... а Гошо просто си ми е готин.

Имам малък житейски опит, ама на някои места е брутално горчив и от негово име мога да кажа:
Всеки може да разправя : Пък аз мога, пък ти да знаеш само еди кой си еди кво си...
Покажи ми го и веднага се съгласявам.
Ако е толкова талантлив Росен Георгиев, жалко че не е показал таланта си на хората. Поне аз за севте го чувам.

Do you mean what you say when there's noone around...


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: RockTheBoat]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано18.05.05 22:08



You Are Not Alone, Rock... и аз изтървах началото
А колко се гласях да гледам. Дали няма пък да го повторят

Do you mean what you say when there's noone around...


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано18.05.05 23:00



Е, браво бе, нали знаехте, че ще откриват с Dangerous??....



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор LOCKY_ (без значение)
Публикувано19.05.05 00:29



Не се безпокой, няма да го приема за заяждане
Ето ти и-мейла ми: locky _32@abv.bg ...дай един адрес и ще ти бъде изпратен диск, за да чуеш Росен Георгиев, щом не си...той между другото ми е добър приятел и е горе-долу свястен, само дето понякога не мога да го позная...много си мени настроенията и ще го скастря за това.
...а дали може да пее?...ами доскоро можеше, но никога не е искал да става ИЗВЕСТЕН и затова не Е, отдаааавна си избра друга професия и се чувства добре с нея, прави музика единствено заради личната си потребност от това...но след като въпроса е поставен така, ще го накарам да пропее пак...нищо, че поодъртя, бедния...все пак, който го може, си го може...тук става въпрос за ген и усет...не за потене на задника няколко месеца или пробив сред 3200 човека. Интересно Бритни Спиърс сред колко ли човека е пробила, та е такъв вокален виртуоз. Все пак тя е ПЕВИЦА на ПРАКТИКА, не само ТЕОРИТИЧНО, нали?...дали усещаш какво точно се опитвам да кажа и дали схващаш разликата между пеето и шоуто не знам, но се надявам да е така.
...ох, само не знам как ще го накарам Росенчо да спре тия цигари...но ако трябва и ще го набия.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: LOCKY_]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано19.05.05 11:40



LOCKY, наистина не искам да се заяждам.
А ще започна.
Не виждам смисъл.
Прав си че между музика и шоу има огромна разлика, но щом на любимата нация й се харесват ***** като Мишо Шамара, Кали, Лили, Пепи, Диди, Фифи и т.н., чиито талант е всъщност на скъпоплатени проститутки за мутри, ами кажи какво да правят хората, които искат да пеят примерно поп или рок и да бъдат чути?
Ако говорим за талант, не го знам какъв е този твоя човек, но мислиш ли че си чул всички? Така както аз не съм чула Росен, ти не си чул някои други хора с готин глас(например МЕЕЕЕН).

Do you mean what you say when there's noone around...


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор LOCKY_ (без значение)
Публикувано19.05.05 12:01



Ами хайде де...както вече казах точно тук...ако някое от децата в Стар Академи пропее сносно, аз ще съм първият, който ще забележи това...е какво, кажи ми да наравя, като не ги бива изобщо...хич не се съмнявам, че ти пееш по-добре от тях и ще се радвам да чуя нещо от теб...
А с мен не се заяждай, защото няма смисъл наистина...не си струва да избълваме тука куп глупости. С това няма да направим дечицата от Нова по-талантливи...
...между другото слушам, че яко практикуват секс вече...е, най-после!Ще се напълни касата на НТв май...Ми така де...не бива да забравят защо всъщност са там...
...та, нещо за проститутки ли споменаваше?



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано19.05.05 12:09



Мисля, че в понеделник, за моя голяма радост, ще се лишим от присъствието на ултрадразнещия, свръхегоцентричен манго Диан! Дано усещането не ме лъже, но като гледам какви змии и гущери се бълват по негов адрес из разни форуми, то смятам, че е обречен! Направо ме полазват тръпки от удоволствие като си помисля, че ще му видя спечената физиономия наживо! муахахахахаха Такива като него могат да правят впечатление само в маалата при сиганетата.
Чак се плаша каква неприязън пробужда у мен това същество...



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор armydreamer (with teeth)
Публикувано19.05.05 14:23



Дано го изгонят. За негово добро ще е, защото момчето има нужда от лечение. Или як пердах .

arms remember when eyes forget


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: armydreamer]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано19.05.05 18:01



ееееееее кажете ми какво е направил де......:( така като ви 4ета и ми става супер интересно! за6то го мразите?



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Absolutna]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 18:51



Damita, spodelqm napalno 4uvstvata ti, daje izpozlvah podobni dumi na tvoite sreshtu nego. Toq selqndur ne se vijda kakav e smotan...



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Absolutna]  
Автор armydreamer (with teeth)
Публикувано19.05.05 18:52



Никой не го мрази. Просто е безкрайно лигав, лицемерен, самовлюбен, лишен от способност да съчувства истински, истеричен, нагъл, лесно самозабравящ се, не особено талантлив, крайно егоцентричен, повърхностно емоционален (макар че дълбоко вътре, сигурен съм, не му е лесно) и др. подобни . Трябва да се научи на смирение, скромност и дисциплина. И предполагам ще го прави това вън от академията.

arms remember when eyes forget


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: LOCKY_]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано19.05.05 20:40



Аз се абстрахирам от секс-скандалчетата.
Не ме вълнуват, пък и аз гледам само концертите и когато ги хвана към 11-12ч. вечер... Обаче си признавам, че за това се чувствам затапена


Но не мога и не мога да се съглася, че не са талантливи.

Е не пея добре, то беше образно казано.

Do you mean what you say when there's noone around...


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: armydreamer]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано20.05.05 12:52



Чудесни думи, army!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: armydreamer]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано20.05.05 13:27



ок:) зна4и няма конкретен повод. на мен ми стана токова интересно, за6тото изведнъж запо4нахте да го плюете, а допреди ни6то не казвахте за него.....:)



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Absolutna]  
Автор armydreamer (with teeth)
Публикувано20.05.05 13:52



Ами аз още в първия си постинг по темата съм го споменал. Ако позволите, ще се самоцитирам :

В отговор на:

Има едно момченце - Джъстин wanna be, което е патологичен случай с (предполагам) родители престъпници. Такива количества лигня и нарцисизъм няма и у най-крайните примери в учебниците. Дано не е фен...




arms remember when eyes forget

Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: armydreamer]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано20.05.05 19:49



Определил си го много точно още тогава!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: armydreamer]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано23.05.05 12:46



оооооо про6тавай, не съм те разбрала тогава за кого говори6 и не ми е останало в съзнанието:) добре!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Absolutna]  
АвторScary (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 18:28



Ето и съвсем пресна информация относно гласуването за Жокера и Марин
За изгонването на Жокера са гласували 36 процента, а за Елвис -64.
Дано шоуто довечера да промени това,а то е съвсем възможно!!!! за да може момчето от малцинствата в Сливен да си стегне багажа и ...в катуна.
А инфото е от първоизточник!!!!!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Scary]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано24.05.05 22:13



Този първоизточник е пообърнал информацията малко... Още в началото Жокера водеше с брутална преднина. Не знам как и защо я смъкна толкова много през седмицата, но важното е, че си отиде със замръзнала самодоволна физиономия.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:21



А сега е време да си тръгне онзи постоянно мляскащ, облещен и малоумен селяндур от Ямбол! Само да са бутнали Мариела...



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: X]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано25.05.05 13:57



Абсолютно поддържам мнението на Х!

Do you mean what you say when there's noone around...


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано25.05.05 20:08



Колко съм щастлива, че сме на едно мнение!... МА-РИ-Е-ЛА! МА-РИ-Е-ЛА! Тъй като Мариелка е единствената представителка от черноморието, да обединим крайбрежни сили и да изгоним ямболската царица!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 23:01



Ква царица, мари? То това чудо и парцалеса даже не е!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: X]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано25.05.05 23:14



Добре де...



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано03.06.05 20:51



Онзи ден, когато раздаваха песните за понеделник и връчиха All I Wanna Do на Шерил Кроу на Вики, музикалната педагожка попита: А знаете ли, че тя е била вокалистка на Майкъл Джаксън?" Естествено Шерил е най-известна с това... хехе

Подкрепа от БГ!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано27.06.05 23:24



Гледам Star Academy и се възмущавам силно!!! "Новата песен" на Наталия (втората изгонена) е всъщност Heartbreak Hotel с тъп български текст отгоре. С цялата си наглост дори са оставили вика на Майкъл... Що за безочие?!?!?!?!


НЕВИНЕН!

Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано27.06.05 23:57



И аз гледах предаването с гаджето, понеже не ми повярва, че е песен на Майкъл, аз казах: „Искаш ли да влезем в интернет, сигурен съм, че вече някой е реагирал.”

Беше много забавно!

А изпълнението лично мен не ме възмути, не че ме зарадва. Требваше просто да обяснят, че освен текста на Ваня Щереве са използвали музиката на Джаксънс. Имам чувството, че до края ще чуем нещо майкълско и от другите „таланти”!

- I still remain the same, I'm un-break-able

Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано28.06.05 00:02



Наталия не е имала никаква представа, че това е песен на Джаксънс, но там си имаме фен - редовен посетител, който я е информирал моментално. :)))) Разговорът е бил доста забавен. Когато Наталия казала, че не било възможно песента да е на Майкъл, нашият човек отговорил: "Да бе, на баба ми е песента!" :))) Така че девойчето вече е осведомено и поне знае какво пее.


НЕВИНЕН!

Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (art of madness)
Публикувано28.06.05 00:02



Е как така "нова песен"... нали тая Наталия била изгонена?
Ама тия и след като ги изгонят ли продължават да наруват, бе???
... Егати наглите същества...... Я да вземат да млъкнат, че не знам дали ме разбират... на Силва Зурлева още не й е минал боя от мен, задето ги навъди тия некъдърници по телевизията.



Тема Безобразие!!!!нови [re: Unbreakable]  
Автор MJ FANatic (FANatiziran FAN)
Публикувано28.06.05 01:08



Меко казано сам възмутена то това което видях тая вечер! Поне можеше да си направи устата и да каже на кого е музиката (и хич не ми се връзва версията че не знаела на кого е парчето, да бе..как ли пък не!!!)
За текст и изпълнение няма защо въобще да си губя времето да говоря-каквото и да кажа ще е слабо и недостатъчно...

Очаквайте утре наш човек да се възмути публично в ефира на На кафе с Гала...Тоест, ако го пуснат в ефир де...



Тема Re: Безобразие!!!!нови [re: MJ FANatic]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано28.06.05 09:29



Те са марионетки, нормално е да не знае. Има си програма и си я спазва без да задава въпроси. Простотия.

Ако отворят телефоните при Гала, лично аз ще се пробвам да се обадя.

Ей, Локи, гледал ли си „Снежанка и седемте джуджета” на Дисни, отсега на татък ще ти викам Сърдитко.

- I still remain the same, I'm un-break-able

Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор armydreamer (torified)
Публикувано28.06.05 10:10



Аз гледах само изпълнението и не успях да видя дали преди това някой е споменал нещо за музиката, но май никой не е сметнал за необходимо да го направи . Преди няколко дни попаднах на реклама на предаването, в която Наталия казваше на останалите таланти, че е композирала (може и 'написала' да е, но все тая) нова песен. С нея беше и китаристът Лечев, което ме накара да си помисля, че може би той й е помогнал. Това снощо обаче беше грубо и смотано, не толкова като идея (макар че и така си е гадно), а като изпълнение. Не се прави така. Нали уж само Ивана и компания взимаха чужди мелодии и ги представяха за свои?

Хубаво е, че има Майкъл, но още по-хубаво ще е да се каже, че това е музика, която той е композирал (и то през 76 или 77!!! Друг е въпросът, че звучи по-живо от 99% от творенията на модерната бг музика), а не тази информация да остане достъпна само за феновете му.

we all have earned a lightness
carry my joy on the left
carry my pain on the right


Тема Re: Безобразие!!!!нови [re: Unbreakable]  
Автор LOCKY_ (art of madness)
Публикувано28.06.05 11:10



Е, защо бре? На никой не съм сърдит...
А иначе се радвам, че най-сетне разбрахте колко са жалки протежетата на Силва Зурлева и компания.
... повярвайте ми, те действително не са знаели на кого е песента... Свещена простота!



Тема Re: Безобразие!!!!нови [re: LOCKY_]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано28.06.05 12:17



Това, че някой е пробутал на една от тях песен, която си има автор не прави всички жалки. Аз продължавам да се наслаждавам на изпълненията на повечето, но естествено се възмущавам, когато се случи подобно нещо. Така или иначе, в България явно много често се дейста по този начин. Съмнително е точно те да открият топлата вода, при положение че нямат почти никакъв контрол над това, което се случва.


НЕВИНЕН!

Тема Re: Безобразие!!!!нови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (art of madness)
Публикувано28.06.05 12:36



Абе смешници са... няма кво да ги коментирам. Самия факт, че приемат да пеят чалги, в компанията на оня разплут мангал Азис, е вече преко сили за вкуса ми.
Те са много по-зле даже от еднодневките в Англия, дето измрънкват по 2-3 елементарни песнички за 11 годишни, и се смушват на майната си след това. Те поне имат договор, а нашичките си нямат нищо.
То сега като се замисля и ми става жал наистина за тях... да ставаш за кашмер пред цяла България, само защото ти се пее... тъжно е, да...
Ох, повече няма да ги плювам... ами жал ми стана. Действително някои от тях имат и заложби, ама в тая проста и очалгавена страна нищо хубаво не ги чака

... та и Иван Лечев ли, казвате, бил замесен в тая гнуснярска история...? Жалко ако е така... обожавам ФСБ.



Тема Re: Безобразие!!!!нови [re: LOCKY_]  
АвторGeorgiVasilev (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 16:31



Kade q slu6ahte tazi nova pesen "Heartbreak Hotel", bulgarskiqt variant de. 6te ima li klip da q 4uem vsi4ki?



Тема Re: Безобразие!!!!нови [re: GeorgiVasilev]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано28.06.05 18:27



Аудио:



Видео:



НЕВИНЕН!

Тема Re: Безобразие!!!!нови [re: damita]  
АвторKremi (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 19:33



Dnes pisahme na "Gospodari na efira", ako iskate pi6ete i vie.:
www.gospodari.com

Ako dadat ne6to pi6ete tyk za6toto nie moje da ne yspeem da go gledame.



Тема Re: Безобразие!!!!нови [re: Kremi]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано28.06.05 19:59



Хехе, вярно, аз тъкмо се чудех кого да уведомим за това. Лошото е, че продуцентите на Господари на Ефира и Стар Академи са едни и същи... Не знам дали ще им позволят да говорят за това.


НЕВИНЕН!

Тема Re: Безобразие!!!!нови [re: damita]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано29.06.05 02:24



Не, няма да го излъчат, на бас?

- I still remain the same, I'm un-break-able

Редактирано от Unbreakable на 29.06.05 02:27.



Тема Вяра!нови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано29.06.05 19:06



Малко агитация от моя страна. Щях да си променям сигнатурата, но още не мога да се нарадвам на NOT guilty, че да сменям темата... :) Затова само тук...

Глас, емоция, вяра...


1735


НЕВИНЕН!

Тема Финалът!нови [re: Unbreakable]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано18.07.05 18:12



Дойде Финалният ден, а ние не коментираме...

Моята лична класация в момента е
1. МАРИН
2. ВЯРА
3. ВИКИ
4. ИВО

Ще се радвам ако спечели някой от Марин и Вяра- и двамата ги обичам много, но смятам, че Марин е с по-големи шансове и сега, и в Кан...
Вики за мен отбелязва спад на последните концерти.
А Иво... май си падам сред хейтърите му, така че ще кажа само, че хубаво момче, ама от 3500 човека нямаше ли някой под 26?

Както и да е. Не ми пука за Иво.

Ма-а-арин!
Маа-риин!

Michael Jackson IS NOT Guilty!!!


Тема Re: Финалът!нови [re: JaXonFireGirl]  
Авторvalia (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 18:18



az sam za Marin, nikoi drug



Тема Re: Финалът!нови [re: valia]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано18.07.05 18:27



давам линк с официалния форум на ``Звездната академия``:



Аз писах малко там, сега отивам да поуча, че от плажове, SAT ще се гледа през крив макарон

Michael Jackson IS NOT Guilty!!!

Тема Re: Финалът!нови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано18.07.05 19:12



Аз смятам да пратя два гласа днес. Един за фаворитът ми още от началото на академията и съответно за човекът, който смятам, че заслужава най-много да спечели - ВЯРА и един срещу Ивайло, който най-искрено не мога да понасям и гласът ще е за конкурента му - Марин. Знам, че Вяра няма шансове, но си бях обещала ако това момиче стигне до финал да й засвидетелствам признание. А Марин е симпатяга и нека силата е с него... така де, смс-ите...



Тема Re: Финалът!нови [re: damita]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано18.07.05 22:38



Не знам дали всички чуха изпълнението на "Камино" на Вяра, но за мен това беше ИЗПЪЛНЕНИЕТО!!! Душа, сърце, глас... Нито Марин, нито Ивайло, нито който и да е ме е впечатлявал така досега! Тя заслужаваше да спечели! Хубавото е, че тепърва я очаква музикална кариера. Аз определено ще я следя отблизо. За мен истинската победителка е ВЯРА!



Тема Re: Финалът!нови [re: damita]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 08:05



Точно така! На това момиче не му се опря нито една песен!!!!!! И за мен ВЯРА е победителят в Академията.



Тема МАРИНЕЦЪТ СПЕЧЕЛИ!!!нови [re: damita]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано19.07.05 17:59



Уважавам мненията на всички,
но аз съм безкрайно щастлива, че Марин спечели!!!

Много му се накефих на това дете(по-малък е от мен!)!
Такъв глас има, а е само на 17!!!

Стискам му палци за Кан!!!

Michael Jackson IS NOT Guilty!!!


Тема Re: МАРИНЕЦЪТ СПЕЧЕЛИ!!!нови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано19.07.05 18:12



Аз се радвам по-скоро на това, че Ивайло не спечели.



Тема Re: МАРИНЕЦЪТ СПЕЧЕЛИ!!!нови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (art of madness)
Публикувано19.07.05 22:13



А пък аз се радвам страшно на това, че всичко приключи. Сега всичките тия дечица да вземат да се гушнат и дружно да поемат към Митьо Пайнера и дебрите на крайморския кръчмарски живот.
А Марин да иде в Кан, та да видят и там, че е възможно все пак на 17 години да си с шкембе и заплешивяващ....
Ивайло може да беше пълна отврат, но поне като го маскираха приличаше на нещо.



Тема Re: МАРИНЕЦЪТ СПЕЧЕЛИ!!!нови [re: LOCKY_]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 09:06



Определено. На куче, глътнало бастун, и ритащо с крака от време на време, понеже е леко бясно...



Тема Re: МАРИНЕЦЪТ СПЕЧЕЛИ!!!нови [re: X]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано20.07.05 13:18



Да, и с пяна около устата или най-малкото - пръски слюнка...

Редактирано от damita на 20.07.05 14:58.



Тема Re: МАРИНЕЦЪТ СПЕЧЕЛИ!!!нови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (art of madness)
Публикувано20.07.05 14:49



Да и хууубав мноооого хубав!
Х, как можа........рани ме дълбоко в душата. Знаеш ли, че припадах като влюбена ученичка всеки път като видех Ивайло по телевизията... а ти да му викаш "куче"



Тема Re: МАРИНЕЦЪТ СПЕЧЕЛИ!!!нови [re: LOCKY_]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано21.07.05 15:09



Е какво като има шкембе момчето- така ще заплени Германия, Англия, Дания и ред други държави!..

Michael Jackson IS NOT Guilty!!!


Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано19.08.05 16:00



Ето какво ми се случи, докато празнувахме рождения ден на Мадона във варненски клуб:





Запознах се с Вяра и й казах, че съм най-голямата й фенка, че ме е разплакала с последното си изпълнение на Камино и че ще бъде чудесно ако запише Слива-миризлива. :))) Вяра беше страшно мила, широко усмихната и двойно по-чаровна наживо. Когато си тръгвахме си разменихме въздушни целувки. Мисля, че ме спечели завинаги!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (art of madness)
Публикувано19.08.05 16:32



Браво на теб!
Но дай повече подробности, де! Гледам, че и Марин е бил там... а Ивайло?
И най-сетне, защо не го постнеш и в клуба на Мадона... хората искаха снимки, забрави ли.
Всички сте много хубави... А Вяра вече се е осъвършенствала в позирането, виждам... Пожелавам й много фотосесии и записи... и ако е възможно на нещо, различно от Слива миризлива.




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано20.08.05 14:58



Много мразя певец, който държи в ръката си цигара!!!! Ух, то бива-бива да не уважаваш дарбите си, ама и да го демонстрираш публично… това вече е СВРЪХ нагло. Що не им каза за крадената песен от Майкъл, че току виж на някой от тях им дали да пеят P.Y.T., Baby Be Mine или Human Nature.

- I still remain the same, I'm un-break-able

Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано20.08.05 18:06



Ама какво ги интересува тях, че Наталия пеела крадена песен? Аз исках да изразя възхищението си (най-вече от Вяра), не да ги занимавам с глупости.
Освен това, правата на песента са платени. Друг е въпросът как са я оакали и това, че я водят за авторска.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано05.12.05 04:56



Тъй като имам възможност да общувам редовно с някои от талантите от Стар Академи, снощи имах твърде интересен разговор с Жоржиньо (една разкошна душичка, между другото. Ако е останало незабелязано в Академията, да го спомена сега...)
В заведението, където бяхме, пуснаха Майкъл докато си говорихме и той ми каза, че ако можел да пее, като него, щял да изпълнява само негови песни. Аз му казах, че сигурно не подозира, че именно Майкъл е човекът, от който се възхищавам най-много. Той каза, че и за него Майкъл е номер едно, но че никой не може да пее като него просто и затова не си е позволявал. Обещах да му предоставя списък от песни, с които евентуално би се справил. Жорж не е най-изключителният изпълнител, но ще си умра от кеф ако ми промърка някоя по-лесна песничка на Майкъл. :)
Та така... ето още едно фенче!




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано05.12.05 18:05



Еми браво, ама аз не го знам кой е. Има ли някъде снимки и инфо?



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Absolutna]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано05.12.05 22:11











Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано06.12.05 18:26



Дори и аз не мога да отрека, че Джорд е сладур, макар да е доста грозничък. Излъчването му обаче го прави доста интересен. Може да не го харесвам защото навремето и аз бях кльощав като него и въобще не харесвах тялото си… Нали знаете… Човекът в огледалото!!!

А иначе ще се радвам да пропее песни на Майкъл, точно това ми липсваше най-много в Стар Академи.

Дамита, кажи му обаче да внимава, щото ако пее фалшиво ще го…

- Now I'm just wondering, why you think...

Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано06.12.05 18:39



Хе-хе, той и без друго смята, че не би могъл да се справи, ако му кажа това, съвсем ще се откаже...
Unbreakable, ти си запознат с гласовите възможности на Жорж. Я помогни в подбора на песни на Майкъл, който да му предоставя. Дотук съм се сетила за You Are Not Alone само... :)




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано06.12.05 18:44



благодаря дамита, видях му инфото.браво на детето:) важно е да има шоу:)



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Absolutna]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано06.12.05 19:01



Absolutna, за теб винаги. Аз се радвам, че точно Жорж е фен, защото е най-голямата душичка. Приляга му някак...
Между другото, осведомих и него, че "авторската" песен на Наталия е Heartbreak Hotel на Джаксънс.




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано06.12.05 19:14



Дамита, не съм го чул как пее, но ако иска да пробва с нещо по-лесно на Майкъл, смятам че She's Out Of My Life, Gone To Soon или Little Susie са абсолютно незатормозяващи гласните връзки... но пък водещото там е чувството, което изпълнителят вкарва в песента. Честно казано, не бих искал да слушам тези песни, изпълнени от друг.
После гласът на Майкъл е много висок, а това се пада по рождение. Ще го посъветвам хич и да не опитва, ако не може да взима без затруднение и с пълно гърло поне горно "ми".... рискува да нанесе сериозни поражения върху гласа си, ако разчита единствено на голямото си желание, без то да е подплатено с нужните природни дадености. Добрия вокал не е цигулка, че да го научиш когато си поискаш, той е нещо, което или ти е дадено или не, това е положението...
Успех на момчето... и не разправяйте, че е грозен! Много си е симпатичен даже!



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано06.12.05 19:25



Джордж има много приятен глас, ама не е в диапазона на Майкъл. Ще звучи добре на фона на някой умерена песен. Първата, която ми идва наум е THE LOST CHILDREN, втората YOU ROCK MY WORLD (поне за нея може и инструментал да му дадеш). Само кой ще го учи да танцува!?! Там е много зле, милият!

Ама защо се изгубиха децата от Стар Академи. Единственото място, на което ги виждам от време на време е по страниците на Блясък. Не, че си го купувам, във фитнеса му хвърлям по едно око…

ПС: Как реагира той, като разбра за песента на Наталия?

- Now I'm just wondering, why you think...

Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: LOCKY_]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано06.12.05 19:42



Благодаря за компетентното мнение, Локи. Вроятно тези песни са лесни за изпълнение, аз не мога да преценя, но тук водещо значение има и още нещо. Трябва да са известни... нали ще ги пее на средностатистическа публика в музикален клуб. Хайде, аз ще му припявам и ще си умирам от кеф, ама другите?...
Аз възнамерявам да му връча един диск, пък той сам да си прецени възможностите. Голямо моче е.




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано06.12.05 19:51



Както писах на Локи, песните трябва да са известни все пак... И аз мисля, че You Rock My World ще му пасне. Значи до тук тя и You Are Not Alone. Чудя се за The Way You Make Me Feel...
Може би не обясних първоначално, че става дума за участия в софийски клуб - Funky's Musichall. Там е неангажиращо и доста фенско. Не е нужно да танцува като Майкъл. ;) Та именно там се подвизават децата в момента. Всеки месец имат по едно или две участия по двойки. Иначе се занимават със солови проекти. Аксиния, Наталия, Дани, Виктория и Жорж вече имат авторски песни. Аксиния и Дани дори си имат клипове. Дидо стана новият фронтмен на Д2, а от всички други очакваме включване. Аз най-вече от Вяра естествено! За нейната песен знам, че й е подарена от Нона Йотова и че ще е някакво танго с испански елементи или нещо такова. Още не се знае дали ще променят аранжимента на оригинала.
Ако те интересуват повече подробности, в сайта на Вяра има доста информация.

Жорж беше видимо изненадан от информацията за песента на Наталия. Каза, че сигурно и тя не знае и че няма вина за това, че не се обявява като кавър. Те, милите, явно хич не са в час... Вяра беше разбрала за първото си участие във Funky's от моя сайт...




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано06.12.05 21:07



Ама Гошко бил зодия рак, брей вече имаме три общи неща… Хи-хи, колко забавно!

Щом е рак, значи непременно е симпатяга.
Ей, Локи затъжих се за теб. Уф, моят хард се прецака и сега съм без компютър, тъй че още няколко дена няма да мога да бъда особено активен.

- Now I'm just wondering, why you think...

Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: Unbreakable]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано07.12.05 00:35



И аз се затъжих за всички ви. Дано ти се оправи харда скоро!
А Дамита направо я ревнувам от тия от "Стар Академи". Толкова е гадно да гледаш как никой не пише в клуба на Майкъл Джаксън. Изпитваш чувството че всичко е свършило, а когато досегашното ти съществувание е било свързано с Майкъл по някакъв начин, е още по-подтискащо...
Как позволих този човек да бележи живота ми и да ме кара волно или неволно да го измервам с неговата уникалност? Как позволих нещата, които му се случват или не му се случват, да са барометър за собственото ми самочувствие понякога? Хич не знам как стана... Съжалявам ли за това... Не мисля.
В клуба на Мадона пишат ли пишат... и аз ходя да пиша там понякога. Ами жената има нов, не лош албум... това е събитие все пак. А ние какво имаме? Нищо ново, за жалост. Но пък от друга страна всичките албуми на Мадона нямат и капчица от емоцията, магията и простичките, трогателни послания, които носи дори само една единствена песен на Майкъл Джаксън... която и да е тя.
Звуча малко тъжно, но то е защото понякога ни се налага да правим и равносметки....Тази е провокирана от факта, че деца от друго поколение, които доскоро нищо не са знаели за Майкъл, сега искат да го опознаят като творец. Неминуемо е щом са избрали да направят шоу-бизнеса своя професия. След като го опознаят ще го обикнат до края на живота си... няма друг начин. Така че фенчета винаги ще има. Ние просто бяхме първите.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: LOCKY_]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано07.12.05 01:21



Ако пишеше повече такива неща, не само че щеше да ме провокираш да отговарям по-често, но и да го правя с най-добро желание...
Имаш право да ме ревнуваш (това ме ласкае по някакъв начин), но само от Вяра. Другите деца от Стар Академи са само като фон около нея. Също както всичките ми любимци са просто различни цветни петна около Майкъл. Напоследък действително съм се отдала на страсти, свързани с нейната творческа особа. Пълни ми душичката това малко диваче! Ей така, без особени усилия, ме кара да се рея на нивото на тавана. Тази емоционалност, за която говориш присъства и при нея и именно заради това я чувствам толкова специална. Защото това е нещото, което обожавам у Майкъл... Защото изпълнението може и да не е перфектно, но извира отвътре и цялото същество пее...
Имам нужда да се отдавам така на някого, когато Майкъл не е наоколо. Знам, че ако поискам, той винаги ще е тук, но сега искам той да ме намери... Сигурна съм, че рано или късно това ще се случи.
А междувременно чуйте, вижте и преценете сами с какво ме пленява Вяра:






Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: __Bobby__]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано07.12.05 19:02



Да, да... тая песен не е за начинаещи. Как ще изкрещи онова "... ремембър... май беееееейбеееееее"?
Не питай старило, а питай патило коя песен е по-лесна и коя по-трудна. Няма някоя, дето да не съм я пробвал... You Rock My World също не е лесна хапка... Всъщност май от големите хитове, единствено You Are Not Alone не е кой знае какво вокално предизвикателство... Дамита добре го е упътила първоначално.... Да изпее нея, пък и хората я харесват много.

А какво, казвате, бил пял???.... Walkin' Away на Крейг Дейвид!!!! Не е възможно да е направил всички извивки и вибрации както трябва... ще ми се да чуя с ушите си. Дамита, има ли го това на онази страница в ДатаБГ, откъдето изтеглих вече Вяра.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: LOCKY_]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано07.12.05 21:41



Можеш да чуеш изпълнението му от Академията:



Но той от тогава се поошлайфа...

А Вяра няма ли да коментираш?




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано07.12.05 23:34



Верчето пее както трябва момичето... Всъщност не знам как, но това изпълнение го бях гледал някъде. Като си я пусна още 2-3 пъти ще й направя по-обстойна дисекция... макар че за какво ли да го правя, личи си, че тя просто гори в тази работа и ако не и мине котка път ще има своите успехи... Пък е и хубавица, пустата...
Пробваш ли да зарибиш и нея с Майкъл?



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: LOCKY_]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано07.12.05 23:50



Хе-хе, благодаря за коментара. Трябва й още работа, да поизчисти това-онова, но като цяло просто се надявам да попадне на точните хора, с точните песни и не може да няма успех! Аз ще помагам с каквото мога. Дамита-зарибителката я познавате, нали?
Що се отнася до Майкъл. Чакам я да ми падне в ръчичките на кафенце както обеща и няма да й се размине. (Онези, които разтълкуваха думите ми по неприличен начин, да се шляпнат да не ги шляпна аз! хе-хе )
Много е красива, напълно съм съгласна с теб. А на живо има и някакво страхотно чаровно излъчване...










Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано12.12.05 13:58



Жорж получи диск с оригиналната, инструменталната и акапелната версия на You Rock My World. Каза, че ако намери пари даже ще обработи инструментала с беквокали и ако е готов, на 30-ти ще ми пее Майкъл! Обещавам, че ще го чуете и вие!




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор RockTheBoat (nocturnal)
Публикувано12.12.05 14:12



Това звучи интересно. ;)

And I know you're shining down on me from Heaven...

Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано12.12.05 19:11



Уау, много се радвам! Жалко, че не успях да ти помогна с мр3-те аз, ама инструменталът, който имам е с много лошо качество!

- Now I'm just wondering, why you think...

Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор JaXonFireGirl (INVINCIBLE)
Публикувано12.12.05 19:58



Леле, Дамита, от къде такива връзки?
На мен Жоро ми беше любимецът
Със сигурност много ще му отива BOTDF, макар че ще звучи много различно от Майкъл.
Жоро е писан



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: __Bobby__]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано12.12.05 21:22



Bobby, щеш не щеш, там си! Те винаги са в комплект с Вяра. :) Имам малко време да я придумам да пее Мадона.




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: JaXonFireGirl]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано12.12.05 21:29



JaXonFireGirl, помня, че Жоржи ти беше любимец. И има защо! :) Харесва ли ти песничката му? Или не си я чула още?
А за връзките... всичко се завъртя около сайта на Вяра и от това, че в момента живея в София.




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано12.12.05 21:59



Айде тя пък ще пее Мадона!!!... Ама ти ги побърка тия деца, вземи се спри малко. На Вяра с Мадона задачата ще и бъде къде-къде по-лесна. Късно видях, че искаш инструментали. Имам перфектен на You Rock My World, ама и на него липсват бек-вокалите, затова пък на Billie Jean си дръпнах един разкошен... там Майкъл си пее всичко, с изключение на водещия вокал... просто приказка!... You Are Not Alone също имам, но гледам че си го ориентирала вече какво да пее.
... Успех на Жоро, и да знае, че критични слушатели няма да липсват, особено когато става въпрос за Майкъл.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: LOCKY_]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано12.12.05 22:10



Ами кат' имам връзки що да не ги ползвам? На мен вече Мариелка ми изпя Like A Prayer, а Акси - Like A Virgin. Нищо не може да се сравни с това Вяра да изпълни песен на Мадона обаче! В главата ми се върти една You'll See. Имаме си и перфектния инструментал.
А ти вземи да качиш този на Billie Jean, моля. Все може да послужи за нещо...




Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: damita]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано13.12.05 00:38



Мисля, че вече е в архива.



Тема Re: Майкъл в Star Academyнови [re: LOCKY_]  
Автор damita (вярофил)
Публикувано13.12.05 02:22



Жив да си!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.