Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 01.07.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Процесът продължаванови [re: damita]  
Автор RockTheBoat (A Miragem)
Публикувано26.04.05 17:47



Вчера беше малко объркан ден - Крис Картър, който трябваше да свидетелства, няма изобщо да се появи. Снедън не даде обяснение защо. Тази служителка от самолетната компания, на която съдията не разреши да свидетелства пък ще свидетелства днес, след като съдията й даде имунитет. Очаква се да каже как трябвало да купи еднопосочни билети за Бразилия за Арвизо.

Деби ще свидетелства (май в сряда), но показанията й ще са ограничени. Колко - не се знае.

А вчера свидетелства един от онези идиоти от 93-та. Каза, че видял Майкъл и Джордан да излизат от банята по хавлии и Майкъл го носел на конче. По време на разпита на защитата призна, че продавал истории на таблоиди, крал от Невърленд и подписал документ, в който казва, че не е видял нищо неприлично. Дори продължил да си работи в Невърленд и си водил и собствените деца там.

Също така вчера Браян Оксман беше уволнен от Месероу. Няма официална причина, но се говори, че ходил да търси информация на своя глава без да предупреди другите адвокати.



Тема Re: Процесът продължаванови [re: RockTheBoat]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано26.04.05 18:44



Rock, много ти благодаря отново. Имаш една боза от мен! Моят интернет се завърна вкъщи след дълго странстване и се надявам да наваксам. Поне няма да ми се налага да препрочитам всичко от вчерашния ден в съда...



Тема Re: Процесът продължаванови [re: damita]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано26.04.05 20:33



Благодаря ти Rock!
Само че аз нещо блокирах, Месероу е уволнил Браян Оксман?
Уволнил е адвокат на Майкъл?
Защо?

Иначе сега каквото и да се случи ще е след дъжд качулка! Квито и свидетели да се явят журито вече има изградено мнение, че цялата история е една лъжа! Още малко остана!

I still remain the same, I'm un-break-able


Тема Re: Процесът продължаванови [re: Unbreakable]  
Автор RockTheBoat (A Miragem)
Публикувано27.04.05 01:52



Да, Месероу уволни Браян Оксман без да дава официална причина. Аз така или иначе не го харесвах Оксман и се чудех защо го включи в екипа Майкъл изобщо - той нищо съществено не прави (даже Фрийдман пишеше в репортажите си, че Браян редовно дремел в съда). Единствената причина за да е там беше, че е приятел на семейството. Така че не се притеснявай - защитата не губи нищо. ;)

А днес е свидетелствала тази агентка от самолетната компания Синтия Монтгомъри, която е под федерално резследване заради тайните записи в самолета на Майкъл. Мелвил й даде имунитет вчера, което означава, че каквото каже няма да се използва срещу нея в друг процес. Та днес казала как единия от съ-конспираторите Марк Шафел, който, става ясно, й бил дългогодишен приятел, й поръчал да купи еднопосочни билети до Бразилия за всичките Арвизо и за него. Но понеже на американците не им се разрешавало да летят до там с еднопосочни билети, тя трябвало да поръча други. В крайна сметка билетите така и не били купени.

По време на разпита на защитата Месероу е подчерал дебело за заседателите, че жената я разследват от ФБР в момента, и ако не е бил имунитета даден й от съдията е нямало изобщо да свидетелства; Майкъл и предния му адвокат я съдят (заради записите в самолета), и тя съди Майкъл, че й дължал пари. Става ясно също, че Шафел най-вероятно е бил този, който е поръчал тези тайни записи на Майкъл и адвоката му в самолета. Месероу я попитал дали Шафел се опитал да ги продаде после. Също така признала, че никога не е говорила с Майкъл.

После свидетелствал Хамид не-знам-си-кой -- бившия видеограф на Майкъл, който е заснел прословутото видео с Арвизо. Казал, че Джанет в началото не искала да го прави и той я уговарял 20 минути. По време на разпита на защитата стана ясно, че 'уговарянето' включвало паричен заем, който Хамид й предложил. Казал, че тя не му искала пари, но той просто 'усетил', че имали нужда и й предложил заем. Тя разбира се не отказала. Чудно как Джанет никога не иска пари, а пък всички тичат да й дават. Естествено заема така и не бил върнат на Хамид.

Интересното е, че се очакваше Снедън да го пита за 'сценария' по който са били принудени да говорят Арвизо, но той така и не го попитал. Явно отговора е щял да бъде, че не е имало никакъв сценарий. Сигурна съм, че Месероу ще го попита обаче. Утре ще продължат, защото днес нямаха много време. Също така се очаква утре да свидетелства Деби.

Ох заболя ме ръката от писане.....

О да, пропуснах да спомена, че Хамид също съди Майкъл в момента - дължал му пари. Изглежда Снеди няма ни един свидетел, който да не съди или да не е съдил Майкъл за $$$$$$.



Редактирано от RockTheBoat на 27.04.05 02:02.

Редактирано от RockTheBoat на 27.04.05 02:05.



Тема Re: Процесът продължаванови [re: RockTheBoat]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано27.04.05 11:05



Rock... какво щяхме да правим без теб?!... Ако ти е минал ръкоболът до довечера, продължавай в същия дух!



Тема Re: Процесът продължаванови [re: damita]  
Автор R-2 (toster)
Публикувано27.04.05 11:14



Наистина,какво щяхме да правим без теб!И аз съм ти много благодарна,Rock,защото изобщо нямам време да чета статиите,не съм и съвсем на"ти"с английския!Единствено от тук черпя информация,влизам на бързо да прочета и това е,работата ме притиска!Разчитам на вас!

Редактирано от R-2 на 27.04.05 11:35.



Тема Re: Процесът продължаванови [re: R-2]  
Автор RockTheBoat (A Miragem)
Публикувано27.04.05 19:21



Няма проблем. То и аз нямам време да чета абсолютно всичко -само най-важното. Ето една готина снимка на Майк от вчера:







Тема Re: Процесът продължаванови [re: RockTheBoat]  
Автор Unbreakable (believe it)
Публикувано28.04.05 07:32



ОООООООООООООООООО, колко те обичам Рок!
От другата седмица и аз най-накрая ще имам малко свободно време и ще ти помагам в ревютата!

Все пак БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО!

I still remain the same, I'm un-break-able


Тема Re: Процесът продължаванови [re: Unbreakable]  
Автор RockTheBoat (A Miragem)
Публикувано28.04.05 18:46



Мерси. Вчера обаче нямах никакво време да вляза тук. Разбрах, че Деби и видеографа не са потвърдили това, което Снедън очакваше - че интервютата са били стриктно по сценарий. Не че има някаква изненада тук. Снедън тотално се издъни вчера. Деби е говорила много малко, само половин час и днес ще продължи.



Тема Re: Процесът продължаванови [re: RockTheBoat]  
Автор RockTheBoat (A Miragem)
Публикувано28.04.05 18:50



Между другото снощи в Лари Кинг са говорили за показанията и днес пак ще говорят. А утре пък Лиса Мари ще бъде в шоуто, незнайно по каква причина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.