Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 13.06.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Those days are gone...  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 22:26



Може да ви се стори твърде песимистично, но аз смятам че Майкъл наистина БЕшЕ. Наистина ли вярвате, че той ще се завърне с нещо разтърсващо? Последното му творение показа пълна липса на креативност. Чуйте бързите парчета...Това ли наричаме музика?...Остава ни да си слушаме старите албуми и да си спомняме...И моля, без грубости и нападки!



Тема Re: Those days are gone...нови [re: X]  
Автор marcelo (LA)
Публикувано23.02.05 22:33



далеч си от истината



Тема Re: Those days are gone...нови [re: marcelo]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 22:35



Може би съм по-близо от теб!



Тема Re: Those days are gone...нови [re: X]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано23.02.05 22:38



Надяваме се на нещо различно, но онези времена, разбира се, никога няма да се върнат. Аз наистина не очаквам Майкъл да издаде нещо толкова уникално, че да разтърси света. Просто се надявам да прави достатъчно добра музика, за да задоволява поне моите нужди като фен. :) Но и аз смятам, че нещо му убягва... Дано да грешим.



Тема Re: Those days are gone...нови [re: damita]  
Автор RockTheBoat (A Miragem)
Публикувано24.02.05 02:15



Спред мен положението е такова, че дори и Billie Jean да издаде утре, пак няма да се счете за уникално. Прекалено много багаж носи вече и хората няма да гледат на нищо, което прави както едно време.

Invincible не беше уникален, но можеше да постигне много повече отколкото постигна.



Тема Re: Those days are gone...нови [re: RockTheBoat]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано24.02.05 11:16



Така си е. Хората вече са предубедени и към музиката му....



Тема Re: Those days are not gone...нови [re: damita]  
АвторUnbreakable_sh (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 13:24



X, колкото и сладък да си, хич не мога да се съглася с теб.
Знам че не харесваш INVINCIBLE, говорили сме си по въпроса. “Пълна липса на криетивност”, обаче е повече от пресилено!

Не знам дали сте чели интервюто с редактора на Rolling Stone Джо Леви. Той разглежда въпроса дали е възможно Майкъл да се завърне в музикалния свят. Той твърди, че хората са по-склонни да прощават на мъже, които са били обвинявани в злоупотреба с жени, отколкото в злоупотреба с мъже.
Още повече, че Майкъл е черен и обвинителят му е 15 годишно ДЕТЕ!
Джо Леви твърди, че ако Джаксън реши да се завърне на музикалната сцена, това ще е най-трудното начинание в живота му.

Той казва, че въпреки чистото досие на Мадона, феновете й са по-склонни да дадат хиляди долари, за да я видят на живо, отколкото 18 долара, за да купят албума й. (Дамита е точния пример за това, говоря за концертите :Р )

Интервюто е много песимистично, но има и нещо много ценно: “INVINCIBLE” беше далеч по-добър албум, от оценките, които му дадоха критиците. Хората не подхождат честно към него. Албумът беше много по-добър от обикновен запис, а го третираха като най-лошия от всички посредствени албуми.”

Обсъждал съм го и друг път, но за мен провала през 2001 не се дължеше на лош материал, а на ужасна маркетингова стратегия. “INVINCIBLE” можеше да стане хит. На “Трилър” му е трябвало една година, за да почне да продава милиони копия на седмица.

От вокална гледна точка “INVINCIBLE” е най-добрия албум на Майкъл. Той пее все по-добре. Какво да кажем за We Have Enough, дори демото на Fall Again е фантастично. Слушам “INVINCIBLE” непрекъснато и едва миналата седмица проумях колко гениални са вокалите на Heartbreaker, няма наистина няма друга такава песен с толкова различни и уникални вокали.

Никой не може да обвинява Майкъл, че звучи прекалено R’n’B, защото именно той създаде
R’n’B жанра.

RockTheBoat е най-близко до моето мнение. Нещата щяха да бъдат съвсем различни ако Майкъл не притежаваше този прословут издателски каталог.

А иначе, Майкъл не е длъжен да прави нищо от тук нататък, той доказа всичко. Само че съм обеден, че Господ никога няма да спре да го благословява с вдъхновение за невероятна музика. Аз не съм толкова фанатичен, че да харесвам всичко само защото е на Майкъл, но съм тотално доволен от “INVINCIBLE” и съм обеден, че ако има следващ албум, той ще е по-добър! Нещо ме кара да мисля, че Майкъл има много повече от вече готов албум… прави толкова много записи от 2001 г. на сам!

Времето ще покаже какво се нарича истинско изкуство! Има ли някой индивид, който може да каже, че “Billie Jean”, “Don't Stop 'Til You Get Enough” или I Want You Back звучат морално остарели?

Малко ме притеснява манията на Майкъл по мелодичността. Вярно е че слушаме още Моцарт и Чайковски заради великите мелодии, а не заради битовете, ама това може да го отдалечи от по-бързите парчета. Дано това, което се случи в “INVINCIBLE” да не е тенденция. Вярно, че всички негови балади са уникални, но и бързите му песни са трепач. Искам да танцувам! Странно е, че дори албума на Usher е много мелодичен, а момчето танцува динамично и на по-бавните парчета! КАКВО СТАВА В МУЗИКАЛНИЯ СВЯТ?

Аз вярвам на думите ми “Най-доброто предстои!”, какво друго ми остава?



Тема Re: Those days are not gone...нови [re: Unbreakable_sh]  
АвторUnbreakable_sh (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 13:45



Моята най-добра приятелка е на специализация в Хага и ми писа, че Майкъл бил хит там. Непрекъснато го въртели по заведенията. Пускали поне по две песни във дискотекити на вечер и всички много се кефили, дори тя! Покрай мен и тя почна да го харесва, но сега ми писа, че оценила истинската музика едва в Холандия. Аз я питах какво има предвид под истинска музика, а тя ми отговори “Майкъл”. Каза че в Хага слуша почти толкова Майкъл, колкото когато ми е на гости. Съквартиранта й там е китаец и също бил фен. Казвал се Гавин, колко неприятно :)

Имам добри предчувствия, ситуацията е същата като в началото на 80-те. Нищо ново и заради това хората се връщат към ретро звученето, тогава се появил Майкъл и оправил нещата, дано и сега да не бъде някой друг!

Има как да стане, защото няма начин, да няма начин!



Тема Re: Those days are not gone...нови [re: Unbreakable_sh]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано24.02.05 16:28



Исках и аз да кажа, 4е ми направи впе4атление тук в Англия, 4е като отидем на дискотека наистина минимум 2 песни на ве4ер пускат. Дори седмицата, когато делото запо4на и по вестниците по-усилено оплюваха Майкъл, в събота ве4ер в най-посе6таваната дискотека в Портсмут 4ух don't stop till u get enough (originala) i billie jean . А те има три зали с разли4на музика и аз няма как да сум 4ула вси4ко-много вероятно е и други песни да са пуснали.
Няма ве4ер, в която да съм излязла и да не 4уя (най-4есто you rock my world ) не6то на Майкъл. Хората го приемат нормално и си танцуват. Но не съм сре6тнала нито един фен до сега. Англи4аните са си склонни да се кефят на клюки и гадости за хората и гледат на Майкъл като приятно забавление за бъзик. Но на музиката си се кефят 4истосърде4но.
В българия, ние сме по-крайни в мненията си и 6том веднъж е ре6ено, 4е Майкъл е демоде-край, ни6то, 4е всеки харесва поне 2 песни. Малко DJ-и в БГ си позволяват да го пуснат, но пък наслагват в миксове бийтове на Майкъл. Просто не пускат оригиналните пар4ета.



Тема Re: Those days are not gone...нови [re: Absolutna]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано24.02.05 21:26



Не съм сигурна, че това, че пускат Майкъл тук-таме из дискотеките е предпоставка за възраждане на кариерата му. Той трябва сам сериозно да се погрижи за това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.