Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 01.07.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Купих го!!!!  
Автор the fan (defender)
Публикувано22.11.04 19:31



Току 6то си купих ''The Ultimate Collection''.Мога да кажа само 4е ръцете ми по4ти не треперят:)))Сега бързам да се прибирам 4е ме 4акат незабравими моменти!До скоро



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: the fan]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано22.11.04 22:21



Аз си го поръчах от BestBuy на една приятелка-американка. Ще отнеме доста време докато го получа, но избрах да ми излезе по-евтино, отколкото да го имам по-бързо. Дано го получа изобщо... :)
the fan и всички, които вече го имат да споделят мисли и чувства! :)

Видях МАДОНА!!!



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: damita]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано22.11.04 22:37



Сетих се за DVD-то... Те нали са на някакви региони. Съвсем не съобразих, че Америка са в друг регион. Има ли някой, който е наясно как стоят нещата? Rock, ти също си го поръча от Америка, нали? Знаеш ли нещо повече?

Видях МАДОНА!!!



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: damita]  
Автор marcelo (LA)
Публикувано22.11.04 23:49



Кажи поне от каде го купи и за колко ако можеш :))))))

а относно ДВД-то мога да кажа 4е ние в Европа сме регион 2 а в америак са 1 и има голяма вероятност да не върви ДВД-то на тукашните плеари но мился че на PC ще върви



Тема Re: Купи го!!!!нови [re: marcelo]  
АвторSpeed Lemon (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 00:05



I az si go porychah ot www.kupicd.com. Veche stana sedmica. Do oshte dve moje i da go imam. I az ne sum mislil za dvd-to, ama smyatam da si vzema sistema za domashno kino s DivX (ne mu razbiram mnogo) i se nadyavam da trugne. Ako ne, ima i drugi nachini



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: damita]  
Автор RockTheBoat (A Miragem)
Публикувано23.11.04 00:42



Да, DVD-то ще е регион 1 и няма да може да върви тук. Чух, че имало някакви мулти-регионални плеъри, на които може би ще върви, но аз така или иначе нямам никакъв... все още. ;)



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: RockTheBoat]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 08:27



Аз имам система за домашно кино с DIVX. Не че това има нещо общо, но е регион 2. Мисля, че концертите не са кодирани, така че може би ще върви ДиВиДито при нас. Доколкото разбрах обаче, не са се постарали особено с концерта, няма Кармина Бурана и звука не е 5.1 !



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: X]  
Авторvbmj (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 09:06



az sashto sam si porachala box seta ot www.kupicd.com!!!!!



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: vbmj]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано23.11.04 11:24



Явно повечето сме с американски варианти. Е, то из още нямам плейър, като го купувам ще имам предвид, че ДВД-то ми е друг регион. Ще си ходя с него из магазините да си избирам.

Видях МАДОНА!!!



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: damita]  
Автор MJ FANatic (FANatiziran FAN)
Публикувано23.11.04 21:47



Чувала съм че някои от куче марките като Elite, Thomson и тн. въртят всичко без да им пука...Мои познати дадоха луди пари за някакво марково DVD и после си го биха в главата- даже DVDта на Александра не щеше да върти...Продадоха го, купиха си някакво за 200 лева и ела да видиш какво стана- не правеше разлика между пиратка и оригинал...
Аз също го поръчах от Щатите и не се замислих за регионите- ама то да дойде веднъж, пък ще му мислим...
Между другото наш подставен човек в Торонто измъкна от ръцете на канадските фенове единият от 2та бокс сета- предоставени от SONY Canada за фенското им събиране...Какво да се прави- БГ MJ школата си казва думата... Било е много готино- с огромна видео стена, страхотна уредба, колони като гардероби...Абе мания! И DVD според нея било доста по-различно- давали повече публика, монтажът бил различен... Само не разбрах- има ли нещо друго освен концерта? Нали се говореше за разни екстри..



Тема Без притеснение за региона!нови [re: the fan]  
АвторUnbreakable_sh (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 22:06



Спокойно всички DVD-та на Майкъл, които имам са купувани от САЩ и са FREE REGION или казано иначе регион 0. Последните THE ONE и NUMBER ONES също не бяха кодирани в региони, единствено DANGEROUS беше във всички региони без нашия и то защото в регион 2 DVD версиията на DANGEROUS не се разпространява от Epic. Това обаче не е голям проблем, защото един приятел ми го копира като премахна региона. DVD записвачките вече не са лукс, цената им е около 200 лв.

Кодирането с региони се прави по принцип единствено за защита на филмите, които притежават огромен брой субтитри, а цените са изключително различни във всяка страна по света. Музикалните DVD-та по правило трябва да са без региони, но изключения винаги им!

Аз съм почти обеден, че концертът в Букурещ ще е регион 0, но пък задължително ще бъде NTSC, а не PAL.

Мен лично много повече ме интересува дали звукът е 5 плюс 1 и дали форматът е 16:9?

Някой знае ли нещо по въпроса?

И аз си поръчах бокс сета от kupicd.com!



Тема Re: Без притеснение за региона!нови [re: Unbreakable_sh]  
Автор MJ FANatic (FANatiziran FAN)
Публикувано23.11.04 22:25



Благодарско за инфото!
Фенове от КОРа казват че звукът е обикновен, а не 5.1... Малък минус...
А за картината никой май не се е сетил да пита.



Тема Re: Без притеснение за региона!нови [re: MJ FANatic]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано23.11.04 22:42



Като цяло DVD-то звучи разочароващо. Като изключим факта, че най-накрая ще имаме официално издаден концерт, де. Звукът не е специален, няма екстри... егати...

Видях МАДОНА!!!



Тема Re: Без притеснение за региона!нови [re: damita]  
Автор mjj_pld (непознат )
Публикувано24.11.04 01:08



Без паника ,разбирам малко от хакерство който има домашен компютър ще му дам разкодираща програма за регионите споко!Независимо от кой регион са мойто писи ги 4ете програмата се сабира и на дискета .



Тема Re: С притеснение за DVD-то!нови [re: mjj_pld]  
АвторUnbreakable_sh (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 08:48



Щом звука не са си поиграли да оправят, значи за картината въобще да не се нядявам!

Къде обаче е Майкъл в цялата тази история?
Какво прави той?

Благодаря на феновете…. Работя по няколко албума…. Добри новини скоро….

А DVD-то от Сета не е направено като за пред хора! То ясно, че ние си харесваме концерта, ама служи му един дигитален звук, преработи картината в нов формат, то има ли смисъл да се издава иначе нещо, ако е само, за да убием номера и да припечелим нещо.

Слава на Бога, поне този сет прекратява договора със Сони и тогава дано най-накрая тръгнат нещата.



Тема Re: С притеснение за DVD-то!нови [re: Unbreakable_sh]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано24.11.04 11:16



Ама тя работата им на Сони винаги е такава. Едно свястно DVD няма. Не пуснаха нито едно с екстри. Издават само колкото да е издадено и да печелят от това. Хубаво е, че договорът на Майкъл с тях приключва, но като си помисля колко време ще отнеме докато подпише нов и издаде нещо ново...

Видях МАДОНА!!!



Тема Re: С притеснение за DVD-то!нови [re: Unbreakable_sh]  
Автор MJ FANatic (FANatiziran FAN)
Публикувано24.11.04 15:25



Според мен от няколко госини насам Майкъл въобще няма нищо общо с това което Сони издава от негово име- според мен е спрял да се опитва да се пребор ис тях...Като че ли му правят всичко на пук, гадовете... Явно е по-важно да го оклепят по всякакъв начин, от колкото да припечелят някой друг долар отгоре на негов гръб! Ама те така и така ще го спечелят- нали са сигурни че балъците-фенове купуват всичко, свързано с Майкъл- за какво да се хабят, така и така той вече не е от техният отбор...



Тема Re: НОВ ДОГОВОР? ЗАЩО? :)нови [re: damita]  
АвторUnbreakable_sh (Нерегистриран)
Публикувано25.11.04 07:40



А какво ще кажете, ако не му се налага да подписва нов договор?
Нали чухте, че търсел инвестиции, за да купи целият издателски каталог на Сони. Той така или иначе държи 50% от него, а и не бъдете сигурни, че Сони печелят кой знай колко от продажбите на албумите на Майкъл, тъй като авторските права на почти всички пести са негови и за тях остава само дистрибуторската печалба, която е около 20% от чистата печалба.

Те ако печелиха повече, нямаше да сме свидетели на всичките тези проблеми.
А пък аз имам наистина голяма надежда, че съвсем скоро ще чуем нещо ново от Майкъл!

Забелязахте ли и нещо друго: На медиите им писна да обвиняват Майкъл, явно вече не е модерно. Именно заради това адвокатите на Джаксън се стараеха да забавят толкова нещата, хората се умориха да слушат за делото на Майкъл!!!! Вече обвинителният тон е насочен към семейството и майката на Гавин. Последната статия на Роитерс която четох направа ме разби, говореха за предишните фалшиви обвинения на мамчето и едва ли не очакваха процеса да почне за да приключи бързо.



Тема Re: НОВ ДОГОВОР? ЗАЩО? :)нови [re: Unbreakable_sh]  
Автор MJ FANatic (FANatiziran FAN)
Публикувано25.11.04 16:54



Да, има логика...Макар че нещата между Майкъл и Сони са толкова дълбоки, че едва ли знаем и една стотна от истината за отношенията им...
И това за пресата дето и писна да го обвинява за всички световни проблеми...Отдавна съм забелязала, че има някакви наченки на съмнения у тях..Все повече започват да се появяват статии за семейството, за лъжите им и за това, че нещо много яко насмърдява в цялата работа! Явно нещата са досигнали абсолютното дъно- не може да се пише едно и също 10-15 години, да се бичи на едно и също място, да се твърдят до припадък неща, за които няма и грам достоверно доказателство...От тук нататък- да се надяваме, че медиите лека полека ще излизат от умопомрачението си!!



Тема Re: НОВ ДОГОВОР? ЗАЩО? :)нови [re: MJ FANatic]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано28.11.04 20:35



Dangerous The Short Films да го има в София случайно?



Тема Re: НОВ ДОГОВОР? ЗАЩО? :)нови [re: X]  
Автор marcelo (LA)
Публикувано28.11.04 21:49



аз си го купих от Music Zone а съм го виждал и в ORANGE но дали в момента го има е друг въпрос



Тема Re: НОВ ДОГОВОР? ЗАЩО? :)нови [re: marcelo]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано29.11.04 18:44



I kolko struva?:O Marcelo koga si v DC++?



Тема Re: НОВ ДОГОВОР? ЗАЩО? :)нови [re: X]  
Автор marcelo (LA)
Публикувано29.11.04 19:44



Hello

аз май платих повече от колкото трябваше към 40 лева
а в ORANGE със сигурност беше 30 или 35 максимум , но не съм сигурен дали сега го има , в DC ++ съм сега



Тема Re: НОВ ДОГОВОР? ЗАЩО? :)нови [re: marcelo]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 08:25



O,май ще си го купя за 10 лв пиратски. Абе ти хубаво си бил в DC++, ма аз не съм видял че ми казваш....Имаш ли icq, msn или нещо такова???



Тема Re: НОВ ДОГОВОР? ЗАЩО? :)нови [re: X]  
Автор marcelo (LA)
Публикувано30.11.04 13:56



имам icq 306006522



Тема Получих го!нови [re: the fan]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано06.12.04 17:40



Днес е щастлив ден! Получих си бокс сета! Беличък, опакованичък, цял-целеничък! За съжаление не мога да гледам ДВД-то, защото си нямам ДВД-плейър, но пък се изкефих на CD-качество на новите песни. Още не ми е останало време да прочета текста в книжката, но се радвам, че има доста информация за всяка една песен. Чувам, че имало и грешки обаче. Не съм изненадана... :)
Страшно ми хареса как са направени ъгълчетата на книжката. Ако ги разгръщаш много бързо, малката фигурка на Майкъл все едно се движи! Супер!
Доволна съм!

Видях МАДОНА!!!



Тема Re: Получих го!нови [re: damita]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 18:09



Аз какво да кажа като си имам ДиВиДи плейър, ма си нямам бокс сет... Пфу, да му се невиди.



Тема Re: Получих го!нови [re: X]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано06.12.04 21:39



Отдавна не събираш Майкъл, така че какво се жалваш? :)

Видях МАДОНА!!!



Тема Re: Получих го!нови [re: X]  
Автор MJ FANatic (FANatiziran FAN)
Публикувано06.12.04 23:07



Ами аз- нито DVD, нито бокс сет... Пфу, да му се невиди на квадрат...
Е, поне едното скоро ще го имам, а за другото... да се надяваме и него скоро!
Дамитке- честито!!!



Тема Re: Получих го!нови [re: MJ FANatic]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано06.12.04 23:24



Благодаря! Ще си го слушам със здраве!

Видях МАДОНА!!!



Тема Имам го вече и аз!нови [re: the fan]  
АвторSpeed Lemon (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 18:28



Днес ми пристигна и моя бокс-сет. Поръчах го от kupicd.com и точно на 23-я ден дойде. Много е готин и си заслужава парите. DVD-то не е 5 плюс 1, ама си е направо 6 без 10. На новата ми система за домашно кино е перфектно, а за музиката да не говорим. Кутийката (тефтера) много ми хареса. Книжката е върха!
Отивам да им се наслаждавам!



Тема Концертът!нови [re: Speed Lemon]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано09.12.04 11:34



Снощи се събрахме и гледахме концерта на мнооого голям телевизор. Още треперя! :) Направо ме отвя! Бях мечтала да гледам шоу на Майкъл на ДВД, но плюс такъв екран емоцията стана тройна! Видях и нещо, което не бях забелязвала досега. Майкъл има пъпка.
Пожелавам ви подобно гледане. :)

Видях МАДОНА!!!



Тема Re: Концертът!нови [re: damita]  
АвторSpeed Lemon (Нерегистриран)
Публикувано09.12.04 18:02







Тема Re: Концертът!нови [re: damita]  
Автор floranse (mamadonna)
Публикувано09.12.04 21:03



Абе ти днес нищо не спомена за пъпката



Тема Re: Концертът!нови [re: floranse]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано09.12.04 22:34



Е, то това не беше основното впечатление все пак...

Видях МАДОНА!!!



Тема Re: Концертът!нови [re: damita]  
Автор floranse (mamadonna)
Публикувано10.12.04 11:16



така е , но би ме развеселило.Все пак това е пъпката на Майкъл!




Тема Re: Концертът!нови [re: floranse]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано10.12.04 21:32



Хаха, права си!

Видях МАДОНА!!!



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: the fan]  
АвторUnbreakable_sh (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 14:04



Все още чакам да ми копират DVD-то от сета, не че не го прегледах на копмютъра, но това не се брои :) Много ме издразни, че толкова често дават публиката по време на изпълненията на Майкъл, аз не искам да гледам феновете, а Него! И тези близки планове, ама въобще не се разбира и половината от идеята в хореографията на JAM!

Имам концерта записван от TV1000 и кадрите са много по-яки! Пак е демонстрирано ясно как възприемат зрителите шоуто, но без да пренебрегват Майкъл. Интересно но и момичето, което се качва на сцената във версията на TV1000 е друго, всъщност тя е от Шумен, но въпреки усилията ми все още не съм се срещал с нея (Още по смущаващ е факта, че бащите ни са били колеги)!

Книжката е забавна, макар че очаквах нещо повече! Не знам дали е грешка но пише, че “Unbreakable” е записвана през 2002(?) и че “On the Line” е писана от Майкъл, а е продуцирана от Бейби Фейс! Между другото поразен съм от версията на “On the Line”, която е доста по-различна от тази в сета на GHOSTS, хора звучи по-сплотено и края е много впечатляващ! Открих доста други странни неща в описанията на песните, но сега не се сещам, като ги фиксирам наново ще ги споделя с вас!

Не мога обаче да разбера защо 30 секундното демо на “The Way You Love Me” звучеше по-плътно и обемно от оригинала! Толкова надежди имах за тази песен, всичките ми приятели също много харесаха откъса, но като цяло оценката ми е 5/10!

“Beautiful Girl” взе да ми допада, а “We've Had Enough” направо ме разби в 48 херцовия си вариант. Все още чакам специалното издание на BAD и всички песни от този албум ме накараха да изпадна в транс от ремастаринга. Много яко звучат, но истинското вдъхновение дойде от парчетата на Jackson 5. Не знам как са ги преправили, но звученето им е невероятно. Идеално се разпределят в Доуби потока и резултата е невероятен. До задните колони не достига и вопъл от гласа на Майкъл! Имам ги на CD, но изобщо не звучат като тези от сета!

Доволен съм и от песните от HIStory. Не съм си взел още оригинално копие на албума, а стария ми диск е толкова надраскан, че трябваше да си ги тегля от нета!

Като цяло не съжалявам, че дадох месечния си доход за колекцията. Направих си страхотен коледен подарък, като единственото ми разочарование бе регионите на DVD-то! Сигурен съм че това нещо ще притесни всички!

ААА щях да забравя да ви кажа, че видеото на 'Cheater' го въртят непрекъснато по MTV Европа, вчера гледах клипа три пъти!



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: Unbreakable_sh]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано19.12.04 17:49



Вариантът на концерта в бокс сета е сглобен от различни шоута, а този по TV 1000 беше излъчен пряко. Затова са различни. Мисля, че момичето от сглобения концерт е от някой от концертите в Германия, но не съм сигурна. А що се отнася до девойката от Букурещ, сигурен ли си в това, което казваш? Вярно, че има две българки, които са се качвали на сцената, но едната имаше този късмет в Истанбул '93, а другата - във Виена '97. Никога не съм чувала, че е имало трета. А смея да твърдя, че тогава ние всички се познавахме... Но както и да е...

Видях МАДОНА!!!


Тема Re: Купих го!!!!нови [re: damita]  
Автор Bad_Bobby (Good Enough)
Публикувано19.12.04 18:34



Ей това,за българското участие не го знаех!Ясно ми беше,че сме пробивни,но чак пък толкова!



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: Bad_Bobby]  
Автор JillieBeanМодератор (michaelized)
Публикувано19.12.04 22:36



Страшни сме, бе! :) Да не започвам да изброявам и колко българи са се срещали с Майкъл и имат запечатан момента на снимка... Мисля, че сме най-пробивните фенове.

When you wish upon a star, it makes no difference who you are...


Тема Re: Купих го!!!!нови [re: JillieBean]  
АвторUnbreakable_sh (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 02:06



За момичето би трябвало да е вярно, защото лично баща й ми е разказвал. Не вярвам да ме лъжи, а и ако имате записа от TV1000 съвсем ясно си личи с какъв български акцент казва “I love you Michael!” Аз много държах да се срещна с нея, най-малкото защото е имала доста ленти изщракани на концерта, но явно тя не е имала желание. Все пак тогава съм бил на 10, а тя сигурно на 18.

Както и да е. Това със документираните срещи много ме заинтригува, защото помня как се разтреперих, когато взех в ръце няколко любителски снимки от турнето BAD, направени в Германия. Ух, страхотно усещане, пожелавам го на всеки!

Най-накрая ми копираха DVD-то, но все още не съм го гледал целия, имах на гости приятели, с които гледахме Питър Пан. Страхотен филм! Преди малко изгледах и Селото на Шиамалан, не знам дали сте чували, но кино критиците сравняват трудовете на този режисьор с музиката на Майкъл. Цитирам по памет: и двамата творци са крайно откъснати от реалността и следват единствено личното си мнение.

Именно заради това са толкова велики!



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: JillieBean]  
Автор MJ FANatic (FANatiziran FAN)
Публикувано20.12.04 14:37



Определено сме водещи по показателя *брой фенове от малка бедна държава, успели да се срещнат с Майкъл- на сцена или в стаята му*!!!
Нали знаете поговорката- сиромах човек, жив дявол... Нищо не може да ни се изпречи на пътя!!!!!
Колкото се отнася до българката на сцената на този концерт- и аз за пръв път чувам...Знам само за 2та случая в Истанбул и Виена, но дано е вярно!
Аз вече също мога да се похваля със свой собствен бокс сет, амя кога ли ще го изгледам, не е много ясно... Все още не мога да му се нарадвам!!!Страхотно е направен!!!



Тема Re: Купих го!!!!нови [re: Unbreakable_sh]  
Автор damita (madonniac)
Публикувано20.12.04 22:05



Ти просто ме уби! Как определи какъв е акцента й от едно I love you едва чуто като бекграунд на пеещия Майкъл?!?!?!

Видях МАДОНА!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.