Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 04.07.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема 29 Augustнови  
АвторZzzzzzz (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 14:38



Zdraveite,

kolkoto i dalechno da izglegda, sabitieto nabligava. Tazi godina Michael stava na 45. I makar che njama da imame vazmognost da praznuvame s rogdennika, pone nie bulgarskite fenove mogem da se saberem.

Tyk v Sofia pravim veche njakoi prouchvanija za sabirane.

Njakakvi idei?????

Moge li tozi pat da praznuvame zaedno......



Тема Re: 29 Augustнови [re: Zzzzzzz]  
Автор damitaМодератор (michaelized)
Публикувано14.05.03 15:03



Зависи колко грандиозно искаш да е събитието. Ние във Варна всяка година празнуваме със скромно купонче. Ако ще е просто събиране, всичко, което трябва да се намери е място. А ако аз съм в София по това време, може да се каже, че място има. Холът е голям и удобен. Само преди това трябва да минем с една кутия бонбони покрай съседите, защото последния път, когато вкъщи имаше купон, ни спряха тока...

Half of me you'll never be

Тема Re: 29 Augustнови [re: damita]  
Автор realsun (Sunflyer)
Публикувано14.05.03 18:08



И аз искам най-накрая да се запознаем.Ще дойда задължително, пък и 29 Август се пада Събота, така че няма да има проблеми с тези, които работят.
Дайте найстина още от сега да се разбираме.Дамита, мисля че тази тема трябва да се закове до идването на събитието, за да не я търсим после из страниците (само предложение)

Е, вие какво мислите.Тъкмо ще се видя с други фенове на Майкъл.



Тема Re: 29 Augustнови [re: realsun]  
Автор damitaМодератор (michaelized)
Публикувано15.05.03 10:30



Ако вземе да бяга (темата) ще я закова.

Half of me you'll never be

Тема Re: 29 Augustнови [re: Zzzzzzz]  
Авторmateva (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 18:53



ZZZZZZZZZZZ, идеята е супер!!!
Ако се събирате и аз искам да дойда



Тема Re: 29 Augustнови [re: mateva]  
АвторZzzzzzz (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 13:51



Zdraveite!

YGASNO se zaradvah da vidja tochno tazi reaktzija. Opasjavah se che otnovo shte si ostanem na grupichki....

SUPER!!!!

Vsashnost za da sam napalno chestna idejata tozi pat doide ot Ditka.

Ne si mislim za neshto grandiozno, no pone da se saberat fenovete v Bulgaria.

Da ima programa s imitatori i video. Diskoteka, vecherja..... Vazmognosti za razmjana - kat s podobna tzel....... Tova sa samo parvite idei. Vsjako neshto moge da otpadne ili da se dopalni. Iztzjalo zavisi ot NAS - tai kato praznika e za nas :D

Za mjasto - veche pravim proverki na zalite i klubovete , kadeto mogem da go osashtestvim.

Damita, blagodarja za hola ti, no naistina se nadjavame da sme poveche ot kapatziteta my

Sashto taka i v nai-skoro vreme shte vi saobshta kade i pri kakvi yslovija mogete da prespite v Sofia, ako vi trjabva hotel.

E, tova e zasega.... Ochakvam predlogenija.....



Тема Re: 29 Augustнови [re: Zzzzzzz]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 14:24



Idvam tova e edna ot me4tite mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: 29 Augustнови [re: Zzzzzzz]  
Автор damitaМодератор (michaelized)
Публикувано17.05.03 17:07



Е... добре... холът ще се натъжи, но какво да се прави... :)
Ама какви хотели? Феновете в София сме достатъчно, за да приютим желаещите. Поне аз бих споделила квартирата си с другари по фенство. :) Пък и така холът ще е по-малко обиден...
Иначе ако има с какво да помагам, казвайте.

Half of me you'll never be

Тема Re: 29 Augustнови [re: fan]  
Автор damitaМодератор (michaelized)
Публикувано17.05.03 17:08



fan, ти кой си? :)

Half of me you'll never be

Тема Re: 29 Augustнови [re: damita]  
АвторZzzzzzz (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 16:59



Zdraveite!

Razbirase che vsichki mj fans sa dobre doshli i v domovete ni, no vse pak za da predlogim maksimalno goljam izbor (pak i se nadjavame naistina da sme mnogo) proverihme hotelite v Sofia. Edinnstvenoto prilichno predlogenie e mladegkija hostel. Namira se v tzentara - blizo do Slaveikov. Tzenata na noshtuvkata e 10 Euro, no ima namalenie za Bulgari ychashti.

Iskam da vi predloga i tri varianta na kupona:

I. targestvo v zala, tip teatar. Sled koeto da otidem vv restorant.

II. targestvo v diskoteka ili klub.

III. targestvo v restorant.

I v 3-te sluchaja samata programa ostava - imitatori i video. Kakto i vazmognosti za razmjana, sreshti i t.n.
Vaprasat e koi variant shte ni e nai-prijaten?????

P.S. Damita , i za tvoja hol mogo si govorim, tai che ne my kazvai, che e otpadnal ot discusijata!!!! Rano e da go obigdame

I tai kato se pada chast ot weekenda 29, mogem da napravim vtora vecher ... y Damita




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.