Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 26.09.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Гледахте ли филма !нови  
Автор realsun (Sunflyer)
Публикувано16.03.03 22:03



Той свърши преди малко.Беше страхотен.Субтитрите бяха добри.Не знаех, че
Майкъл има витилиго.Също така не знаех, че има и трето дете.Иначе и то е сладко.Изглежда на около 1 г.Днес ми се случи и друго добро нещо.Случайно
видях "Лунна разходка" и си я купих.Днес само хубави работи ми се случиха !




Тема Re: Гледахте ли филма !нови [re: realsun]  
АвторБoян (Нерегистриран)
Публикувано16.03.03 22:48



След филма установих ,че се касае за човек който има психически отклонения.Като психиятър мога да заявя че,на лице е параноидна шизофрения :страх не премерено голям от остаряване и болести,не здраво отношение към деца и то от мъжки пол-педофолия с подтисната хомосекуалност.Бешевлиев тел:02/9897365



Тема Re: Гледахте ли филма !нови [re: Бoян]  
Автор Rock The Boat (bootylicious)
Публикувано16.03.03 23:36



Ugh...... сега след интервюто ще имаме гости тук. Damita да се приготви за модераторство....... lol

Гледах го, но нещо картината като че ли не беше съвсем в ред.....



Тема Re: Гледахте ли филма !нови [re: Rock The Boat]  
Автор damitaМодератор (michaelized)
Публикувано16.03.03 23:44



Ма боже, аман от неосъществени психиатри, които си нямат друга работа, ами бродят из форумите да дават "компетентно" мнение... Такива ги виждаме и по всички немски репортажи за Майкъл... :) Да вземат да си направят собствен клуб...

realsun, наистина ли не знаеше, че Майкъл има витилиго??!!?!



Тема Re: Гледахте ли филма !нови [re: Бoян]  
Автор SPEED LEMON (непознат )
Публикувано17.03.03 00:51



Господинчо, Ебешлиев, като ти прочетох мнението на "Специалист", мога само да ти кажа, че нямаш нищо общо с психологията. С психиатрията може би да, но не и с психологията. Поне немските "специалисти" се изказват по-научно и един прост човек по-лесно би им повярвал. Затова послушай Дамитка и отиди да се упражняваш някъде другаде. Първо можеш да започнеш с man in the mirror! 056/663753
Realsun, не се обиждай, ама аз си мислех, че съм назад с информацията последно време, ама ти направо ме успокой. Този път интервюто ми хареса. И субтитрите си бяха добре и картината супер и рекламите само веднъж ги пускаха. Питам се защо му трябваше на Майкъл да отговаря на такива лични въпроси, които са касаят само него и отгоре на това да дава такива подробни обяснения, които от RTL неможах да ги разбера. Преди само на картинка бях виждал "как щял да изтърве" третото си дете. Според мен нямаше таково нещо и лапето си беше в най-сигурните ръце. Накрая водещия се превърна в жалко подобие на онези, които Майкъл през цялото време наричаше меко казано "невежи". По едно време си помислих, дали нарочно се прави на гаден, че Майкъл да изглежда по-добър и беззащитен. Втората "добрата" версия не съм я гледал и незнам за какво става дума, ама и тази не беше лоша, зависи с каква предварителна нагласа я гледаш. Така, че който уважа Майкъл - да си го уважава, който не - да пита Любо Пенев какво да прави!



Тема Re: Гледахте ли филма !нови [re: SPEED LEMON]  
АвторБoян (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 01:22



Господинчо, Ебешлиев, като ти прочетох мнението ...
Очевидно простак който е малокултурен може така да отговори.
Модераторът няма ли да се намеси?Откога личното мнение на един фен
може така да бъде опсувано.
Аз харесвам музиката на Майлъл,но не и неговата персона.



Тема Re: Гледахте ли филма !нови [re: Бoян]  
Автор Dirty Diana (alive)
Публикувано17.03.03 05:24



mnogo telephoni stanaha tuka-to zial telephonen ukazatel......

You can't touche me, cause I am untouchable, you can't break me, cause I am inbreakable!


Тема Re: Гледахте ли филма !нови [re: Dirty Diana]  
АвторDitka (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 12:52



E tova e Bulgarslite fenove na Michael mnogo me kefiat! Tolkova sme ostroymni! Dosta se posmiax!
A na toia psixar tyka deto se misli za mnogo kompetenten go savetvam da otide na istinski psixiatar!



Тема Re: Гледахте ли филма !нови [re: Ditka]  
АвторГocтeнka (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 13:21



Разходих се специално до вашият форум и ме изумява не толерантността на
младите хора и то към един от известните специалисти в областта на психологията доц.д-р Бешевлиев.Първо е добре да прозрете проблемите
на Вашия идол и след това да си оправите ВЪЗПИТАНИЕТО.Дъщеря ми също харесва като мен тази музика,но по време на филма ме попита дали е нормален или се прави на интересен.Аз не Ви познавам лично г-н Бешевлиев,
но съм чувала достатъчно за Вас от д-р Радул Цонев от 3то помощно.

Весела Терзиева София



Тема Re: Гледахте ли филма !нови [re: realsun]  
Автор KillingTime (V.I.P)
Публикувано17.03.03 13:25



Гледах филма и ми хареса много! Много добре е направен!
Но останах със смесени чувства накрая! Не мога да ги обясня! Мисля че съжалявам Майкъл, той наистина не е много във форма! Но като се замисли човек какъв тормоз е преживял и продължава да води един такъв малко ненормален живот, на човек му става ясно защо е така малко странен !
Аз съм доволен от филма и тези смесени чувства няма да променят отношението ми към Майкъл !

Поздрави !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.