Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 29.09.24 
Музикални
   >> Michael Jackson
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема THE NEW SHORT FILM:)  
Авторxboyfriend (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 15:03



GLEDAHTE LI GO VE4E A?????AZ V EDIN I POLOVINA PUSKAM MTV I BAAAAANG!!!!!!!KLIPA VARVI!!!!!ISKAM DA VIDQ OBA4E CQLATA VERSIA ZASHTOTO TEZI KOITO SA Q GLEDALI KAZVAT CHE E STARHOTNA!STRAHOTEN KLIP:))))))))



Тема Re: THE NEW SHORT FILM:)нови [re: xboyfriend]  
Авторниьяяc (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 16:25



Трябва да призная че като че ли малко се разочаровах от кратката версия
Малко е претрупана иначе нямам тьрпение да видя цялята версия



Тема Разочарована...или не достатъчно очаровананови [re: ниьяяc]  
Автор damita (lost child)
Публикувано21.09.01 17:05



Първото, което гледах беше кратката версия. Трябва да призная, че досега не се бях разочаровала толкова много от Майкъл. Мислех си, че след бразилския вариант на TDCAU нищо не би могло да ме докара до състояние на яд, но ето... оказа се, че нашия човек е способен на още по-големи глупости.
Слава Богу, тъкмо, когато си мислех, че Майкъл вече се е изчерпал идейно, творчески и външно... гледах пълния вариант. Е, това вече е друго, макар че това далееееееч не е любимия ми клип... Основният проблем като цяло е, че клипът представлява китка от най-популярните клипове на Майкъл... от познати моменти до хореография... Мисля, че за 4 години можеше да се измисли нещо... новичко.
Кратката версия е окълцана толкова гнусно, че направо се губи 90% от идея, ефекти, оригиналност (ако изобщо може да се говори за оригиналност). Освен това през цялото време глупавата шапка закрива физиономията на Майкъл и нищо не се вижда от нея!!!

Ох, както казах, това няма да стане любимия ми клип на Майкъл, но добре че поне едната от двете версии си струва. Макар че за съжаление, това е онази, която ще пускат много по-рядко.

"INVINCIBLE"-Michael Jackson out Oct.29 Brace Yourself!


Тема Re: Разочарована...или не достатъчно очаровананови [re: damita]  
Автор armydreamer (strangeLfan)
Публикувано21.09.01 17:30



Досега съм успях да изгледам едва 2 минути от клипа - хванах края по МТВ някъде към 14:00 и оттогава съм пред телевизора, но вече близо 3 часа си вися напразно
За сметка на това успях да изгледам няколко пъти последния клип на Джанет, ужасната песен на Usher - U Remind Me, и кавъра на AAF... Все песни, които малко или много ми напомнят за човека, чийто клип чакам
(това последното, за да кажа колко мъчително са минали тези няколко часа)
Клипът...
В хореографията има някои наистина уникални движения и е много приятно да се гледа, но защо всичко прилича толкова много на Smooth Criminal?
Наистина Майкъл можеше да измисли нещо по-новичко за четири години. Все пак още не съм гледал целия клип и затова нямам окончателно мнение.
Но, за сметка на това, чух песента Cry и темата за изчерпването ще я изнеса в постинга за песента...

It's deep and dark, like the water was,
The day I learned to swim.


Тема Re: Разочарована...или не достатъчно очаровананови [re: damita]  
АвторLia (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 17:35



Ama koga i kude da ia vidia tazi long version? Kude ia davat??? NIAMAM turpenie sled tova, koeto pishete! eh...



Тема Re: Разочарована...или не достатъчно очаровананови [re: Lia]  
Автор damita (lost child)
Публикувано22.09.01 23:21



Абе да ви кажа, колкото повече гледам клипа, толкова повече ми харесва. Той явно е на принципа на песента... :) Днес VH-1 направо скъсаха дългия вариант от въртене!!! Хайде, казвайте сега какво мислите за тази версия. Знам, че вече сте я гледали.

"INVINCIBLE"-Michael Jackson out Oct.29 Brace Yourself!


Тема Re: Разочарована...или не достатъчно очаровананови [re: damita]  
Авторlamiata-ivi (Нерегистриран)
Публикувано23.09.01 00:36



maikal pusna klipa nov
i vav nego toi prili4a na goresht kartof;)
gledam zqpam i se 4udQ
kak Damita ne e osaznala oshte kolko mnogo struva
tq ov4ica e golqma i spisaniqta na madonna dava
v chata kartata i svarshva dokat gegeboy dovarshva
abe kvo li da vi kaza ve4e-iztormozi me tova 4ove4e
teglq versiqta palna i dokat chakam shte povarna
gledah ve4e vtorata mu 4ast-oooh golqm sam pidiraaaaaaaaaazzzza




Тема YRMW - 15 минутна версия !!!нови [re: lamiata-ivi]  
Автор realsun (Sunflyer)
Публикувано23.09.01 15:59



Преди малко гледах клип на YRMW на дълга 15-минутна версия по MTV.За този
кратък филм.Ако да, супер е, много ми хареса !!!





Тема Re: Разочарована...или не достатъчно очаровананови [re: damita]  
Автор armydreamer (strangeLfan)
Публикувано23.09.01 19:16



Успях да гледам дългата версия
Всъщност, от вчера сутринта я гледам в последните 15 минути на всеки час (по VH1) и почти толкова често по MTV
Харесва ми - сценките с Крис са много готини, Майкъл изглежда странно, но в по-голямата част от клипа това не е проблем, защото не му се вижда лицето , мацката не е хубава, но е МНОГО секси , Марлон Брандо говори на някакъв език, който трудно разбирам (предполагам "марлонски"), а най-хубавото нещо е танцът на Майкъл.
Лошото е, че в клипа няма нищо кой знае колко впечатляващо. Нищо, което да ни казва, че тук става въпрос не за промоция на пореден албум, а за едно много важно Завръщане.
В момента съм склонен повече да критикувам Майкъл и Пол, отколкото да хваля клипа. И мисля, че логичната реакция на пресата и критиката ще е по-скоро отрицателно отношение.
Клипът е по-слаб от Black or White и Scream, а за Thriller и Smooth Criminal да не говорим.
5/6

Reach high
doesn't
mean SHE'S
holy
just means
She's got a Cellular
handy


Тема Re: THE NEW SHORT FILM:)нови [re: xboyfriend]  
Автор damita (lost child)
Публикувано25.09.01 01:40



Исках само да споделя как днес в един момент 3 музикални канала въртяха едновременно YRMW!!! Очаквах, че ще го пускат, но това направо не мога да го повярвам!!! Буквално всеки път когато пусна произволна музикална телевизия виждам бат'Майкъл :)))

MICHAEL-MANIA IS BAAAAAACK! :)))

If we all cry at the same time tonight...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.