Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 22.09.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Помощ-търся спешнонови  
Авторhollowman (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 09:52



Здр на всички фенове -имам mitsubishi sapporo уви не мога да намеря ляв носач за тази кола.Някой ако може да помогне ще му бъда много благодарен.Дадоха ми инфо че ставали от Galant -87g 2.4 мотор но и такъв немога да намеря.
Мерси на всички прдварително



Тема Re: Помощ-търся спешнонови [re: hollowman]  
Автор pupitooooo (непознат )
Публикувано10.02.07 10:18



мисля,че мога да ти помогна-дай ми само точните данни на колата-кобици и година.



Тема Re: Помощ-търся спешно [re: pupitooooo]  
Автор sapopororo (непознат )
Публикувано05.06.07 19:17



имам части за сапоро 2, ако те интересува ми се обади на 0887863226



Тема Re: Помощ-търся спешнонови [re: hollowman]  
Авторmerakliq (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 21:53



може ли някой който има Mitsubishi паджеро дълга база 2,5тд и 2,8 тд
да ми каже колко харчи какъв е двигателя относно консумативи с ремък ли е или верига като цяло доволни ли сте искам само вярна информация



Тема Re: Помощ-търся спешнонови [re: merakliq]  
Автор Manekena (знае и може)
Публикувано28.09.07 23:47



Двигателя 2,5 е с ангренажен ремък, а 2,8 е с верига. Консумативите му са като на лека кола, но доста по-евтини от на Ауди примерно. Разход на гориво (дизел) 2,5 - 11 литра, 2,8 - 10 литра. Все пак разхода много зависи и от стила на каране - може да гори по-малко, а може и повече.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.