Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 24.04.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Vliuben sam v Mitsubishi Galant  
АвторToretos (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 05:16



Priateli iskam da si kupia Mitsubishi Galant 2,0TD ot 1993 - 1998 god.
O4akvam kompetentni saveti ot vas za tazi kola da si ia kupia li ili ne.I ako znaete kakvi problemi ima s neia molia vi da mi kajete.... Predvaritelno BLAGODARIA !!!



Тема Re: Vliuben sam v Mitsubishi Galantнови [re: Toretos]  
Авторmitsu (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 09:05




И пиши на кирилица!



Тема Re: Vliuben sam v Mitsubishi Galantнови [re: mitsu]  
Автор ronin198O (непознат )
Публикувано31.12.05 09:41



ave naduhan mitsu ti kato si tolkova otvoren pone znae6 li kakvo ozna4ava mitsubishi-moje bi i tova ne znae6-a tova e nai-prostiq vapros koito 6te te pitam tuka?



Тема Re: Vliuben sam v Mitsubishi Galantнови [re: ronin198O]  
Авторmitsu (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 09:50



Ето ти линк бе лек!


Научи се да четеш



Тема Re: Vliuben sam v Mitsubishi Galantнови [re: ronin198O]  
Авторomega (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 10:21



А кой ще бъде най-сложният въпрос дето ще питаш тука?
Може би аз трябва да те питам нещо.
- На колко години си и какво Митсубиши караш?



Тема Re: Vliuben sam v Mitsubishi Galantнови [re: omega]  
Авторmitsu (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 15:04



На 12 години е и кара митсубиши NFS
Не си ли личи?



Тема Re: Vliuben sam v Mitsubishi Galantнови [re: mitsu]  
Автор ronin198O (непознат )
Публикувано04.01.06 20:16



ave vij se samo kolko si sme6en otstrani i drugite ti go kazvat,ama mai ne moje6 da gi razbere6-sivito ve6estvo li ne ti stiga.....A otnosno drugiqt ti tam kolega s omega li s kakvo ne me interesuva be6e-ima edna stara pogovorka-kogato dvama si merqt pi6kite tretiq ne si slaga gaza tam,za6toto mnogo 6te go boli posle da znae6 ot mene-nikoi ne te e pital tebe tuka ne6to 4e da se mesi6 m/u nas dvamata!kakvoto karam si e moe-da ne iska6 da mi plati6 danacite,kaskoto,grajdanskata???
i iskam da vi kaja ne6to mnogo vajno-vseki pravi gre6ki v tozi jivot,no po4ti nikoi ne si gi priznava-e,az napravih gre6ka 4e vlqzoh sas spor s vas tuka,prosto ne sme na edno nivo-ediniq me pita na kolko sam godini,a drugiq mi govori za nqkakvi si igri tam!то4no zaradi takiva hora kato vas mladite nqma da se opravi tazi darjava i nikoga nqma da ni iskat v Evropa-zamislete se!
Popitah dali znae kakvo ozna4ava mitsubishi,za6toto moi priqteli imat takiva koli i 50 % neznaqt kakvo ozna4ava tova-a az znam vapreki 4e ne karam mitsubishi i re6ih da go popitam ama tq kakva stana-pokaji mi parcalkite si da ti pokaja parcalite mi!
i ne forever mitubishi a forever TOYOTA!!!




Тема Re: Vliuben sam v Mitsubishi Galantнови [re: ronin198O]  
Авторjolly_roger (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 07:31



Ти си смешен Ронинчо! Ама много смешен. Колегата mitsu много по-добре от всеки тук знае какво означава Мицубиши, как се кара и поддържа такава кола. и т.н. А ти с твойта тойота ходи да драскаш в правилния клуб а не тук.



Тема Re: Vliuben sam v Mitsubishi Galantнови [re: jolly_roger]  
Автор jorkata_gb (непознат )
Публикувано20.01.06 12:55



i ti li izbi komplesk4e ve jolly_roger-vij 4oveka kakvo e napisal i togava podska4ai ili ne6to ne moje da 4ete6-daje se i izvinil!



Тема Re: Vliuben sam v Mitsubishi Galantнови [re: jorkata_gb]  
Авторomega (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 14:45



насладете се на тоз обект jorkata_gb в тази тема и пубертетското му участие в тунинг бг



малки компексирани педалчета




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.