Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 17.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема японска ли да е колатанови  
Авторpojara (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 21:52



от доста време насам искам да сменя колата. карам Пасат напълно оборудван, но е от 1992 искам нещо ново и търся съвет Nissan Almera . mitsubishi lancer или ........ просто не знам



Тема Re: японска ли да е колатанови [re: pojara]  
Авторmitsu (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 23:36



Колата се казва MITSUBISHI GALANT



Тема Re: японска ли да е колатанови [re: mitsu]  
Автор jorkata_gb (непознат )
Публикувано21.12.05 15:45



a dobre zvu4i i NISSAN PRIMERA!



Тема Re: японска ли да е колатанови [re: jorkata_gb]  
Авторmitsu (Нерегистриран)
Публикувано22.12.05 09:21



Даже и не звучи добре.Нисан Примера и грозна и пълна с дефекти.Правена е в Англия и е на светтлинни години пред японската сглобка.Мразя Нисан по простата причина ,че вече имахме такава кочина преди години и никога повече няма да си купя.Митсубиши за мен са най-готините коли.В момента карам Колт прд последната генерация и не искам да чувам за други марки



Тема Re: японска ли да е колатанови [re: mitsu]  
Автор jorkata_gb (непознат )
Публикувано22.12.05 14:59



hodi da gi razpravq6 ti na 6apkata mi tezi-tova 4e ti si ulu4il na takav nissan nikoi ne ti e vinoven tuka-vzemi da privli4a6 vnimanie nqkade drugade!i vzemi da pro4ete6 malko pove4e za nissan i mitsubishi-za da razbere6 kolko e razlikata mejdu tqh!



Тема Re: японска ли да е колатанови [re: jorkata_gb]  
Авторmitsu (Нерегистриран)
Публикувано23.12.05 01:52



Каква е разликата между тях ве лек?Смешен си с тия нисани.Имал съм преди години почти чисто нов и слезнах от него отдавна.Карам вече две генерации Митсубиши и мога да ти кажа ,че са космически години пред скапаните рена опс пардон нисан исках да кажа.Аре пали у нисанския форум да се оплаквате от боклуци.
Bye,bye



Тема Re: японска ли да е колата [re: mitsu]  
Автор jorkata_gb (непознат )
Публикувано23.12.05 16:02



vij ako si mnogo erbap-moje da se sre6tnem da go obsadim i da ti navra prikazkite na maika ti v putkata smotan kompleksar!



Тема Re: японска ли да е колатанови [re: jorkata_gb]  
Автор ronin198O (непознат )
Публикувано23.12.05 21:12



ehe po-spokoino ve hora-yspokoite se-mnogo dobre znaem 4e qponskata kola e mnogo dobra i Nissan-a i Mitsubishi-to sa visok klas koli-vse pak 4oveka pita kakvo da vzeme-spored mene kakvoto i da vzeme nqmada sbarka!taka 4e yspokoite se-vse pak idvat i mnogo hubavi praznici!haide sas zdrave!



Тема Re: японска ли да е колатанови [re: mitsu]  
Автор jorkata_gb (непознат )
Публикувано24.12.05 11:50



ami da de malko kofti prozvu4a ama tozi me drazni super mnogo-ne trqbva taka da si razvalqme nastroenito predi praznicte i vse pak 4oveka iska da 4ue mneniq i az go izkazah moeto,a onzi kato ima colt i ve4e golqmata rabota i 6te go citiram-Нисан Примера и грозна и пълна с дефекти.Правена е в Англия и е на светтлинни години пред японската сглобка-ne moga da razbera kakvo i e groznoto v sravnenie s tvoeto 6kaf4e za obuvki i vzemi si kupi majka kola-tazi q podari na nqkoe momi4e-ni6to li4no i ni6to protiv mitsubishi-daje naprotiv hubava marka i toyota,honda sa6to sa mnogo hubavi i zdravi koli!i vse pak ne moga da razbera kakvo tolkova e palna nissan s defekti-za6toto az ne gi znam karama ne gi znam da mi kaje i kato e pravena v angliq-kakvo ot tova-a po povod izkazvaneto mu za renaut-tova vao6te nqma6e smisal vav foruma da se kazva-tova 4e renaut e kupilo nissan ne ozna4ava 4e kolata mi koqto e na 9 godini e pravena tam-mene sega ne me interesuva koi kade gi pravi-interesuva me moqta kade e pravena!aide sa zdrave i veseli praznici na vsi4ki!



Тема Re: японска ли да е колатанови [re: jorkata_gb]  
АвторToretos (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 04:19



Abe bratleta vie normalni li ste ??? Edinia mi govori za nissan vav foruma za mitsubishi a drugia mi se hvali s niakakva si izdanka na mitsubishi.Brat ako imah Colt niama6e da smeia da se hvalia. Da naistina e ot markata samo deto ima malak problem.Taia kola e sazdadena za putkite da si hodiat na pazar - primerno do bilata da si kupiat hliab. Tuka moje da se govori samo za:
Mazda 626 ili 6
kakvo 6te kajete za Mitsubishi GALANT
ili pak za Toyota Caryna ili Avensis
Ako ima vazrajenia molia 4akam vi !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.