Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 26.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ben Gum - Какво стана???нови  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 08:06



Какво направи? До каде я докара....има ли вече проблеми???



Тема Слава Богу!!! И да знаете Галант е голяма кола!нови [re: DJ Tymbi]  
АвторBen Gun (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 20:15



Пламене, здрасти братле!

Вече направих 1000 км. Никакви проблеми! Причините според мен са тр: новата глава, която е напълно изправна, новата водна помпа, която е с хубава турбина и създава конструктивно изчисленото налягане и дебит и перфектното обезвъздушаване на охладителната система. За последното - нали си спомняш, че ти писах преди време за едно плацикане, шум от вода някъде в парното, някъде където би трябвало да бъде казанчето на парното. Много често го чувах преди. Сега обаче не съм го чул нито веднъж. Това ще рече, че моят майстор вече се налучка работата.
В събота и неделя ходих до Кърджали. Минах през Асеновград. Не знам дали познаваш пътя. Подобен е на този за Велинград. Завои, наклон, изкачване, спускане.... Жалих мотора, не съм го напъвал много. Засега се държи много добре. Звукът е мек, мърка! Никакво загряване. Стрелката на температурата не мърда. Перката включва, термостатът отваря. Всичко работи както трябва, да не чуе дяволът. И пак мога да кажа - Галантът е голяма кола. Отвсякъде ми харесва. Почти през цялото време карах на климатик, даже днес съм настинал.
Между другото в сряда сигурно ще идвам до София и ще ти се обадя за да се разменим две приказки. Чао!
И поздрави на всички, които харесват и обичат Мицубиши!!!



Тема Re: Слава Богу!!! И да знаете Галант е голяма кола!нови [re: Ben Gun]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 11:02



А така най после.....оправи се нали? Още продължавам да си мисля че си изкарал голям късмет за главата, много чиtawa se okaza, a tiq koli sa rqdkost w BG.........Аз както знаеш имам проблем с Нисана, попаднах на менте масло, и в продължение на 6000 км. карам с това менте, в резултат на това сега чакам нови валове и кобилици.............и за това остави че са скъпи и ти режат главата от кръста а на всичкото отгоре и ги няма чакаш с седмици да дойдат..........Днес или утре ще ги доставят и ще сглобявам че ми писна.............Та ще видим и мойта работа каква ще излезе......
Но ако минаваш към София звънни едно тел. та да се видиме...и Галанта де............



Тема Re: Слава Богу!!! И да знаете Галант е голяма кола!нови [re: DJ Tymbi]  
Авторmtmm (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 00:27



[image]http://avtomobili.info/d.php?s=vr&rvi=52[/image]



Тема Re: Слава Богу!!! И да знаете Галант е голяма кола!нови [re: mtmm]  
Авторmtmm (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 00:30







Тема Съвети за феновете!нови [re: DJ Tymbi]  
АвторBen Gun (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 22:11



Пламене, здравей!
Днес идвах до София, но имах ангажименти в Съдебната палата и не успях да се вместя в удобното за теб време - по обяд. Ходих на Симеон и си купих комплект корейски филтри на приемлива цена - по 15 лв. на филтър. Открих, че в различните магазини търговците пробват. Проблем има и ако вече си пазарувал и не си се пазарил. Тогава направо започват да товарят цените. Дори забравят, че веднъж съм се информирал от тях за цените на дадени авточасти. Товарят с по някой лев отгоре. Така, че запомнете:
1. НЕ ИМ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ ДА СКЪСЯВАТ ДИСТАНЦИЯТА!
2. ПРОВЕРЯВАЙТЕ И СВЕРЯВАЙТЕ ЦЕНИТЕ В ПОВЕЧЕ МАГАЗИНИ!
3. ПАЗАРЕТЕ СЕ!
4. СЪБЕРЕТЕ ИНФОРМАЦИЯ, СЪБЕРЕТЕ ВИЗИТКИ И НЕ БЪРЗАЙТЕ ДА КУПАВАТЕ В ПЪРДВИЯ МАГАЗИН! ТАКА ЩЕ ГИ НАУЧИМ ДА СЕ КОНКУРИРАТ! И ЩЕ КУПУВАМЕ НА ПРИЕМЛИВИ ЦЕНИ!
Между другото, Пламене днес в един магазин ми предложиха глава за 650 лв. На тази улица има всичко, ако го няма има възможност да го поръчаш и да го доставят.
Нямам вече проблем със загряването. Днес смених маслото, филтрите и сега: "ГАЗ-З-З-З-З"!
Пожелавам ти успех с ремонта на Нисана-а!



Тема Фене,нови [re: Ben Gun]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано14.07.04 22:58



аз работя до Съдебна. Всеки ден ходя до Симеон. Ако беше се обадил - щях да ти кажа къде да купуваш консумативи :-))))
Щях да ти кажа и как се пазарува с минимум 10% отстъпка по Симеон :-)))
ПП: Аз се мръщя на 350 лв за двувалова 16 клапана Тойота глава оборудвана, какви са тия 650 лева бре !

UB40 !



Тема E ai post-ni v forum-a...нови [re: jamie]  
АвторColt93 (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 15:31



tova za 10%...



Тема За търговията на "Симеон"нови [re: Colt93]  
АвторBen Gun (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 21:17



Здрасти!

Виждам, че си наясно с търговията по онази улица от приказките. Дай съвет как се сменя филтър на климатика на Галант. От къде да си купя нов и на каква цена? Благодаря предварително, приятел!



Тема Е айнови [re: Colt93]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано16.07.04 00:27



да те заведа виртуално да те запозная с Венци който продава в магазина на АУТОПАРТС например - че да намажеш свястна отстъпка ?

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.