Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 01.05.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема SPACE WAGON  
Авторasd (Нерегистриран)
Публикувано09.05.04 20:00



ИСКАМ да разбера вашето мнение за този модел и поскоро за по -старите модели 86-88г..всяка информация ще ми е от полза цени на части ремонти и т.н.. Какво да гледам като купувам. БЛАГОДАРЯ предварително!!!



Тема Re: SPACE WAGONнови [re: asd]  
АвторHK (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 09:37



Здравейте!

Защо никой не казва нищо? И аз се интересувам, харесва ми и работа ще ми върши, но не знам за какво да гледам и дали въобще си заслужава. Заглеждам се в моделите след 1993 г.

Хайде някой, който знае нещо да сподели, моля...



Тема Wie kakwo o4akwate...нови [re: HK]  
Автор E33A (новак)
Публикувано28.05.04 11:50



..hubawa kola,mislja,4e e na shasi-to na Galant..Daje i otwatre prili4a mnogo na nego..



Тема Re: SPACE WAGONнови [re: asd]  
Автор floranse (PussyCat)
Публикувано22.06.04 19:17



Хубава е колата , Доволни сме от нея , събираме се цялото семейство, но благодарение на "кадърни" майстори се наложи сега да сменяме автоматичната скоростна кутия , Имам питане , някой може ли да ми даде информация от къде можем да намерим , било то и втора употреба?Тук във Варна засега нямаме резултат от търсенето.Мисля че производствената годиня е 1987.Благодаря



Тема Re: SPACE WAGONнови [re: floranse]  
АвторL.F. (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 22:28



Вижте Малките обяви в Mobile.bg. Там почти постоянно стоят няколко (анонимни-само GSM) обяви на фирма, май от Ст.Загора. Големи скъпчии са !!
Иначе както е известно на ул. Симеон в София.
Успех!



Тема Re: SPACE WAGONнови [re: asd]  
АвторL.F. (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 22:39



Чудесен миниван, докато не се счупи. Имам два - 2,0 карбуратор и 1,8 ТД. Доста неудобен за ремонт. На тези години са възможни проблеми почти навсякъде. Ако не е работен от наши майстори е по- добре. Нямам много време за тези разговори, но ще поглеждам този клуб. Имам доста информация.
Желая успехи!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.