Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 08.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Dnes vidqxme Galanta...нови  
Автор 6eff.bg (непознат )
Публикувано02.04.04 20:54



Vidqxme se s Lyubo i Plamen dneska i se zapoznaxmeGalanta e mnogo zapazen i v otli4no sastoianie.DJ Tymbi mu izmeri kompresiata-kato na 4isto nova kola eNo kato4e li malko prekasva ne mu stiga gorivo....Spored mene problema ne e tolkova seriozen
Lyubo,obadi se na tozi telefon-099805017,tarsi Joro.Toi shte ti opravi Galanta.Mnogo se nadqvam......za6toto kolata ima mnogo hlqb v neq!!!



Тема Re: Dnes vidqxme Galanta...нови [re: 6eff.bg]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 22:55



Има много хляб в нея.......да..........само че забравих да проверя дали клапата на връщащия контур работи правилно,онзи маркуч дето го извадих за малко, той е вакуумен и когато в колектора няма голям вакуум, клапана седи отворен, когато обаче изръчкаш колата, съответно в колектора се създава вакуум, който затваря клапата, и не връща гориво обратно към резервоара......а го предоставя на инж. дюзи....... и така.........Но както и да е, важното е че мотор и купе са здрави, е има бая семеринги и гарнитури да оправя, ама това са бели кусури....



Тема Re: Dnes vidqxme Galanta...нови [re: DJ Tymbi]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 23:01



.............грешка............да оправиш.....



Тема Re: Dnes vidqxme Galanta...нови [re: DJ Tymbi]  
Автор 6eff.bg (непознат )
Публикувано02.04.04 23:21



........Lyubo da opravia.....ne si sgre6il........az zasega samo karam



Тема Re: Dnes vidqxme Galanta...нови [re: 6eff.bg]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 01:05



Той видях как я оправя..........със свещи БОШ......па и четириелектродни при това, мале мале.......напомня ми на моето ренде едно време.....Само НГК или Денсо.......



Тема Re: Dnes vidqxme Galanta...нови [re: DJ Tymbi]  
Автор 6eff.bg (непознат )
Публикувано03.04.04 09:41



Absolutno si pravAz mislia 4e mnogo mu pomogna,dade mu cenni mnenia i saveti,no vse pak kolata e negova i toi si reshava kade i koga da si q pravi.Az mu dadox po4ti vsi4ki adresi na magazini za Japonski 4asti.Malko mu trqbva na Galanta da si go postegne,edno po edno no moeto mnenie e 4e toq Galant e minimum na 300000km-mnogo e karana pvse pak nqma koi znae kakvo da smenia na prav pogled........



Тема Re: Dnes vidqxme Galanta...нови [re: 6eff.bg]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 11:17



Абе и аз мисля че е на мин. 300 000км. така като гледам мотора.......но това да не го претиснява въобще, моята е на доста повечко, и пак ня1ма проблеми, а и вчера се убеди че мотора е като нов...........(Това не е РЕНО или Пежо.......като мине 150 000 км. и ела да видиш кво става....)Нещо повече, аз я гледах дали главата е сваляна, т.е. дали нещо не е пипано по мотора..........нищо подобно, този мотор не е отварян.......това се гледа по много начини, но единия е да гледаш гайките на изпускателния колектор дали са резвивани...... и гайките на двуцевката............на тези Галанти (както и на много голям брой автомобили....) с времето се запичат,т.е. разджасват и няма развиване, ао речеш да сваляш главата, то трябва да свалиш колекторите, а с това и гайките, обаче те като са "заварени" направо, единствения начин е да скъсаш шпилките, и след това да навиеш нови, а това няма как да не си личи........Та така, но като гледам няма да има големи проблеми



Тема Re: Dnes vidqxme Galanta...нови [re: DJ Tymbi]  
Автор 6eff.bg (непознат )
Публикувано03.04.04 16:59



Absolutno sam saglasen s tebe.Ti imash mnogo opit s Galanta a i ne samo s nego



Тема Re: Dnes vidqxme Galanta...нови [re: 6eff.bg]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 22:34



Еее,......нали знаеш как е......Тук цял следобед цъкам по ICQ-то с един колега от клуб Нисан и се мъчим да му оправим ECU-то на неговата кола, та между другото му обясних за горивните помпи как седят нещата, щото много хора се заблуждават че една помпа или работи или не работи......да, ама не......Една помпа може да върти(т.е. да работи) но да не покачва гориво или пък да покачва но да е със слабо налягане това гориво.....има доста причини за тези дефекти и му ги обясних.....а той ми вика ходи в Нисан Япония да работиш.....
Между другото днес си чистих гаража и намерих три ел. помпи за бензин но карбураторни......оригиналната на Блубърда и още две, които сме се опитвали да приспособяваме.......едната е потопяема като оригинала, а другата е външна, и беше завързана с тел към.......задния мост.....Тя простотията край няма ама кво да правиш, като няма оригинална.....кой с кво може.....



Тема Golemi blagodarnosti!!! [re: 6eff.bg]  
АвторLyubo (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 22:40



Zdraveite momcheta!
Nai-posle i az da se dobera do Internet...
Kato gledam vie veche dosta ste izpisali

Nai napred iskam za poreden pyt da vi blagodaria!
Ne znam po drugite klubove kak e, no pone (taka kato gledam) tezi deto imat iaponski koli sa svestni hora!

Mnogo mi pomognahte, DJ Tymbi i ti 6eff.bg

Dnes namerih vreme i otidoh da vidia magazina s rezervni chasti za Mitsubishi - na vtorata priaka na Simeon (sled krystovishteto s Botev), deto 6eff.bg mi go preporycha. Prodavacha beshe mnogo tochen, osven informacia za konkretno koi sveshti NGK sa za moiata kola, kaza mi i oshte mnogo drugi neshta , kato naprimer, che e ot poslednata partida ot tozi model - bila proizvedena v tretoto desetdnevie na oktomvri 1992g. i t.n.

Hodih i do magazina, koito e na Botev, pri krystovishteto sys Simeon - "Autoparts" - ne pomnia koi mi go preporycha (mai beshe DJ Tymbi).
Tam NGK sveshti imashe i po 18lv i po 25 (po-skypite bili s rezistor, sreshtu smushteniata v radioto). Kazaha mi i cena za kareto - 65 lv. (bilo iaponsko)
Dokato v drugia magazin imashe ot 100lv (italiansko) i ot 130 (iaponsko). Chudia se zashto e takava goliama razlikata v cenata??
Uchudi me i druga razlika - v "Autoparts" goriven i vyzdushen filtyr biaha po 15 lv, i maslenia - 10lv. (koreiski), dokato v drugia magazin (na Mitsubishi) biaha syotvetno goriven - 40lv, vyzdushen - 25 lv., maslen - 6 lv. (otnovo koreiski)

6eff.bg, za tozi Joro (099805017) ne si spomniam da si mi govoril. Ne e mi po-dobre da otida v serviza na Hyundai, koito DJ Tymbi mi preporycha?
I oshte neshto - ot kyde moga da se snabdia s tova maslo, za koeto mi govoreshe (Agip za Opel)?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.